Trabzon

Telefon

+908504601767

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Gine Bissau Vize Merkezi, Trabzon

Trabzon Vize Merkezi

Gine Bissau Vize Merkezi, Trabzon şubesi olarak; Of, Yomra ,Sürmene, Maçka, Arsin, Köprübaşı, Akçaabat, Hayrat, Araklı, Beşikdüzü, Vakfıkebir, Çarşıbaşı, Tonya, Ortahisar, Çaykara, Dernekpazarı, Şalpazarı, Düzköy ilçelerimiz ve Giresun, Rize, Gümüşhane, Bayburt gibi çevre illerden yapacağınız Gine Bissau vize başvurusu için sizlere derlediğimiz bu sayfamızda sizlere hizmet sunuyoruz.

Trabzon ili ve çevre illerden yapacağınız Gine Bissau vize başvuru hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz uzmanlarımızdan bilgi sahibi olmayı talep edebilirsiniz. Uzmanlarımızı 0850 460 17 67 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta gönderimi sağlayabilirsiniz.

Gine Bissau Vizesi Kimlere Gereklidir? - Trabzon

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, seyahatini gerçekleştirmek istediğiniz ülke için vize almanız gerekmektedir. Bordo, Gri, Yeşil ve Siyah pasaporta sahip olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının yapacakları Gine Bissau seyahatleri için vize alınması gerekli görülen bir durumdur. Bu pasaportlardan birine sahip olup vize işlemlerinizi yapmak isterseniz Trabzon’daki ofisimizi ziyaret etmenizi bekleriz.

Gine Bissau Vizesi Hangi Amaca Göre Belirlenir? - Trabzon

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize sahibi olurken seyahat edeceğiniz ülkeye neden gittiğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Bunun için sizlere belirli kategoriler halinde gerekçeler sunacağız. Birini tercih ederek işleminizi gerçekleştirebiliriz. Kategoriler şöyledir:

Değerli ziyaretçimiz, sahip olmak istediğiniz vizenin gerekçesini tercih ederken kararsız kaldıysanız ya da seyahatinize yönelik bir kategori olmadığını varsayıyorsanız yardım alabilmek için çalışan ekibimizden destek talep edebilirsiniz.

Gine Bissau Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Trabzon

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, başvuru aşamasında gerçekleşen adımları bu başlık altında sizlere sunacağız.

 • Gerekli Evrakların Hazırlanması ve Vize Başvuru Dilekçesi: Değerli ziyaretçilerimiz, vize başvuru formunu doldurmanız ardından tercih ettiğiniz seyahat kategorisine göre sizlerden belge hazırlamanızı talep ederiz. Hazırlayacağız belgelerin tümünü ofisimize ileterek ilk adımı tamamlamış olursunuz.
 • Eksik veya Yanlış Evrak Durumu: Değerli ziyaretçilerimiz, iletmiş olduğunuz belgeler uzman kadromuz tarafından incelemeye alınır. İnceleme esnasında yanlış bir belge olduğunu gördükleri anda sizlerle iletişim halinde olarak çıkan durumu düzenlemenize yardımcı olabilmelerini isteyebilirsiniz.
 • Pasaportunuzun Size Teslim Edilmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, pasaportunuzu sorunsuz bir şekilde sizlere telsim etmek için konsolosluktan gelecek olan olumlu karar beklenir. Bu karar ardından pasaportunuz hızlı bir şekilde hazırlama aşamasına geçer ve sizlerin talep ettiği bir adrese teslim edilir.
 • Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, tüm yapılan işlemlerin geçerliliği sağlamak isterseniz vize ücreti ödemeniz gerektiğini belirtmek isteriz. Ödeme yapacağınız vize ücreti konsolosluk harç ücreti ve sunulan hizmeti kapsamaktadır.

Gine Bissau Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Trabzon

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vizenizin kaç günde sonuçlanacağı dair güncel bilgileri bu başlık altında sizlere sunacağız. Gine Bissau seyahati gerçekleştirmek isteyen vatandaşların normal koşullar sağlandığı takdirde 7 ile 10 iş günü arasında vize çıkış tarihi belirlenmektedir. Fakat ülkenin ekonomik krizi ya da ülkenin resmi tatilleri bu süreyi uzatabilmektedir.

Gine Bissau Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir? - Trabzon

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, gerekli hususları bu başlık altında sizlere sunacağız.

 • Seyahat edeceğiniz ülke için vize alırken sahip olduğunuz pasaportun son 10 yıl içinde alınmış olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
 • Ülkeye yapacağınız giriş tarihinden en az 10 gün öncesinden Sarıhumma aşısı yaptırmanız gerekmektedir.
 • Ülkede sıkça rastlanılan hırsızlık durumundan korumanızı ve kalabalık yerlerde dikkat etmenizi tavsiye ederiz.
 • Ülke seyahati esnasında kesinlikle alkol kullanmamaya özen göstermenizi tavsiye ederiz. Ülkede alkol tüketilmemesi yasaktır.
 • Gezi süreniz boyunca ülkenin resmi yerlerinde fotoğraf çekimi için görevli kişilerden izin almanız gerekmektedir.
 • Ülke seyahati için sahip olmak istediğiniz vize için çok beklemek ya da herhangi bir sorun ile karşılaşmak istemiyorsanız 1 ay öncesinden vize başvurunuzu yapmanızı öneririz.
 • Başvuruda bulunacak bireylerin yaşı 18 yaşından küçük ise ebeveynler ile onayı olması ve ebeveyn imzaları olarak belge hazırlanması gerektiğini belirtmek isteriz.
 • Bu belirlenen kurallara uyum gösterilmediği takdirde sahip olacağınız başka bir vize başvurusunda çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Değerli ziyaretçilerimiz vize sahibi olurken bizlerden bilgi ve destek almayı tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yukarıda belirtilen bütün başlıklar altındaki bilgilere ek olarak daha ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olmak istiyorsanız çalışan ekibimiz ile iletişime geçebileceğinizi hatırlatırız isteriz. Çalışan ekibimizi 0850 460 17 67 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp