Kayseri

Telefon

+908504601567

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Gine Bissau Vize Merkezi, Kayseri

Vize Merkezi ekibi olarak vizenizin hakkındaki genel bilgileri sizlere sunduğumuz Gine Bissau Vize Merkezi, Kayseri sayfamıza hoş geldiniz.

Sizlere bilgi vermek adına hazırladığımız içerikler 2024 yılına ait olup güncel vize işlemlerini kapsamaktadır.

Kayseri şubesi olarak, Bünyan, Sarız, Akkışla, Özvatan, Kocasinan, Hacılar, Develi, Talas, Yeşilhisar, Felahiye, Sarıoğlan, Pınarbaşı, İncesu, Tomarza, Melikgazi, Yahyalı ilçeleri başta olmak üzere Sivas, Yozgat ve Malatya gibi çevre illerden yapacağınız Gine Bissau vize başvurunuz için sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Kayseri ilçeleri ve çevre illerden yapacağınız Gine Bissau vize başvurunuz için daha detaylı bilgi almak isterseniz vize uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (850) 460 15 67 numaralı telefonumuzdan arayabilir ya da [email protected] adresimize e-posta atabilirsiniz.

Gine Bissau Vizesi Kimlere Gereklidir? - Kayseri

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, bu başlık altında sunacağımız bilgiler vize işlemlerine dahil olan pasaport türlerine göre yapılan işlemeler hakkındaki gerekli bilgilerdir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan her birey Gine Bissau seyahatleri yapmak vize alarak seyahat etmeleri gerekmektedir. Sahip olduğunuz pasaportunuz türüne göre yani Gri, Bordo, Yeşil ve Siyah pasaport ile işlem yapmak isterseniz Kayseri şubemizi işlemlerinizi yapmak için ziyaret etmenizi bekleriz.

Gine Bissau Vizesi Hangi Amaca Göre Belirlenir? - Kayseri

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize alarak seyahat etmeniz gerekirken hangi türden bir vize alacağınızı bildirmeniz gerekmektedir. Vize çeşitlerinden birini tercihiniz olarak göstererek bu yönde işlemlerinize devam ettirmeniz gerekmektedir. Sizlere sunulan vize çeşitleri şöyledir:

Değerli ziyaretçimiz, tercih etmeniz için verilen vize çeşitlerinden birini seçerken dikkatli bir şekilde seçim yapmanızı isteriz. Fakat seçim yapmanıza uygun bir vize çeşidi olmadığını varsayıyorsanız ya da vize tercihiniz konusunda kararsız kaldıysanız verdiğimiz iletişim bilgileri ile uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz.

Gine Bissau Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Kayseri

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, yukarıdaki başlıklarda vizenizin tercih bilgilerini ve vizeye tabii tutulan pasaport türlerini belirttik. Bu başlık altında ise sizlere sunacağımız bilgiler vizenizin takibi açısından sunulan bilgilerdir.

 • Gerekli Evrakların Hazırlanması ve Vize Başvuru Dilekçesi: Değerli ziyaretçilerimiz, tercih etmiş olduğunuz bir seyahat gerekçeniz ile ilgili sizlerden belgeler istenir. Vize başvuru formunu doldurarak ve istenilen belgeleri bizlere ileterek ilk adımı tamamlamış olursunuz.
 • Eksik veya Yanlış Evrak Durumu: Değerli ziyaretçilerimiz, ilettiğiniz belgelerle ilk adımı tamamlarken ikinci adım olan belge inceleme durumudur. İlettiğiniz belgeler vakit kaybetmeden incelemeye alınır. İnceleme sırasında uzmanlarımız eksik ya da yanlış bir belge olduğunu fark ettikleri anda sizlerle iletişime geçer ve sorunu düzenlemenize gerekli yardımı sağlarlar.
 • Pasaportunuzun Size Teslim Edilmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, önceki adımda yaşanan her sorun çözüldüğü taktirde belgelerinizi konsolosluğun incelemesine sunarız. Konsolosluk bu inceleme ardından bize vize sahibi olup olmamanız için gerekli açıklamaları yaparlar. Vize sahibi olmanızda herhangi bir sorun olmadığı takdirde pasaportunuzu hazırlayıp sizlerin istediği adrese teslim edilebilir ya da ofisimizi ziyaret ederek pasaportunuzu buradan da alabilirsiniz.
 • Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, yapılan her işin karşılığını olarak sizlerden vize ücreti talep edilir. Ödemeye yapacağınız bu ücretin içeriğinde; konsolosluk harcı, hizmet bedeli ve ekstra durmaları kapsamaktadır. Ödeme yapılmadığı takdirde vize onayı verilmeyeceğini ve başka bir vize başvurusunda sorunlar ile karşılaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

Gine Bissau Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Kayseri

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, sahip olmak istediğiniz vizenin çıkmasını belirleyen ve çıkış süresini bildiren durumları bu başlık altında sizlere sunacağız. Gine Bissau vizesinin sonuçlanma süresi normal koşullar sağlandığı takdirde 7 ile 10 iş günü arasında değişmektedir. Belirlenen süresinin uzamasına neden olan faktörler vardır. Bunlar ülke sorunları, seçmiş olduğunuz vize çeşidine yönelik yapılan ek işlemler gibi nedenler sıralanabilmektedir.

Gine Bissau Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir? - Kayseri

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, işlemlerinizin kabulü dahilinde yapacağınız seyahatin belirlenen kurallarını bu başlık altında sizlere sunacağız. Kuralları maddeler halinde sunup, gerekli hususlara dikkat etmenizi temenni ederiz.

 • Vize işlemlerine dahil olan pasaportunuzun kullanım süresi ve tipi vize onayı için önemlidir. Pasaportunuzun son 10 yıl içinde alınmış olduğuna dikkat edip, yırtık ve eskimiş pasaportlar ile işlem yapılmayacağını belirtmek isteriz.
 • Ülkenin yaygın olarak görüldüğü hırsızlık durumundan korunmak için Pazar yeri gibi kalabalık yerlerde dikkat etmenizi ve özel eşyalarınıza sahip çıkmanızı belirtiriz.
 • Ülke seyahatinize en az 10 gün sağlık açısı gereği Sarı Humma aşısını yapmanız gerekmektedir.
 • Ülkenin resmi yerlerinde, asgari gibi ve özel mülk yerlerinde fotoğraf çekimi için izin almanız gerektiğini belirtiriz.
 • Seyahat esnasında alkol kullanmamasına özen göstermenizi rica ederiz.
 • Vize başvurusunda bulunacak olan 18 yaşından küçük bireylerin anne ve baba onayı alarak işlem yaptırmaları gerektiği belirtiriz.
 • Yapacağınız başvuru için beklemek ya da sorun yaşamak istemiyorsanız seyahatinize 1 ay kala başvuruyu yapmanızı öneririz.
 • Ülkenin talep ettiği kurallara uyulmaması durumda sahip olmak istediğiniz başka bir vize durumunda çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize başvuru işlemlerinizin kabulu durumda verilen kurallara uyarak seyahat etmenizi temenni ederiz. Vize başvurunuz için merak ettiğiniz bilgileri derlediğimiz sayfamızdan almayı tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yapılan işlemler için daha kapsamlı bilgi almak istiyorsanız ya da merak ettiğiniz vize bilgisi bulunuyorsa çalışan saha ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Çalışan ekibimizi +90 (850) 460 15 67 numaralı telefonumuzdan arayabilir ya da [email protected] adresimize e-posta atabilirsiniz.

 

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp