Ankara

Telefon

+902129636347

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Nijer Vize Merkezi, Ankara

Ankara Vize Merkezi

Merhabalar, Vize Merkezi Ankara Şubesinin Sizler İçin Hazırladığı Nijer Vize Sayfasına Hoş Geldiniz.

Vize Merkezi Ankara şubesi olarak, siz değerli ziyaretçilerimiz Nijer Vizesi hakkında aklına takılan tüm soruları tek bir web sayfası altında detaylı bir inceleme sergileyerek topladık.

Vize Merkezi Ankara Şubesi Çankaya, Etimesgut, Yenimahalle, Keçiören, Mamak, Sincan, Altındağ, Pursaklar, Gölbaşı, Polatlı, Çubuk, Beypazarı, Haymana gibi ilçeler başta olmak üzere Kırşehir, Kırıkkale, Eskişehir ve Çankırı gibi çevre illerden de yapılacak Nijer vize başvurularına talibiz ve siz değerli ziyaretçilerimize hızlandırılmış vize hizmeti sağlamaktayız. Bahsi geçen ilçelerde ve illerde ikamet eden ziyaretçilerimiz, Ankara ofisimize +90 (212) 963 63 47 telefon numarası aracılığıyla irtibata geçebilir, [email protected] mail adresine sorularını iletebilir veya İran Cad. Karum AVM No: 21 İç Kapı No: 166 Kat: 1 Çankaya / Ankara ikamet adresinden bire bir şekilde bilgi alabilirler.

Nijer Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Ankara

Nijer vize başvurusunda bulunacak ziyaretçilerimiz başvurularını iki yolla yapabilirler. Bunlardan ilki doğrudan konsolosluğa gidip tüm belgeleri toplayıp teslim etmektir. Diğeri ise konsolosluğun yetki verdiği Vize Merkezi gibi aracı vize şirketleri ile başvuru şeklidir. Vize başvurularını Vize Merkezi Ankara şubemiz aracılığı ile gerçekleştirecek ziyaretçilerimizin kendilerinden talep edilecek belgeleri vize ofisimize ulaştırmaları halinde gerekli tüm vize işlemleri onlar adına uzman ekibimiz tarafından başlatılacak ve ardından vizeleri sonuca bağlandığında taraflarına ofisimiz aracılığı ile gönderilecektir. Nijer vize başvuru süreçlerine dair tüm sorularınız için yukarıda verdiğimiz irtibat numaralarından bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Nijer Vize Türleri - Ankara

Nijer Ankara Büyükelçiliği iki tür kısa süreli vize imkanı sağlamaktadır. Bunlar;

Seyahat amacına ve içeriğine göre değişiklik gösteren bu vize çeşitlerinden size en uygun olanı bulmak için uzman ekibimizle iletişime geçip seyahatiniz hakkında detaylı bilgileri vererek ihtiyacınıza en uygun vize türünü belirleyebilirsiniz.

Nijer Vizesi Kimlere Gerekir? - Ankara

Nijer seyahati gerçekleştirecek kişilerin vize almaları bir gereklilik değil zorunluluktur. Nijer seyahati planı yapan tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın ülke içinde kendilerinden istenilen belgeleri teslim ederek gerekli tüm vize prosedürlerini yerine getirmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde Nijer kapıda vize imkanı sağlamadığı için ülkeye giriş yapamayacaklar. Vize başvurularını Vize Merkezi Ankara şubemiz aracılığı ile gerçekleştiren ziyareçilerimiz ofisimizin talep ettiği belgeleri iletmeleri halinde başka hiçbir işlem yapmalarına gerek yoktur. Gerekli işlemler uzman ofisimiz tarafından yerine getirilecek ve sonuca bağlanan vizeler kendilerine en hızlı şekilde teslim edilecektir.

Nijer Vize Ücreti - Ankara

Nijer Konsolosluğunun ziyaretçilerinden talep ettiği ücret Büyükelçilik tarafından her sene yenilenmektedir. Vize ücreti sizin seyahat amacınıza, içeriğinize ve vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Sizin adınıza en doğru ücretlendirmeyi öğrenmek için lütfen bahsi geçen iletişim numaralarımızdan gerekli kişilerle iletişime geçiniz.

Nijer Vizesi Gerekli Evraklar - Ankara

Nijer vizesi için ihtiyaç duyulan evraklar aynı ücret gibi çeşitli etkenlere bağlı olarak farklılık gösterir. Her ziyaretçimizin seyahat amacı, uzunluğu, içeriği ve konaklama süresi farklı olduğundan alacakları vize türü de aynı şekilde farklılık gösterebilmektedir. Yine de tüm vize türlerinde ortak olarak istenilen belgelerden bazıları ;

  • Herhangi bir sayfasında yırtık tespit edilmemiş veya bir hasara maruz kalmamış pasaport
  • Eksiksiz bir şekilde kurşun kalemle doldurulmuş başvuru formu

Başvuru formu ile ilgili en önemli detaylardan biri başvuru formunda verdiğiniz bilgilerin konsolosluk tarafından teyit edilebilir olmasıdır. Bazı özel durumlarda konsolosluk sizlerin bilgilerini kontrol etmek amaçlı verdiğiniz bilgileri doğrulamak isteyebilir. Bu gibi durumlarda verdiğiniz bilgilerin doğru olması sizin vize değerlendirme sürecini hızlandıracak ve vizenizi en hızlı şekilde elinize almanızı sağlayacaktır.

Nijer Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Ankara

Nİjer Konsolosluğun yoğunluk durumuna göre vizenizin değerlendirme süreci uzayabilir. Vize türüne göre de farklılık gösterebilen bu sonuçlanma süresi ortalama olarak 8 iş günü civarı sürmektedir. Uzman ekibimiz Vize Merkezi Ankara şubemizden başvuru yapacak adaylara seyahat tarihlerinden en az 20 gün öncesine randevu almalarını şiddetle tavsiye etmektedir. Bu süre zarfında belgelerini ofisimize teslim eden ziyaretçilerimiz tüm işlemleri tarafımızdan eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır.

Sizler için hazırladığımız Ankara Vize Merkezi Şubesi +90 (212) 963 63 47 telefon numarası aracılığıyla irtibata geçebilir, [email protected] mail adresine Nijer vize sürecine dair tüm aşamaları detaylı olarak farklı başlıklar altında incelediğimiz bu sayfada siz değerli ziyaretçilerimizin tüm sorularında yanıt bulmaya çalıştır. Aklınızdaki diğer tüm sorular için ilgili telefon numaralarından ve mail adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Vize Merkezi Ankara Şubesi siz değerli seyahat severlere iyi yolculuklar diler.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp