Bursa

Telefon

+902243222098

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09.00 - 18.30

Gine Bissau Vize Merkezi, Bursa

Bursa Vize Merkezi

Gine Bissau Vize Merkezi, Bursa şubesi olarak Osmangazi, Keles, Harmancık, Mudanya, Kestel, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, İznik, Orhaneli, Karacabey, Gemlik, Büyükorhan ,Orhangazi, Yıldırım, Yenişehir, Gürsu ilçelerimiz başta olmak üzere Sakarya, Yalova ve Kocaeli gibi çevre illerimizden yapılacak olan Gine Bissau vize başvurunuz için sizlere hizmet sunuyoruz. Çevre iller ve ilçelerde yapılan Gine Bissau vize alım işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (224) 322 20 98 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Gine Bissau Vizesi Kimlere Gereklidir? - Bursa

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, sahip olduğunuz pasaport türüne göre farklılık gösteren işlemleri ve vize sahibi olmanızı belirleyen etkenleri bu başlık altında sizlere sunacağız. Ülkeye seyahat yapmak isteyen değerli yolcularımız, yapacağınız seyahatin gerçekleştirilmesi için vize alınması gerekli görülen bir durumdur. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan her ve Gine Bissau ya seyahat etmek isteyen yolcularımızın sahip oldukları pasaport Bordo, Gri, Yeşil ve Siyah pasaporta ise vize başvurusu yapmaları gerekmektedir. Sahip olduğunuz pasaport ile işlem yaptırmak isteyen ziyaretçilerimizi Bursa’daki ofisimize ziyaret etmeleri bekleriz.

Gine Bissau Vizesi Hangi Amaca Göre Belirlenir? - Bursa

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, işlem yaptırmak istediğiniz pasaportunuzun işlemi gerçekleştirmek için bir seyahat gerekçesi belirlemeniz gerekmektedir. Gerekçe olarak göstereceğiniz vize çeşitlerini aşağıda linkler halinde sizlere sunacağız. Seyahatinize uygunluk getiren bir linke tıklayarak işlemlerinizi bu yönde devam ettirmeniz gerekmektedir.

Değerli ziyaretçimiz, yukarıdaki belirttiğimiz linklerden birini tercih ederken dikkatli bir seçim yapmanızı önemle belirtmek isteriz. Sunulan linklerden herhangi birini tercih edemediyseniz ya da uygun olan bir vize çeşidi olmadığını düşünüyorsanız uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz.

Gine Bissau Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Bursa

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, üst başlıkta sizlere sunmuş olduğumuz vize çeşitlerinden biri tıklayarak bu yönde işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.

 • Gerekli Evrakların Hazırlanması ve Vize Başvuru Dilekçesi: Değerli ziyaretçilerimiz, ilk işlem olarak vize başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Seçmiş olduğunuz vize çeşidine yönelik bizlere ulaştırmanızı istediğiniz belgeleri talep ederiz.
 • Eksik veya Yanlış Evrak Durumu: Değerli ziyaretçilerimiz, bizlere ilettiğiniz evrakları temin ettikten sonra hızlı bir şekilde incelemeye alınır. İnceleme sırasında bizler yanlış bir belge olduğunu fark ettiğimiz durumda sizlere bu konuda bilgi verip gereken yardımı sağlarız.
 • Pasaportunuzun Size Teslim Edilmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, temin edilen ve incelemeden geçen evraklar konsolosluk onayına sunulmak için konsolosluk çalışanlarına iletilir. Konsolosluk yapmış olduğu inceleme ardından bizlere vize çıkışı hakkında bilgi verilerek gereken durumlar için açıklama yaparlar.
 • Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, vize sahibi olmanız için yapılan işlemlerin kabul görülmesi halinde vizeniz hazırlanır. Hazırlanın vizenin ücretini ödeyerek işlemlerin geçerlilik kazanması sağlarsınız. Ödeme yapacağınız vize ücretinin tutarı tam olarak belirlenemediğinden dolayı tam bir ücret sunmamaktayız. Konsolosluk harç ücreti, işlem yapılan belgeler fiyat değişikliğe neden olmaktadır.

Gine Bissau Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Bursa

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, en çok merak edilen konu olan vize çıkış süresini bu başlık altında sizlere sunacağız. İşlemler için normal koşullar sağlandığı takdirde Gine Bissau vizenizin çıkış süresi 7 ile 10 iş günü arasında belirlenmektedir. Normal koşullar sağlanamadığı takdirde; yoğun olan konsolosluk, ülkenin olumsuz etkenleri gibi nedenler süreyi uzatabilmektedir.

Gine Bissau Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir? - Bursa

 • Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, sorunsuz bir seyahat planı yapıyorsanız sizlere sunacağımız kuralları takip ederek bu başlık altında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Pasaportunuzun eski ve yıpranmış olmamasına dikkat eder ve son 10 yıl içinde alınmış olduğuna dikkat etmelisiniz.
 • Yoksul bir ülke olan Gine Bissau ülkesinde yaygın olan hırsızlık durumundan korunmak için kalabalık yerlerde dikkat etmenizi öneririz.
 • Fotoğraf çekimi yapmak istediğiniz zaman görevli kişilerden izin ve bilgi alıp onay dahilinde çekim yapabilirsiniz.
 • Alkol tüketme gibi bir isteğiniz varsa bu isteğin ülkede yasak olduğunu belirtir ve kullanılmamasına özen göstermenizi tavsiye ederiz.
 • Eğer yaşınız 18 den küçük ve vize başvurusu yapmak isterseniz ebeveyn dahilinde işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
 • Vize başvurunuzda çıkış süresinin normal koşulları geçmemesini isterseniz 1 ay öncesinden vize başvurunuzu yapmanızı öneririz.
 • Ülkenin belirttiği kurallar ihlal edildiği takdirde yapacağınız başka bir vize başvurusu için çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Değerli ziyaretçilerimiz, güzel ve mutlu bir seyahat süreci, sorunsuz bir vize alımı için belirttiğimiz kurallara uyulmasını rica ederiz.

Vize başvurunuzu gerçekleştirmeden önce bizlerden bilgi almayı tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Açıklama yapılan konulara ek daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz Uzmanlarımızı +90 (224) 322 20 98 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp