İzmir

Telefon

+902329700538

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Gine Bissau Vize Merkezi, İzmir

İzmir Vize Merkezi

Gine Bissau Vize Merkezi, İzmirŞubesi olarak sizlere Tire, Foça, Kınık, Dikili, Karşıyaka, Torbalı, Beydağ, Selçuk, Bornova, Ödemiş, Kemalpaşa, Bayındır, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Bergama, Menemen, Narlıdere, Çiğli, Gaziemir, Aliağa, Kiraz, Konak, Menderes, Seferihisar, Urla, Balçova, Bayraklı, Buca ve Çeşme ilçelerimiz başta olmak üzere Manisa, Muğla, Aydın, Uşak gibi çevre illerden yapılacak olan Gine Bissau Vize işlemleri için sizlere hizmet ediyoruz. İzmir ili ve çevre illerden yapılacak olan Gine Bissau vizesi için daha içerikli bilgi almak isterseniz bu konuda uzmanlarımızdan yardım talep alabilirsiniz. Sizlere il ve çevre illerden yapılacak olan Gine Bissau vizesi hakkında daha içerikli bilgileri sunacaklardır. Uzmanlarımızı +90 (232) 970 05 38 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Gine Bissau Vizesi Kimlere Gereklidir? - İzmir

Değerli ziyaretçilerimiz, seyahat etmek istediğiniz ülke sizlerden vize talep etmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup ve Bordo, Gri, Yeşil ve Siyah pasaporta sahip olan ziyaretçilerimizin yapacakları seyahat için vize almaları gerekli görülen bir durumdur. Yapacağınız vize işlemleri için sahip olduğunuz türüne göre yapılan işlemeler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Sahip olduğunuz pasaport ile işlemlerinizi gerçekleştirmek için sizleri İzmir’deki ofisimize bekleriz.

Gine Bissau Vizesi Hangi Amaca Göre Belirlenir? - İzmir

Değerli ziyaretçilerimiz, ülkeye yapacağınız seyahat için önceden bir gerekçe sunmalısınız. Bu gerekçeler sizlere aşağıda linkler halinde verilecektir. Seçtiğiniz gerekçeye göre işlemlerinize devam edilmektedir. Gerekçeler şöyledir:

Değerli ziyaretçimiz, hazırlanan kategorilerden birini gerekçe olarak gösteremiyorsanız ya da seyahat amacınıza uygun bir kategori olmadığını düşünüyorsanız çalışan ekibimizden daha kapsamlı bilgi alarak uygun olan seyahat kategorisi tercih edebilirsiniz.

Gine Bissau Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - İzmir

Değerli ziyaretçilerimiz, yapacağınız başvuru işleminizin nasıl ilerlediğine dair güncel işlemleri bu başlık altında sizlere sunacağız.

 • Gerekli Evrakların Hazırlanması ve Vize Başvuru Dilekçesi: Değerli ziyaretçilerimiz, vize başvuru formunu doldurmanız ardından seçtiğiniz kategoriye göre sizlerden belgeler hazırlamanızı talep ederiz. İstenilen belgeleri bizlere ulaştırarak ilk adımı tamamlamış olursunuz.
 • Eksik veya Yanlış Evrak Durumu: Değerli ziyaretçilerimiz, gönderimini gerçekleştirdiğiniz belgeleri büyük bir titizlikle incelemeye alınır. İnceleme esnasında yanlış bir belge durumu olduğu anlaşılırsa sizlerle iletişime geçilerek çıkan durumu düzenlemenize yardımcı oluruz.
 • Pasaportunuzun Size Teslim Edilmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, bizler tarafından incelenen belgeler konsolosluk tarafından karara bağlanması için konsolosluğa iletilir. Konsolosluk inceleme yaptığı belgeler ardından bizlere vize çıkışı için gerekli bilgileri sunar. Olumlu olan karar ardından pasaportunuzu hazırlayıp sizlerin teslim edilmesini istediği yere iletiriz.
 • Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, yapılan tüm işlemlerin geçerliliğini sağlamak isterseniz istenilen vize ücretini ödemekle mükellefsiniz. Ödeme yapacağınız ücretin kapsadığı gerekçeler vardır. Bunlar konsolosluk harç ücreti, çıkarılan işlem masrafı yada ülkedeki konaklama süreniz ve seyahat planınız bunlara birer örnek olarak gösterilebilir.

Gine Bissau Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - İzmir

Değerli ziyaretçilerimiz, yapacağınız seyahatin vize başvurusunun kaç günde sonuçlanacağı dair bilgilerini bu başlık altında sizlere sunacağız. Gine Bissau vizesine çok kısa bir sürede sahip olacağınızı ve bu sürenin 7 ile 10 iş günü arasında olduğunu belirtmek isteriz. Alınmak istenilen vizenin geç sonuçlanmasını neden olan bazı faktörler vardır. Bunlar ülkenin geçici sorunları, ya da ülkenin tatilleri ve konsolosluğun yoğun çalışma rutini örnek olarak gösterilebilir.

Gine Bissau Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir? - İzmir

Değerli ziyaretçilerimiz, vize alacağınız ülkenin dikkat edilmesi gereken hususları ve kuralları vardır. Maddeler halinde sizlere aşağıda bunları sunacağız.

 • Değerli ziyaretçilerimiz, ülkeye gerçekleşmek istediğiniz seyahatin 10 gün öncesinden mutlaka Sarıhumma aşısı yaptırmanız gerekmektedir.
 • Seyahat edeceğiniz ülkede kaldığınız süre zarfı boyunca, konaklama yaparken ve gezerken dikkatli bir şekilde seyahat etmeniz gerektiği belirtmek isteriz. Bunun Nedeni ülkenin kalabalık yerlerinde sıkça hırsızlığa rastlanılmasıdır.
 • Vize başvurunuzu gerçekleştirmek istediğiniz ve sahip olduğunuz pasaportun son 10 yıl içinde alınmış olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir.
 • Seyahat süre zarfı boyunca, askeriye ve polis gibi özel mülk olan yerlerde fotoğraf çekimi için izin almanız gerekmektedir.
 • Ülkede alkol tüketilmesinin yasak olduğunu belirtir,kullanılmaması gerektiğini önemle belirtmek isteriz.
 • Başvuru yapacak bireylerin yaşı reşit değilse yani 18 yaşından atındaise, vize işlemleri gerçekleştirmesi için ebeveyn dahilinde belge hazırlanması ve ebeveyn imzaları ile işlem yapmaları gerektiğini belirtmek isteriz.
 • Vize alırken çok beklemek ya da herhangi bir can sıkıcı sorunlar ile karşılaşmak istemiyorsanız seyahatinize en az 1 ay kala başvuruda bulunmanızı öneririz.
 • Değerli ziyaretçilerimiz, belirttiğimiz bu kurallara uymak zorunda olduğunuzu hatırlatırız. Aksi davranışlar sergilendiği takdirde başvuru yapacağınız başka bir vize işlemlerinde çeşitli olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Değerli ziyaretçilerimiz vize sahibi olmak isteyip bizlerden bilgi edinmeyi tercih ettiğiniz için sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizlere belirli başlıklar altında gerekli bilgileri derleyip sunmuş bulunmaktayız. Belirlenen başlıklara ek olarak daha kapsamlı bilgi almak istiyorsanız ya da merak ettiğiniz, öğrenmek istediğiniz süreçler varsa uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz. Uzman Çalışan kadromuzu +90 (232) 970 05 38 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp