Antalya

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (212) 963 63 47

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

antalya@vizemerkezi.com

Nijer Vize Merkezi, Antalya

Antalya Vize Merkezi

Hayalini kurduğunuz o seyahatinizi hiçbir aksama olmadan gerçekleşmesinde sizlere yardım edecek Vize Merkezi Antalya şube sayfamıza hoş geldiniz. Sizler için bu sayfa altında Nijer vize başvurularına dair ihtiyaç duyacağınızı düşündüğümüz tüm bilgileri tek bir sayfada topladık.

Vize merkezi Gaziantep şubesi olarak; Kepez, Gazipaşa, Kaş, Korkuteli, Döşemealtı, Kumluca, Aksu, Serik, Konyaaltı, Manavgat, Alanya, Muratpaşa… gibi ilçelerimiz başta olmak üzere Burdur, Isparta ve Muğla gibi çevre illerden de vize başvurusunda bulunacak siz değerli ziyaretçilerimize gerekli hizmeti sunuyoruz. İlgili ilçelerde ve illerde ikamet eden ziyaretçilerimiz Antalya ofisimize +90 (212) 963 63 47 numaralı telefondan ulaşabilir ya da antalya@vizemerkezi.com mail adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz. Dilerseniz Fener Mahallesi Bülent Ecevit Bulvarı Grand Duke İş Merkezi No:75 A Kat:3 Daire:13 Muratpaşa Antalya (Alarga Turizm) adresinden ziyaretimize de gelebilir, gerekli bilgileri uzman ekibimizden yüz yüze alabilirsiniz.

Nijer Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Antalya

Nijer vize başvurusunda bulunmak isteyen seyahat severlerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususları öğrenmek için gerekli irtibat numaralarından Vize Merkezi Antalya şubesi ile iletişime geçebilirsiniz. Antalya ofisimizden başvuru gerçekleştiren ziyaretçilerimizin tüm vize işlemleri uzman vize ekibimiz tarafından kontrol edilecek ve ekibimiz tarafından konsolosluğa sunulacaktır. Siz bu sırada evinizden tüm süreci öğrenebilir ve izleyebilirsiniz. Vize Merkezi Antalya şubemizin sağladığı hızlandırılmış vize hizmetinden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey yukarıda verdiğimiz iletişim numaralarından bizlere ulaşarak gerekli bilgi ve yardımı istemektir.

Nijer Vizesi Kimlere Gerekir? - Antalya

Nijer vizesi, Nijer seyahati planı yapan tüm T.C vatandaşlarına gereken bir vize türüdür. Nijer kapıda vize uygulaması sağlamadığı için seyahatte bulunacak tüm seyahat severlerin gerekli vize prosedürlerini hala ülke sınırları içinde iken gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Vize başvurularını Vize Merkezi Antalya şubemiz aracılığı ile gerçekleştirecek vize başvuru sahiplerinin gerekli tüm işlemleri uzman ekibimiz tarafından yapılacaktır. Kendi adınıza vize gerekip gerekmediğini ne tip vizeye ihtiyacınız olduğunu öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Nijer Vize Türleri - Antalya

Nijer Ankara Büyükelçiliği ziyaretçilerine kısa süreli olarak iki çeşit vize türü sunmaktadır. Bunlar;

Yukarıdaki vize türlerinden sizin seyahat amacınıza göre en uygun olanını belirlemek için uzman ekibimizle iletişime geçebilir ve vize türüne dair tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Nijer Vize Ücreti 2023 - Antalya

Nijer vize ücretlendirmesi her yıl belirli şekillerde ve belirli zamanlarda Büyükelçilik tarafından yenilenmektedir. Sizlerin giriş sayınız, vize süreniz ve pek çok etken vize ücretlendirmesini etkilemektedir. Bu yüzden seyahatiniz için en doğru vize ücretlendirmesini öğrenmek için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Nijer Vizesi Gerekli Evraklar - Antalya

Seyahatinizin içeriğine, amacına ve vize türüne göre Ankara Nijer Büyükelçiliğinin talep ettiği belgeler farklılık gösterecektir. Ancak tüm vize türleri ve koşullar için ortak olarak talep edilen iki belge bulunmaktadır. Bunlar;

  • Herhangi bir sayfasında bir sorun bulunmayan ve hasar görmemiş pasaport
  • Başvuru belgesi

Talep edilen başvuru belgesinin kurşun kalemle ve teyit edilebilir bilgilerle doldurulması oldukça önemlidir. Çeşitli durumlarda Büyükelçilik başvuru sahiplerinin verdiği bilgileri doğrulamak isteyebilir. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken şey verdiğini bilgilerin teyit edilebilir olmasından emin olmaktır. Verdiğiniz bilgilerin doğruluğu vize sürecine doğrudan etkili olacak ve sizlerin değerlendirme süresini hızlandıracaktır. Eğer vize başvurunuzu Vize Merkezi Antalya şubemiz aracılığı ile gerçekleştirdiyseniz antalya@vizemerkezi.com mail adresine mail atarak sizin için gerekli evrakların güncel listesini talep edebilirsiniz.

Nijer Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Antalya

Nijer vizesinin sonuçlanması Büyükelçiliğin yoğunluk durumu ile doğru orantılıdır. Eğer fazla yoğun ise vize değerlendirme süreciniz uzayabilmektedir. Büyükelçiliğin ek belge talep ettiği durumlarda farklılık gösteren vize sonuçlanma süreci ortalama olarak 8 iş günü civarı sürmektedir. Başvurularını Vize Merkezi Antalya şubemiz ile gerçekleştiren seyahat severlere uzman ekibimiz seyahat tarihlerinden en az 20 gün öncesinden randevu alıp gerekli işlemleri halletmelerini şiddetle önermektedir.

Siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırlanan Antalya Vize Merkezi Nijer vizesi sayfamızı bu paragrafla bitiriyoruz. Bu sayfada sizler için Nijer vize başvurularına dair tüm soruların detaylarına inerek incelemeye çalıştık. Bunlar dışındaki tüm sorularınız, önerileriniz ve diğer tüm her şey için yukarıda verdiğimiz iletişim numaralarından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Vize Merkezi Antalya Şubesi şimdiden siz değerli ziyaretçilerimize iyi yolculuklar diler.

Vize Merkezi Personel

Nijer ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5468