İzmir

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak / İzmir

Telefon

+902129636347

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Nijer Vize Merkezi, İzmir

İzmir Vize Merkezi

Vize Merkezi İzmir Şubesi Olarak Sizler İçin Hazırladığımız İnternet Sayfasına Hoş Geldiniz.

Nijer vize başvurusunda bulunmuş veya bulunacak olan ziyaretçilerimizin sıklıkla sorduğu soruların detaylı şekilde cevaplarını verdiğimiz bu sayfada Nijer Vizesine dair gerekli tüm bilgileri detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Vize Merkezi İzmir Şubesi olarak Buca, Kemalpaşa, Menderes, Tire, Balçova, Çiğli, Menemen, Gaziemir, Ödemiş, Bayraklı, Karşıyaka, Bornova, Karabağlar gibi ilçelerimiz başta olmak üzere Balıkesir, Aydın ve Manisa gibi illerimizden ve diğer tüm ilçelerden de yapılacak vize başvurularına hızlandırılmış ve eksiksiz bir vize hizmeti sağlamaktayız. Eğer bu ilçelerden ya da illerden birinde yaşıyor ve Nijer vizesi almak istiyorsanız +90 (212) 963 63 47 numaralı irtibat numarasından bizlere ulaşabilir, [email protected] mail adresinden mail atabilir ya da Cumhuriyet Bulvarı Mayıs İş Merkezi No:123 / 33-34 Alsancak / İzmir ikamet adresinden ziyaretimize gelebilirsiniz.

Nijer Vize Başvurusu Nasıl Yapılır ? - İzmir

Nijer Başvurusu Nasıl Yapılır? sorusu siz değerli ziyaretçilerimizden çok sık aldığımız sorulardan biridir. Nijer vize başvurusu doğrudan konsolosluktan yapılabildiği gibi konsolosluk tarafından tam yetki verilen aracı vize firmaları ile de yapılabilir. Hızlandırılmış ve eksiksiz vize hizmeti sunan Vize Merkezi İzmir şubemizden Nijer vize başvurularını gerçekleştirebilirsiniz. İzmir ofisimizden Nijer vize başvurusu yapacak ziyaretçilerimizin yapması gereken tek şey uzman ekibimizle iletişim kurmak ve ekibimizin kendilerinden talep ettiği belgeleri eksiksiz, kusursuz bir şekilde ofisimize teslim etmektir. Bunun dışında uzman ekibimiz sizin vize işlemlerinizi gerçekleştirirken süreç hakkında gerekli tüm bilgileri ofisimizden alabilirsiniz.

Nijer Vizesi Kimlere Gerekir ? - İzmir

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Nijer seyahatleri öncesi vize prosedürlerini yerine getirip vize almaları gerekmektedir. Bu durum T.C Vatandaşları için bir zorunluluktur. Nijer ülke olarak havaalanında vize imkanı sağlamadığından ülke sınırlarında iken gerekli vize işlemlerinin yapılmış olması şarttır. Nijer vizesine ihtiyacınız olup olmadığını öğrenmek ve ne tür bir vizeye ihtiyaç duyduğunuzu belirlemek için lütfen irtibat numaralarımızdan uzman ekibimizle iletişime geçiniz.

Nijer Vize Türleri - İzmir

Nijer Ankara Büyükelçiliği 2 çeşit vize imkanı sağlamaktadır. Kısa süreli vize türüne giren bu çeşitler şunlardır;

Yukarıdaki iki vize türü de kısa süreli vize türü olarak sayılmaktadır. Seyahat planlarınıza en uygun vize türü için lütfen bu konuda uzman kişilerle iletişime geçiniz. Uzman ekibimizle [email protected] mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Nijer Vize Ücreti 2023 - İzmir

Nijer vize ücreti vize süreniz, giriş sayınız, vize tipiniz gibi durumlar bağlı şekilde azalıp artabilir. Sizin için en uygun, güncel ve doğru vize ücreti bilgisi için irtibat numaralarımızdan Vize Merkezi İzmir ofisimize ulaşabilir ücret bilgisini edinebilirsiniz.

Nijer Vizesi Gerekli Evraklar - İzmir

Seyahat edecek kişilerin seyahat içeriğine, konaklama gün sayılarına, seyahat amaçlarına ve vize türlerine göre talep edilecek evraklar değişebilmektedir. Yine de genel olarak istenilen 2 tip belge vardır. Bunlar, herhangi bir sayfasında yırtık, kopuk olmayan veya herhangi bir tahribata uğramamış pasaport ve kurşun kalemle doldurulmuş bir başvuru formudur. Başvuru formunun eksiksiz ve teyit edilebilir bilgilerle doldurulması vize işlemlerinin en önemli adımlardandır. Çeşitli özel durumlarda Büyükelçilik başvuru belgesinde beyan ettiğiniz bilgileri doğrulamak adına sizinle iletişime geçip araştırma yapabilir. Bu durumlarda verdiğiniz bilgilerin teyit edilebilir olması sizi bir adım öne geçirecek ve vize değerlendirme sürecinin olumlu olarak sonuçlanmasına yol açacaktır.

Nijer Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır ? - İzmir

Nijer vizesi konsolosluğun yoğunluk durumuna göre farklılık göstererek sonuçlanma süresinde değişikliklere yol açabilir. Vizenin sonuçlanma durumu ve süresi tamamen konsolosluğun elinde olan bir eylemdir. Yine de ortalama bir rakam vermek gerekirse 8 iş günü içinde Konsolosluk ortalama olarak vize işlemlerini tamamlamakta ve vizeleri sonuçlandırır. Vize başvurularını Vize Merkezi İzmir şubemiz ile gerçekleştiren ziyaretçilerimizin belgelerini adresimize teslim etmeleri halinde gerekli vize aşamaları onlar adına uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

Sizler için hazırlanan Nijer Vizesi Vize Merkezi İzmir şube sayfamızın sonuna geldik. Bu sayfada Nijer vize başvuruları hakkında sıklıkla sorulan ve çok talep edilen soruları cevapladık ve hepsinin detaylı cevaplarını aktarmaya çalıştık. Kafanıza takılan diğer tüm sorular için lütfen yukarıda verdiğimiz iletişim numaralarından bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Vize Merkezi İzmir Şubesi şimdiden Nijer seyahatinizde iyi yolculuklar, iyi eğlenceler diler.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.