Çorlu

Telefon

+908504601585

Gine Bissau Vize Merkezi, Çorlu

Çorlu Vize Merkezi

Gine Bissau Vize Merkezi Çorlu şubesi olarak, Çanakkale, Tekirdağ ve Kocaeli (İzmit) gibi çevre illerden yapmak istenilen Gine Bissau vize başvurunuz için sizlere hizmet etmekteyiz.

Çorlu ilçesi ve çevre illerden yapmak istenilen Gine Bissau seyahatleri için gereken vize başvurunuz hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz çalışan uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (282) 970 50 83 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Gine Bissau Vizesi Kimlere Gereklidir? - Çorlu

Değerli vize merkezi ziyaretçilerimiz, sahip olup işlem yapmak istediğiniz pasaportun türüne göre gereken işlemleri bu başlık altında sizlere sunacağız. Yapacağınız seyahat için sahip olduğunuz her pasaport için vize almanız gerekmektedir. Yani Siyah, Gri, Yeşil ve Bordo pasaporta sahipseniz seyahat öncesinden mutlaka vize almamız gerekmektedir. Seyahatinize yönelik vize işlemlerinizi gerçekleştirmek için Çorlu’daki şubemize ziyaret etmelerini bekleriz.

Gine Bissau Vizesi Hangi Amaca Göre Belirlenir? - Çorlu

Değerli vize merkezi ziyaretçilerimiz, seyahatiniz için vize alırken hangi türden vize almanıza yönelik bilgileri bu başlık altında sizlere sunacağız. Seyahatiniz için 2 tür vize çeşidini sizlere sunacağız. Yapacağınız seyahate yönelik olan vize türünü seçip bu yönde işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Sunulan vize çeşitleri şöyledir:

Değerli ziyaretçimiz, sunulan vize çeşitlerinden birini tıklayarak vize işlemleriniz için gerekli kılan dosyaları bu yönde hazırlamanız gerekmektedir. Eğer sizlere sunulan vize çeşitlerinden seyahatinize uygun olan bir vize türü olmadığını düşünüyorsanız ya da seçim konusunda kararsız kaldıysanız verdiğimiz iletişim bilgileri ile çalışan iş arkadaşlarımızdan yardım isteyebilirsiniz.

Gine Bissau Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Çorlu

Değerli vize merkezi ziyaretçilerimiz, yukarıdaki başlık altında seçtiğiniz vize türü ile gerçekleştirilen işlemleri bu başlık altında sizlere sunacağız.

 • Gerekli Evrakların Hazırlanması ve Vize Başvuru Dilekçesi: Değerli ziyaretçilerimiz, vize başvuru formunu doldurarak ve seçmiş olduğunuz vize türüne uygun olan belgeleri hazırlamanızı ister ve bizlere gönderim sağlamanızı talep ederiz.
 • Eksik veya Yanlış Evrak Durumu: Değerli ziyaretçilerimiz, sizlerden talep ettiğimiz belgeleri bizlere ulaştırdığınız andan itibaren çalışan ekibimiz bu belgeleri incelemeye alır, eksik belge ya da yanlış hazırlanmış bir belge olduğu durumda sizlerle iletişime geçilerek yaşanan olumsuz durumu düzletmenizde ihtiyaç duyduğunuz yardımı sağlarlar.
 • Pasaportunuzun Size Teslim Edilmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, bizler tarafından incelemeye alınan belgeler daha sonra konsolosluğun onayına sunulur. Bu süre içerisinde konsolosluk ek belge isteyebilir ya da belgelerinizde hata tespit edebilir. Bu olumsuz durum bizlere bildirir, bizler bu konuda sizlere yardım sağlayıp istenilen işlemi gerçekleştirebiliriz. Yapılan ek işlem ardından gelen olumlu karar ile birlikte pasaportunuzu hazırlayıp istediğiniz adrese teslim ederiz.
 • Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, hazırlanan ve istenilen her belge için sizlerden vize ücreti talep edilir. Ödeme yapacağınız bu ücret konsolosluk harç ücreti, ek işlemler ve seçtiğiniz vize türüne göre farklılık gösteren işlemlerin tutarı kapsamaktadır. Ödeme yapacağınız tutar tam olarak belirlenememekte olup, istenilen ücreti ödemek zorundasınızdır. Aksi takdirde işlemlerinizin süreci kabul edilmeyeceğini belirtiriz.

Gine Bissau Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Çorlu

Değerli vize merkezi ziyaretçilerimiz, seyahatiniz ile yapılan işlemler ardından vizenizin kaç günde sonuçlanacağı dair bilgileri bu başlık altında sizlere sunacağız. Vize alımı için normal koşullar sağlandığı takdirde Gine Bissau vizeniz 7 ila 10 iş günü arasında sonuç vermektedir. Fakat başvuru sırasında olan olumsuz sorunlar, ülkenin bazı kötü durumları veya konsolosluğun yoğun çalışma rutini beklenen süreyi uzatabilen nedenler arasındadır.

Gine Bissau Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir? - Çorlu

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, seyahat etmek istediğiniz ülke yoksul bir Afrika ülkesidir. Ülkenin sizler için sağladı kurallara uyarak seyahat etmenizi isteriz. Bunun için sizlere istenilen kuralları aşağıda maddeler halinde sunacağız.

 • Yapacağınız ülke seyahatinden en az 10 gün önce Sarı Humma aşısını yapmanız gerekmektedir.
 • Vize işlemi yaptırmak istediğiniz pasaportun son 10 yıl içinde alınmış olması gerektiğini ve eski lacivert pasaportlarla ile işlem yapılmayacağını belirtiriz.
 • Ülkenin Pazar yerleri, Havaalanı ve kalabalık ortamlarda gerçekleşen yaygın hırsızlık için dikkat etmenizi öneririz.
 • Ülkenin resmi yerlerinde fotoğraf çekimi için izin almanız gerektiğini belirtiriz.
 • Ülkede yasak olan bir diğer madde alkol kullanımıdır. Bu kurala dikkat etmenizi öneririz.
 • Başvuru yapmak isteyen yolcularımızın yaşları reşit değilse yani 18 yaşından küçük ise, istenilen belgeleri hazırlanılması için ebeveyn onayı gerekmektedir.
 • Vize başvurunuzu gerçekleştirirken seyahatinize 1 ay kala başvuruyu yapmanızı öneririz.
 • Belirttiğimiz ülke kurallarına uyulmadığı takdirde sahip olmak istediğiniz başka bir vize başvurusunda çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Değerli ziyaretçilerimiz, yapacağınız vize başvurunuz için bizlerden bilgi sahibi olmayı istediğiniz için sizlere teşekkürlerimizi sunuyor ve belirtilen kurallara uyup buna göre seyahat etmenizi öneriyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz Gine Bissau vizesi bilgilerine ek olarak daha ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olmak isterseniz ya da sunulan konulara ek olarak merak ettiğiniz vize bilgisi için uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımızı +90 (282) 970 50 83 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp