Gine Bissau İstanbul Fahri Konsolosluğu

Gine Bissau İstanbul Fahri Konsolosluğu

Gine Bissau İstanbul Fahri Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Adres: Barbaros Bulvarı, Yıldız Sarayı, Seyir Köşkü, Beşiktaş / İSTANBUL
Telefon: +90 (212) 2591742
Faks : +90 (212) 2584365
E-posta :[email protected]

Gine Bissau İstanbul Fahri Konsolosluğunun Görevleri

İstanbul ve bölgesine hizmet veren Gine Bissau İstanbul Fahri Konsolosluğunun Türkiye’de diplomatik yetkisi bulunmamaktadır. Onursal Fahri Konsolosluk görevini yürüterek Türkiye ile Gine Bissau arasında ekonomik ve kültürel ilişkilerin geliştirilmesi gayret sarf etmektedir.

Gine Bissau İstanbul Fahri Konsolosluğu, İstanbul ve çevre illerinde yaşayan Gine Bissau vatandaşlarına konsolosluk himayesi sağlayarak, pasaport yenilenmesi, nüfus cüzdanı çıkarılması, evlilik, doğum ve ölüm sonrası yapılması gereken işlemler konusunda yardımcı olmaktadır.

Gine Bissau seyahat planı olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ile Türkiye’de oturum iznine sahip yabancı uyruklu kişilere vize hizmetleri konusunda rehberlik hizmeti vermektedir. 

Gine Bissau İstanbul Fahri Konsolosluğu Görev Bölgesi

İstanbul ve çevresinde tam teşekküllü Gine Bissau Konsolosluğu bulunmadığı için konsolosluk işlemleri Gine Bissau İstanbul Fahri konsolosluğu aracılığıyla yürütülmektedir.

Kırklareli, Tekirdağ, İstanbul, Edirne, Düzce, İzmit, Bursa, Bilecik, Çanakkale, Yalova ve Balıkesir illerinde ikamet eden Türk vatandaşları ile Türkiye’de geçici oturum iznine sahip Gine Bissau vatandaşları, İstanbul Gine Bissau Fahri Konsolosluğundan konsolosluk işlemleri ile ilgili yardım alabilirler.

 

Gine Bissau ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Gine Bissau için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp