Ankara

Telefon

+903129700538

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Gine Bissau Vize Merkezi, Ankara

Ankara Vize Merkezi

Gine Bissau Vize Merkezi, AnkaraŞubesi olarak Güdül, Çankaya, Kızılcahamam, Pursaklar, Kahramankazan, Elmadağ, Polatlı, Beypazarı, Altındağ, Nallıhan, Ayaş, Kalecik, Balâ, Mamak, Sincan, Gölbaşı, Çorum, Çamlıdere, Yenimahalle, Haymana, Çubuk, Etimesgut, Evren, Akyurt, Keçiören, Şereflikoçhisar gibi ilçelerimiz başta olmak üzere Eskişehir, Bolu ve Çankırı gibi çevre illerimizden yapılacak olan Gine Bissau vize başvurusu için sizlere olanak sağlıyoruz.

Çevre il ve Ankara ilçelerinden yapılacak olan Gine Bissau vize başvurunuz hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (312) 970 05 38 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Gine Bissau Vizesi Kimlere Gereklidir? - Ankara

Değerli ziyaretçilerimiz, sahip olduğunuz pasaport ile yapılan gelişmeler hakkındaki gerekli bilgileri bu başlık altında sizlere sunacağız. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve Siyah, Gri, Yeşil ve Bordo pasaporta sahip vatandaşlarımızın yapmak istedikleri Gine Bissau seyahatleri için vize alması gerekli görülen bir durumdur. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve bu pasaportlardan birine sahip olup işlem yapmak isteyen değerli ziyaretçilerimizi Ankara’daki ofisimizi ziyaret etmelerini bekleriz.

Gine Bissau Vizesi Hangi Amaca Göre Belirlenir? - Ankara

Değerli ziyaretçilerimiz, seyahatini gerçekleştirmek istediğini ülkeye bir gerekçe sunmanız gerekmektedir. Sunacağınız gerekçeye göre sizlere gerekli işlemler yapılmaktadır. Gerekçe olarak gösterdiğiniz vize çeşitlerini sizlere linkler halinle sunacağız. Vize alma nedeninize en uygun olan gerekçeyi tıklayarak işlemlerinizi bu yönde gerçekleştirmeniz.

Değerli ziyaretçimiz, sunmuş olduğumuz gerekçeyi tercih ederek bu şekilde işlemlerinize devam edilir. Fakat sizler sunulan gereçlerinden birini tercih edemiyorsanız ya da uygun bir vize çeşidi olmadığını varsayıyorsanız çalışan uzman kadromuzdan yardım alabilirsiniz.

Gine Bissau Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Ankara

Değerli vize merkezi ziyaretçilerimiz, yukarıdaki başlık altında seçtiğiniz vize çeşidi ile tamamlanan işlemleri bu başlık altında sizlere sunacağız.

 • Gerekli Evrakların Hazırlanması ve Vize Başvuru Dilekçesi: Değerli ziyaretçilerimiz, ilk adım olarak vize başvuru dilekçesi doldurarak ve seçmiş olduğunuz vize türüne uygun olan belgeleri hazırlamanızı talep eder ve bizlere ulaştırmanızı isteriz.
 • Eksik veya Yanlış Evrak Durumu: Değerli ziyaretçilerimiz, sizlerden talep ettiğimiz belgeleri bizlere ilettiğiniz an itibari ile çalışan saha ekibimiz bu belgeleri incelemeye alır, eksik belge ya da yanlış hazırlanan bir belge olduğu durumda sizlerle iletişime geçilerek yaşanan bu olumsuz işlemi düzeltmeniz için ihtiyaç duyduğunuz yardımı sağlarlar.
 • Pasaportunuzun Size Teslim Edilmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, çalışan kadromuz tarafından incelemeye alınan belgeler daha sonra konsolosluğun verdiği onay için kişilerin onayına sunulur. Bu süre içerisinde konsolosluk ek belge hazırlamanızı isteyebilir ya da belgelerinizde hata olduğunu söylerler. Bu olumsuz durum bizlere açıklanır, bizler bu konuda sizlere gereken yardımı sağlayıp istenilen işlemi gerçekleştirmenizde yardımcı oluruz. Yapılan ek işlem ardından konsolostan gelen olumlu karar ile birlikte pasaportunuzu hazırlayıp istediğiniz adrese teslim ederiz.
 • Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, hazırlanan ve uygulanan her işlem için sizlerden vize ücreti talep edilir. Ödeme yapacağınız bu ücreti belirleyen unsurların içinde konsolosluk harç ücreti, ek işlemeler ve seçtiğiniz vize türüne göre farklılık gösteren işlemlerin tutarı belirlemektedir. Ödeme yapacağınız tutar tam olarak belirlenememektedir. Talep Edilen ücreti ödemek zorundasınızdır. Aksi takdirde işlemlerinizin yapımı kabul edilmeyeceğini belirtiriz.

Gine Bissau Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Ankara

Değerli ziyaretçilerimiz, vize işlemlerinizi gerçekleştirirken vizenizin kaç günde sonuç vereceğine dair güncel bilgileri bu başlık altında sizlere sunacağız. Ülke seyahati için normal koşullarda çıkan vize süresi 7 ile 10 iş günü arasındadır. Bu süreyi uzatabilen etkenler de vardır. Örneğin seçim yaptığınız kategori ile yapılan gelişmeler, ülkedeki seyahat süreniz ya da ülkenin olumsuz durumları bu süreyi normal çıkış süresinden uzatabilen nedenler arasındadır.

Gine Bissau Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir? - Ankara

 • Değerli ziyaretçilerimiz, vize sahibi olurken yapacağınız seyahatin belirlenen kurallarını bu başlık altında sizlere sunacağız. Maddeler halinde açıklayacağımız kuralları inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Yapmak istediğiniz seyahati gerçekleştirmek için hazırlanmasını istediğiniz pasaportun son 10 yıl içinde alınmış olması gerektiğini ve eski tip lacivert pasaport ile işlem yapılmayacağını belirtiriz.
 • Seyahat edeceğiniz ülkenin hırsızlık sorunu olduğunu için gezdiğiniz yerlere özel eşyalarınıza sahip çıkıp, dikkat etmenizi öneririz.
 • Seyahat sırasında beğendiğiniz yerleri fotoğraf çekmek isterseniz bu konuda görevli kişilerden izin ve bilgi alıp onay dahilinde çekim yapmanız gerekmektedir.
 • Ülke seyahatiniz öncesinden sağlık nedeni ile 10 gün önceden Sarı Humma aşısını yapmanız gerekmektedir.
 • Ülkenin dikkat ettiğini alkol kullanımının yasak olduğunu belirtir ve kullanılmamasına özen göstermenizi önemle belirtmek isteriz.
 • Vize sahibi olmak isteyen bireylerin yaşı 18’den küçük ise, işlemlerini tamamlamak için ebeveyn onayı almalı ve ebeveyn imzaları ile işlem yapmaları gerekmektedir.
 • Vize alırken beklemek istemiyorsanız ya da herhangi sorun ile karşılaşmak istemiyorsanız 1 ay öncesinden vize başvurunuzu yapmanızı öneririz.
 • Açıklanan kurallara uygunluk gösterilmemesi halinde alacağınız başka bir vize başvurusunda çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, sizlere vize işlemleriniz hakkında gerekli bilgileri sunmuş bulunmaktayız. Sunduğumuz bilgiler 2019 yılına ait olup güncel vize işlemlerini kapsamaktadır. Sizler hazırlanan başlıklardaki işlemlere ek olarak daha ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olmak isterseniz çalışan uzman kadromuzdan bilgi alabilirsiniz. Çalışan ekibimizi +90 (312) 970 05 38 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.Bizlerden vize işlemleriniz için bilgi almayı tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp