Gine Bissau Turistik Vizesi

Gine Bissau Turistik Vizesi

Vize Merkezi Afrika Departmanımız tecrübeli ve güvenilir kadrosuyla evraklarınızı Konsoloslukların talep ettiği biçimde hazırlayıp, prosedürlere uygun şekilde sunarak en hızlı şekilde sonuçlanması için hizmet verir. Vize başvurunuzda ihtiyacınız olabilecek her şeyi sayfamızda bulabilirsiniz. Gine Bissau Turistik Vizesi hakkında daha detaylı bilgi için +90 (212) 970 05 17 numaralı hattımızdan bize ulaşabilir veya [email protected] e-mail adresimiz üzerinden talep ve sorularınızı yazılı olarak iletebilirsiniz. 

Gine Bissau turistik vize işlemlerinde Gine Bissau Fahri Konsolosluğu tarafından istenilen şartlara uyulması adına vize başvurularında umuma pasaport (bordo pasaport) sahibi kişilerin vize başvurusunda bulunması istenilmektedir. Gine Bissau'ya gitmek için başvuruda bulunan kişilerin bilmesi sağlık açısından büyük önem taşıyan bazı bilgiler bulunmaktadır. Bunlar Gine Bissau'ya gidilmek istenilen tarih öncesinde sarıhummaya karşı önlem alınmasını ve Türkiye sınırları içerisinde Sağlık Bakanlığı onayında bir sağlık kontrolüne tabii olarak Gine Bissau'ya gitme sürecinden önce bu işlemlerin gerçekleştirilmesidir. Gine Bissau'ya gitmek için vize başvuru işlemlerinin eksiksiz ve hızlı bir süreç içerisinde hazırlanmasında vize danışmanlığı almak vize başvurusunun olumlu sonuç alması açısından oldukça önemlidir.

Umuma mahsus bordo pasaport, yeşil pasaport,  diplomatik ve hizmet pasaportu sahibi Türkiye vatandaşları Gine Bissau seyahatleri için vize almaları zorunludur. Gine Bissau turistik vizesi başvuruları İstanbul veya Ankara Fahri Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Her başvuru için 2 (6 aydan eski olmayan vesikalık) fotoğraf gerekmektedir. Gine Bissau vizesi başvuruları 7-15 işlem günü içerisinde sonuçlanmaktadır. 

gine bissau vize evrakları

Gine Bissau Turistik Vizesi İçin Gerekli Evraklar

  • En az 6 ay geçerli Pasaport (Son 10 yıldan eski olmamalı ve eski pasaportlarınız)
  • Arka fonu beyaz 2 adet fotoğraf
  • Uçak ve Otel Rezervasyonları
  • Pasaport Fotokopisi
  • Gelir Beyanı
  • Sağlık raporu
  • Kimlik fotokopisi 
  • Şirket antetli kağıdına kaşeli ve imza yetkilisi tarafından imzalanmış , Gine Bissau Başkonsolosluğuna hitaben yazılmış vize talep dilekçesi- ( İçeriğinde ne amaçla gidileceği ne zaman gidileceği ne kadar kalınacağı telefon numaraları Türkiye'deki ikametgah adres bilgilerini içermek zorundadır.)

Gine Bissau ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Gine Bissau için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp