İstanbul

Adres

Meşrutiyet Mah. Rumeli Cad. No:78 Tahtaburunyan/Birlik Apt. D:4 Nişantaşı, Şişli, İSTANBUL

Telefon

+902129636347

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Nijer Vize Merkezi, İstanbul

İstanbul Vize Merkezi

Sevgili Ziyaretçimiz Vize Merkezi İstanbul Şube Sayfamızın Sizin İçin hazırladığı Nijer Vize Başvurusu Sayfasına Hoş Geldiniz.

Vize Merkezi İstanbul şubesi olarak, Nijer vizesi alırken karşılaşacağınız tüm zorluklara, 2019 güncel belge listelerine, ücretlendirmelere ve diğer pek çok bilgiye erişim sağlayıp huzurunuza sunduk.

Vize Merkezi İstanbul Şubesi Fatih, Esenyurt, Bağcılar, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Maltepe, Osmangazi, Esenler, Kartal, Kadıköy, Bebek, Üsküdar gibi ilçeler başta olmak üzere Kocaeli, Tekirdağ gibi çevre illerden de yapılacak Nijer vize başvurularına yanıt vermekte ve siz değerli ziyaretçilerimize hızlandırılmış vize hizmeti sağlamaktayız. Bahsi geçen ilçelerde ve illerde ikamet eden ziyaretçilerimiz, İstanbul ofisimize +90 (212) 963 63 47 telefon numarasından ulaşabilir, [email protected] mail adresine sorularını yöneltebilir veya Meşrutiyet Mah. Rumeli Cad. No:78, Tahtaburunyan/Birlik Apt. D:4 Nişantaşı, Şişli, İSTANBUL adresinden gerekli belgeleri yüz yüze elde edebilirsiniz.

Nijer Vize Başvurusu Nasıl Yapılır ? - İstanbul

Nijer vize başvuruları doğrudan konsolosluktan yapılabildiği gibi konsolosluk tarafından yetkilendirilen aracı vize firmaları ile de yapılabilmektedir. Bu vize firmalarından biri olan Vize Merkezi İstanbul şubesi olarak sizlere hızlandırılmış ve kusursuz bir Nijer vize hizmeti sunmaktadır. Nijer vize başvurularını ofisimiz aracılığı ile gerçekleştirecek ziyaretçilerimizi tüm vize işlemleri alanında uzman ekibimiz tarafından yapılacak ve vizeleri sonuca bağlandığı gibi en hızlı şekilde taraflarına gönderilecektir. Bu durumda sizin de vizem yetişir mi? diye düşünmenize gerek kalmayacaktır. Vize süreci ve Nijer başvurusu hakkında merak ettiğiniz diğer tüm bilgiler için irtibat numaralarından bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Nijer Vizesi Kimlere Gerekir ? - İstanbul

Nijer vizesi Nijer seyahatinde bulunacak tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına gereken bir vizedir. Nijer seyahat severlere kapıda vize uygulaması sunmadığından dolayı Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın gerekli vize işlemlerini ülke sınırları içinde iken gerçekleştirmeleri bir zorunluluk haline gelmiştir. Vize başvurunuzu Vize Merkezi İstanbul ofisimiz ile yapan vize başvuru sahiplerinin belgeleri tarafımıza teslim etmeleri halinde gerekli tüm vize işlemleri profesyonel ekibimiz tarafından yürütülecek ve vizeleri sonuçlandığı gibi taraflarına iletilecektir. Nijer vizesine ihtiyacınız olup olmadığını öğrenmek için irtibat numaralarımızdan uzman ekibimiz ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Nijer Vize Türleri - İstanbul

Nijer vize alacak kişiler kısa süreli vize türü olarak iki çeşit vize türü sağlamaktadır. Bunlar ;

Kendi seyahat planınıza, amacınıza ve içeriğinize en uygun vize türüne karar vermek için iletişim numaralarımızdan bizlerle irtibata geçerek en doğru vize türünü öğrenebilirsiniz.

Nijer Vize Ücreti 2023 - İstanbul

Nijer vizesi için konsolosluk tarafından talep edilen ücret çeşitli koşullara göre farklılık göstermektedir. Sizin seyahat amacınız, içeriğiniz ve konaklama süreniz bu koşullardan bazılarıdır. Bu yüzden en doğru ve net bir bilgi edinmek için irtibat numaralarından uzman ekibimizle iletişime geçiniz.

Nijer Vizesi Gerekli Evraklar - İstanbul

Nijer vizesi için ihtiyaç duyulan evraklar seyahat amacınıza, seyahat içeriğinize ve vize tipinize göre farklılık gösterebilmektedir. Genel olarak ortak olan iki çeşit belge mevcuttur. Bunlar;

  • Kurşun kalemle doldurulmuş vize başvuru formu
  • Pasaport (Herhangi bir sayfasına kopuk veya yırtık olmayan)

Başvuru formunda vereceğiniz bilgilerin konsolosluk tarafından her an kontrol edilebileceğini göz önünde bulundurunuz. Bundan dolayı vereceğiniz bilgiler teyit edilebilir olması sizin vize değerlendirme sürecine doğrudan etkide bulunacaktır. Başvurunuzu Vize Merkezi İstanbul şubemizden gerçekleştirmeniz halinde uzman ekibimiz sizlere vize tipinize uygun olarak gerekli evrak listesini mail yoluyla iletecek ve belgeleri sizden aldıktan sonra gerekli işlemleri sizin adınıza tamamlayacaktır. Tüm bu süreci takip etmek istiyorsanız gerekli irtibat numaralarından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Nijer Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır ? - İstanbul

Nijer vizesi Konsolosluğun yoğunluk durumuna göre uzayabilmektedir. Ortalama olarak 8 iş günü süren vize değerlendirme süreci 10-15 güne de çıkabilmektedir. Bu yüzden başvurularını Vize Merkezi İstanbul Şubesi aracılığı ile gerçekleştirecek ziyaretçilerimiz için uzman ekibimiz en az 20 gün öncesinden gerekli randevuları almalarını ve başvurularını tamamlamalarını tavsiye etmektedir. Vize başvurularını şirketimiz aracılığı ile gerçekleştiren başvuru sahiplerinin gerekli belgeleri iletmeleri halinde tüm vize süreçleri uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Nijer vizesine dair aklınıza takılan tüm soruları detaylı şekilde cevaplandırdığımız Vize Merkezi İstanbul şube sayfamızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bu sorular dışında aklınıza takılan diğer tüm her şey için yukarıda verdiğimiz irtibat numaralarından bizlerle iletişime geçmeniz önemle rica olunur.

Vize Merkezi İstanbul Şubesi siz değerli ziyaretçilerimize iyi yolculuklar diler.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.