Çanakkale

Telefon

+902129636347

Nijer Vize Merkezi, Çanakkale

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Çanakkale Nijer Vize Merkezi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz Nijer Vize sayfasına hoş geldiniz.

Sayfamızın devamında, Nijer vize başvurularında ihtiyacınız olacak tüm bilgileri derlemeye çalıştık. Nijer vizesi başvuru süreçlerine, vize türlerine, gerekli evrak listelerine ve vize ücretlerine dair birçok cevaba bu sayfa aracılığı ile ulaşabileceksiniz.

Çanakkale Nijer Vize Merkezi şubesi olarak Gökçeada, Biga, Ezine, Ayvacık, Eceabat, Çan, Lapseki, Gelibolu, Bayramiç, Bozcaada, Yenice gibi ilçelerimiz başta olarak çevre illerimizden de yapılan başvuruları için siz değerli ziyaretçilerimize en hızlı ve eksiksiz vize danışmanlık hizmetini sunmaktayız. 

Sunmakta olduğumuz danışmanlık hizmetinden faydalanabilmek ve süreç hakkında kapsamlı bilgi alabilmek için Çanakkale Nijer Vize Merkezi ofisimize +90 (212) 963 63 47 irtibat numarasıyla ya da [email protected] mail adresiyle ulaşabilir gerekli bilgileri uzman kişilerden en doğru şekilde öğrenebilirsiniz.

Nijer Vizesi Kimlere Gerekir? - Çanakkale

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, sahip oldukları pasaport türüne göre Nijer seyahatleri öncesinde Nijer Vizesi almak zorundadırlar. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport, Hususi (Yeşil) Pasaport, Hizmet (Gri) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımızın seyahatleri öncesinde Nijer Vizesi almaları gerekmektedir. Ancak Diplomatik (Siyah) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımız ise 90 günü aşmayacak olan kısa süreli seyahatleri için vizeden muaf tutulmaktadır.

Ülkemizden yer alan Nijer Ankara Büyükelçiliği gerçekleşen vize başvurularını kabul etmekte ve değerlendirmektedir. Diplomatik olarak vize işlemleri için yetkiye sahip olan tek temsilcilik Ankara Büyükelçiliğidir. Ayrıca ülkemiz sınırları içerisinde Nijer Antalya Fahri Konsolosluğu, Nijer Bursa Fahri Konsolosluğu ve Nijer İstanbul Fahri Konsolosluğu yer almaktadır. Fahri konsoloslukların vize başvuru süreçlerinde herhangi bir diplomatik yetkisi bulunmamaktadır.

Nijer Vize Türleri Nelerdir? - Çanakkale

Nijer’e seyahat edecek olan vatandaşlarımızın seyahatlerinin gerekçesi başvuru yapmaları gereken vize türünü belirlemektedir. Vize türlerine göre gerekli evraklar farklılık gösterdiği için doğru vize türüne başvuru yapmanız büyük önem göstermektedir. Konsolosluk tarafından belirlenmiş olan vize başvuru evraklarını derlemiş olduğumuz ve Nijer Vize türleri hakkında kapsamlı bilgileri toplamış olduğumuz sayfalarımız aşağıda listeler halinde verilmektedir. İlgili başlığa tıklayarak kapsamlı bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Nijer Vize Türleri;

İlgili sayfaları inceleyerek gerekli evraklara ulaşabileceğiniz gibi Çanakkale Nijer Vize Merkezi ofisimize [email protected] adresine e-posta gönderebilir ya da 0850 241 12 19 numaralı telefonu tuşlayarak uzmanlarımızdan sizler için özel olarak hazırlanmış olan bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Nijer Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Çanakkale

Nijer’e gerçekleştirecek olduğunuz vize başvurusu için gerekli evrakları uzmanlarımız aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Talep edilen evrakları tamamlamanız ardından ikamet ettiğiniz adrese en yakın Vize Merkezi ofisine göndermeniz sizler adına Nijer vize başvurusunda bulunmamız için yeterli olacaktır. 

Göndermiş olduğunuz evraklar uzmanlarımız tarafından kontrol edilecek ve herhangi bir eksik ya da hata olması durumunda sizlerle iletişime geçilerek en kısa sürede düzenlenmesi sağalanacaktır. 

Konsolosluk uygunluk durumuna göre en kısa tarih için sizler adına randevu alınacak ve hiç bir zahmete girmenize gerek kalmadan uzmanlarımız başvuru işlemlerinizi gerçekleştirecektir. 

Konsolosluk tarafından kabul edilen Nijer Vize başvurunuzun değerlendirilme aşamasında uzmanlarımız sizleri düzenli olarak bilgilendirecek ve vize başvurunuzun sonuçlanması sonrasında dilediğiniz adrese pasaportunuzun yönlendirilmesi sağlanacaktır.

Nijer Vize Ücreti - Çanakkale

Nijer Büyükelçiliği talep edilecek vize ücretlerini her yıl düzenli olarak yenilemektedir. Yine de sizden istenecek ücret seyahat amacınıza, içeriğinize ve vize tipinize göre farklılık göstermektedir. Bu yüzünden net bir rakamdan ziyade en doğru bilgiyi Çanakkale Nijer Vize Merkezi şubemizi +90 (212) 963 63 47 irtibat numaralarımızdan arayarak uzman ekibimize ulaşabilir ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Nijer Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Çanakkale

Konsolosluğun işlem süresi çeşitli koşullara bağlı olduğu gibi Konsolosluğun kendi yoğunluk durumuna göre de değişebilmektedir. Ortalama olarak Nijer vizesi 8 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Vize başvuruları için Çanakkale Nijer Vize Merkezi şubemizi tercih eden ziyaretçilerimize uzman ekibimiz en az 20 gün öncesinden randevularını alıp belgelerini teslim etmelerini şiddetle tavsiye etmektedir.

Değerli ziyaretçilerimiz, sizler için hazırlamış olduğumuz Nijer Vize sayfasını incelediniz. Çanakkale Nijer Vize Merkezi olarak sunmakta olduğumuz danışmanlık hizmetinden faydalanmak ya da aklınıza takılan sorulara cevap bulabilmek adına bizlere irtibat adreslerimiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Nijer Vize Çanakkale şubesi olarak iyi yolculuklar dileriz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.