Bursa

Telefon

+902129636347

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09.00 - 18.30

Nijer Vize Merkezi, Bursa

Bursa Vize Merkezi

Vize Merkezi Bursa Şube Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Bursa Vize Merkezi şubesi olarak, Bursa ilinden veya çevre illerden gerçekleştirecek olan Nijer Vize başvurusu için güncel evrak listelerini, vize başvurularına dair süreçleri ve daha bir çok bilgiyi bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Vize merkezi Bursa şubesi olarak; Kocaeli, Çanakkale, Bilecik, Sakarya gibi çevre illerden ve Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Gemlik, Yıldırım, Gürsu, Harmancık, İnegöl… gibi ilçelerimizden vize başvurusunda bulunacak siz değerli ziyaretçilerimize gerekli hizmeti sunuyoruz. İlgili ilçelerde ve illerde ikamet eden ziyaretçilerimiz Bursa ofisimize +90 (212) 963 63 47 numaralı telefondan ulaşabilir ya da [email protected] mail adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Nijer Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Bursa

Vize Merkezi Bursa şubemize en çok sorulan soruların başında Nasıl Nijer Vize Başvurusu yapabilirim? sorusu yer almaktadır. Başvurularınızı direkt olarak konsolosluğa yapabileceğiniz gibi, konsolosluk tarafından tam yetki verilen aracı vize firmaları ile de yapabilirsiniz. Bu şirketlerden biri olan Vize Merkezi sizler için hızlandırılmış ve eksiksiz bir vize hizmeti sağlamaktadır. Vize başvurularını Vize Merkezi Bursa şubesi ile gerçekleştirecek ziyaretçilerimizin tüm vize prosedürleri uzman ekibimiz tarafından takip edilecek ver sizin talep etmeniz halinde r her bir adımı izlemeniz sağlanacaktır.

Nijer Vizesi Kimlere Gerekir? - Bursa

Nijer Ankara Büyükelçiliği olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vizeyi zorunlu kılmaktadır. Nijer ziyareti gerçekleştirecek tüm ziyaretçilerimiz Nijer vize süreçlerine tabii olacaktır. Nijer ziyaretçilerine kapıda vize uygulaması sağlamadığından seyahat gerçekleştirecek ziyaretçilerimizi ülkeden çıkmadan önce gerekli vize işlemlerini eksiksiz olarak yerine getirmeleri önemle rica olunur. Vize başvurularını Vize Merkezi Bursa şubemizden gerçekleştiren ziyaretçilerimizin gerekli tüm vize işlemleri konuyla ilgili profesyonel vize ekibimiz tarafından yapılacak, vizelerinin sonuçlanması halinde taraflarına kargo ile iletilecektir.

Nijer Vize Çeşitleri - Bursa

Nijer Ankara Büyükelçiliği ziyaretçilerine kısa süreli bağlamda 2 çeşit vize türü sağlamaktadır. Bunlar;

Yukarıda sözü geçen vize türlerinden sizin için en uygun olanı bulmak için Vize Merkezi Bursa ofisimizden gerekli yardımı alabilir ve uzman ekibimizin sizin için en doğru vize türünü seçmekte yardımcı olmalarına izin verebilirsiniz.

Nijer Vize Ücreti - Bursa

Nijer vize ücreti her yıl olduğu gibi Nijer Ankara Büyükelçiliği tarafından belirlenmekte ve yenilenmektedir. Amacınıza, Vizenin içeriğine, başvuru tipinize, giriş sayınıza göre değişebilen vize başvuru ücretleri için en doğru bilgiyi almak istiyorsanız konuda uzman ekibimiz ile [email protected] mail adresi aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

Nijer Vizesi Gerekli Evraklar - Bursa

Ankara Nijer Büyükelçiliğinin sizden talep edeceği belgeler tercih ettiğiniz vize türüne göre farklılık gösterebilmektedir fakat genel anlamda çoğu vize türünde ortak olan belgeler ise herhangi bir hasarı veya sayfalarında yırtık bulunmayan bir pasaport ve başvuru formudur. Başvuru formunun kurşun bir kalemle doldurulması oldukça önemlidir ve konsolosluk tarafından vurgulanmıştır. Başvurularını Vize Merkezi Bursa şubemiz aracılığı ile gerçekleştirecek başvuru sahiplerinin talep edilecek belgeleri adresimize göndermeleri halinde diğer tüm işlemler ekibimiz tarafından kendileri adına yapılacaktır.

Başvuru formunun eksiksiz ve tam olarak doldurulması önemli bir önceliktir. Bazı durumlarda Konsolosluk sizden verdiğiniz bilgilerin teyidi için ek belgeler isteyebilmektedir. Bu belgeler duruma ve istenilen bilgiye göre farklılık göstermektedir. Nijer Ankara Büyükelçiliği tarafından belirlenen 2019 yılı güncel evrak listesine erişim sağlamak için lütfen bizler ile iletişime geçiniz.

Nijer vizesi hakkındaki tüm prosedürü, belgeleri, vize ücretlerini ve daha birçok bilgiyi tek bir başlık altında sizlere vermeye çalıştık. Bunların dışında aklınıza takılan her soru için, bilgiler hakkında detaylar için lütfen yukarıda verdiğimiz irtibat numaralarından bizlere ulaşmaktan kaçınmayınız. Vize Merkezi Bursa ofisimizi seçtiğiniz için şimdiden teşekkür eder ve aklınızdaki diğer tüm sorular için sizleri bizimle iletişim kurmanızı beklemekteyiz.

Vize Merkezi Bursa Şubesi şimdiden siz değerli ziyaretçilerimize iyi yolculuklar dileriz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp