Edirne

Telefon

+902129636347

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Nijer Vize Merkezi, Edirne

Edirne Vize Merkezi

Vize Merkezi Edirne Şubesi Olarak Sizler İçin Hazırlanan Web Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Nijer vize başvurusunda karşılaşılacak tüm aşamaları, konsolosluk tarafından istenilecek tüm belgeleri, ücretlendirmeleri ve daha birçok bilgiyi topladığımız bu sayfada sizler için tüm sorulara detaylı bir şekilde cevap vermeye çalıştık.

Vize Merkezi Edirne Şubesi olarak Kırklareli, Çanakkale, Tekirdağ gibi çevre illerden ve Uzunköprü, Keşan, Lalapaşa, Enez, Havsa, Meriç, İpsala, Süloğlu, Merkez gibi ilçelerimiz başta olmak üzere tüm ilçelerden de yapılacak vize başvurularına hızlandırılmış ve eksiksiz bir vize hizmeti sağlamaktayız. Eğer bu ilçelerden ya da illerden birinde yaşıyor ve Nijer vizesi almak istiyorsanız +90 (212) 963 63 47 numarasından ofisimizi arayabilir, [email protected] mail adresinden bizlere ulaşabilir ya da İstasyon Mah. İstasyon Cad. No: 15 Merkez - Edirne adresinden ziyarete gelebilir, gerekli bilgileri yüz yüze alabilirsiniz.

Nijer Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Edirne

Sevgili seyahat severler, Nijer vize başvurularını direkt olarak konsolosluğa giderek yapabileceğiniz gibi Konsolosluğun özel izin verdiği aracı vize şirketleri ile de gerekli işlemleri gerçekleştirip Nijer vize başvurusu sağlayabilirsiniz. Hızlandırılmış vize hizmeti almak isteyen seyahat severlerin Vize Merkezi Edirne şubemize gerekli irtibat numaralarından ulaşmaları veya ikamet adresinden ziyaretimize gelmeleri yeterli olacaktır. Uzman ekibimiz başvuran kişilerden talep ettiği belgeleri elde etmesi halinde direkt olarak vize işlemlerini başlatacak ve sizin yapmanız gereken tek şey beklemek olacaktır.

Nijer vize başvuruları hakkında bunların dışında aklınızdaki tüm sorular için Edirne Vize Merkezi şubemize ulaşmanız önemle rica olunur. Uzman ekibimiz sizleri tüm süreç hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirecektir.

Nijer Vizesi Kimlere Gerekir? - Edirne

Türkiye Cumhuriyeti’nden Nijer’e seyahat gerçekleştirecek tüm pasaport hamili kişilerin ülke sınırlarında iken gerekli vize prosedürlerini yerine getirmeleri gerekmektedir. Nijer kapıda vize uygulaması sunmamaktadır. Bu yüzden seyahat gerçekleştirecek tüm başvuru sahipleri Nijer vizelerini hala ülkede iken almak zorundadır. Vize başvurularını Vize Merkezi Edirne şubemiz aracılığı ile gerçekleştirecek ziyaretçilerimizin bahsi geçen tüm vize prosedürleri konuda uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilecektir. Vizeleri değerlendirme sonucundan çıktıktan sonra doğrudan adreslerine en hızlı şekilde gönderilecektir. Nijer vizesine ihtiyacınız olup olmadığı hakkında kesin bilgi öğrenmek istiyorsanız Vize Merkezi Edirne şubesi ile iletişime geçiniz.

Nijer Vize Türleri - Edirne

Nijer Konsolosluğu vize başvuru sahiplerine iki farklı tür kısa süreli vize çeşidi sunmaktadır. Bu vize türleri aşağıda bahsedildiği gibidir.

Bahsi geçen vize türlerinden size en uygun olanı bulmak için Vize Merkezi Edirne ofisimizden gerekli yardımı alabilir sizin adınıza başvuru gerçekleştirmelerini isteyebilirsiniz. Nijer vize başvuruları yalnızca Nijer Ankara Büyükelçiliği aracılığıyla yapılmaktadır.

Nijer Vize Ücreti 2024 - Edirne

Nijer Konsolosluğunun sizde talep edeceği ücret sizin vize süreniz, giriş sayınız, vize tipiniz ve amacınıza göre farklılık göstermektedir. Vize Merkezi Edirne şubemize ulaşarak ihtiyacınız olan vize türü hakkında en doğru ücreti öğrenebilir ve işlemlerinizi buna göre gerçekleştirebilirsiniz.

Nijer Vizesi Gerekli Evraklar - Edirne

  • Bir hasarı ve yırtık sayfası olmayan, Tahribata uğramamış pasaport
  • Başvuru Formu

Pasaportunuzun herhangi bir sayfasında bir yırtık ve zarar olmaması oldukça önemlidir. Başvuru belgelerinden öncelikli olarak başvuru formu kurşun kalemle doldurulmalıdır. Başvuru formunda verdiğiniz bilgilerin konsolosluk tarafından doğrulamak isteyebileceğini bilmeniz gerekmektedir. Eğer konsolosluk bilgilerinizden şüphelenirse bunları doğrulamak isteyecektir. Bu yüzden verdiğiniz bilgileri teyit edilebilir olması sizin vize almanızı hızlandıracak ve sorunsuz bir şekilde vizenizi onaylayacaktır. Konsolosluk bunların dışında ek olarak bazı özel durumlarda ek belgeler isteyebilmektedir. Bu gibi durumlara hazırlıklı olup talep edilecek ek belgeleri hazırlamanız gerekmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız Edirne Vize Merkezi Şubesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Nijer Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Edirne

Nijer vizesinin değerlendirme süresi başvuru sahiplerinin talep ettiği vize türüne ve diğer birçok koşula bağlı olarak farklılık gösterse de ortalama olarak sonuçlanma süresi 8 iş günü sürmektedir. Vize başvurularını ofisimiz aracılığı ile gerçekleştirecek ziyaretçilerimize uzman ekibimiz tarafından seyahatlerine en az 20 gün kala randevu almaları şiddetle tavsiye edilmektedir. Uzman ekibimiz sizden talep ettiği belgeleri aldığı anda vize sürecini başlatacak ve konsolosluğa sizin adınıza gerekli belgeleri ileterek başvurularınızı gerçekleştirecektir.

Edirne Vize Merkezi şubesi olarak sizlere Nijer vizesi başvuruları sırasında karşılaşacağınız tüm sorular ve detaylar hakkında gerekli bilgileri bu web sayfası altında vermeye çalıştık. Eğer vize başvurunuzu Edirne ofisimiz ile yaparsanız başvurularınız uzman ekibimiz tarafından hızlandırılmış vize işlem sürecine tabi tutulacaktır. Nijer vize başvuru süreci hakkında edinmek istediğiniz diğer tüm bilgiler için gerekli iletişimi +90 (212) 963 63 47 numarasından ofisimizi arayabilir, [email protected] mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Vize Merkezi Edirne Şubesi şimdiden siz değerli ziyaretçilerimize iyi yolculuklar diler.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp