Diyarbakır

Telefon

+908504601520

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Gine Bissau Vize Merkezi, Diyarbakır

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, sayfamızın içeriğindeki derlediğimiz bilgileri inceleyerek merak ettiğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz Gine Bissau Vizesi hakkındaki bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

Gine Bissau Vize Merkezi Diyarbakır şubesi olarak; Dicle, Sur, Lice, Bağlar, Çermik, Eğil, Çınar, Çüngüş, Ergani, Hani, Hazro, Kayapınar, Kocaköy, Kulp, Bismil, Silvan, Yenişehir ilçeler ve Batman, Siirt ve Mardin gibi çevre illerden yapacağınız Gine Bissau vize başvurunuz için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Diyarbakır illeri ve çevre illerden yapılacak olan Gine Bissau vize başvurusu hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz uzmanlarımızdan yardımcı olabilmelerini isteyebilirsiniz. Uzmanlarımızdan yardım isterseniz +90 (850) 460 15 20 numaralı telefondan arayabilirsiniz ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Gine Bissau Vizesi Kimlere Gereklidir? - Diyarbakır

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, sunacağımız bu başlık altındaki bilgiler, sahip olduğunuz pasaport türüne göre yapılan işlemleri kapsamaktadır. Gine Bissau seyahati gerçekleştirmek isteyen her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı vize almakla mükelleftir. Yani sahip olduğunuz pasaport bordo, Gri, Yeşil ve Siyah ise seyahat işleminizi gerçekleştirmek için vize almanız gerekmektedir. Sahip olduğunuz pasaport ile yapılan işlemler hakkında güncel bilgi almak isterseniz verdiğimiz iletişim bilgileri ile uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz. Sahip olduğunuz pasaport ile vize almak isteyen sayın yolcularımızın işlemlerini tamamlamak Diyarbakır’daki şubemize ziyaret etmelerini bekleriz.

Gine Bissau Vizesi Hangi Amaca Göre Belirlenir? - Diyarbakır

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize işlemlerinizi gerçekleştirmek için ilk olarak bir seyahat gerekçesi belirlemeniz gerekmektedir. Belirleyeceğiniz seyahat gerekçeniz ile ilgili yapılan vize işlemlerini ve gerekli belgeleri seçim yaptığınız kategoriye göre hazırlamanız gerekmektedir. Bu seçimi yapmanız için sizlere aşağıda vize türlerini linkler halinde sunacağız.

Değerli ziyaretçimiz, linkler halinde verilen vize türlerinden birini seçme konusunda kararsız kaldıysanız ya da seyahatinize uygunluk getiren bir link olmadığını düşünüyorsanız uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz.

Gine Bissau Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Diyarbakır

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, işlemleriniz aşamasını bu başlık altında sizlere sunacağız. Aşamaları okuyarak ve inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz bilgileri buradan bulabilirsiniz.

 • Gerekli Evrakların Hazırlanması ve Vize Başvuru Dilekçesi: Değerli ziyaretçilerimiz, ilk olarak vize başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Bu işlem ardından seyahatinize uygun olan vize türüne göre belgeler hazırlamanızı talep ederiz. Hazırlanan belgeleri bizlere teslim ederek işlemlerinize başlamış oluruz.
 • Eksik veya Yanlış Evrak Durumu: Değerli ziyaretçilerimiz, teslim aldığımız belgeleri vakit kaybetmeden inceleme aşamasına alırız. İnceleme esnasında yanlış bir evrak olduğunu fark ettiğimiz durumda sizlere iletişime geçer ve sorunu düzenlemenize yardımcı oluruz.
 • Pasaportunuzun Size Teslim Edilmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, çıkan sorununu düzeltilmesi ardından evraklarınızı konsolosluk onayı sunarız. Konsolosluk bu evrakları inceler ve duruma göre vize onayı verir. Bizlere iletilen olumlu karar ile pasaportunuzu hazırlama işlemelerine geçeriz. Hazırlama ardından pasaportunuzu sizlerin belirttiği adrese teslim ederiz.
 • Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, hizmet karşılığı olarak ödemeniz gereken vize ücreti vardır. Ödeme yapacağınız tutarı seçtiğiniz vize türü, ülkedeki seyahat süreniz veya ekstra çıkan işlemeler belirlemektedir. İstenilen ücret ödemediği takdirde işlemeler kabul görmeyecektir.

Gine Bissau Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Diyarbakır

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, sahip olacağınız vizenin kaç günde sonuçlanacağı dair bilgilerini bu başlık altında sizlere sunacağız. Gine Bissau ülkesine alınan vizenin çıkış süresi normal koşullar altında 7-10 iş günü arasında değişmektedir. Bu belirtilen süre bazı olumsuz durumlar nedeniyle uzayabilmektedir. Örneğin ülkenin resmi tatilleri ya da ülkenin olumsuz süreci, yoğun olan konsolosluk gibi nedenler beklenen süreyi uzatabilen nedenler arasındadır.

Gine Bissau Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir? - Diyarbakır

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, seyahatinizi gerçekleştirmek için aldığınız vizenin belirlediği sorumluluklar vardır. Vize aldığınız ülkenin istediği ve uyulmasını öngördüğü kuralları vardır. Bu kuralları maddeler halinde sizlere açıklayacağız.

 • Değerli ziyaretçilerimiz, ülkeye yapacağınız seyahatin 10 gün öncesinden Sarıhumma aşısı yaptırmanız gerekmektedir.
 • Seyahat edeceğiniz ülkede konaklama yaparken, gezerken dikkatli bir şekilde seyahat etmenizi öneririz. Çünkü ülkenin kalabalık yerlerinde sıkça hırsızlığa rastlanır.
 • Vize alımını gerçekleştirmek istediğiniz pasaportun son 10 yıl içinde alınmış olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
 • Seyahat süre zarfı boyunca, ülkenin özel mülk yerlerini, askeriye ve polis gibi mekanlarında fotoğraf çekimi için izin almanız gerektiğini belirtiriz.
 • Ülkede alkol tüketilmesinin yasak olduğunu ve kullanılmamasına özen göstermenizi önemle belirtmek isteriz.
 • Başvuru yapacak bireylerin yaşı reşit değilse yani 18 yaşından küçük ise, vize işlemleri için ebeveyn dahilinde belge hazırlanması ve ebeveyn imzaları ile işlem yapmaları gerektiğini belirtmek isteriz.
 • Vize alırken beklemek ya da herhangi bir sorun ile karşılaşmak istemiyorsanız seyahatinize 1 ay kala başvuruyu yapmanızı öneririz.
 • Değerli ziyaretçilerimiz, belirttiğimiz bu kurallara uymak zorundasınızdır. Aksi takdirde başvuru yapacağınız başka bir vize işlemelerinde çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize almanıza yönelik gerekli bilgileri sizlere sunmuş bulunmaktayız. Vize başvurusunu yapmadan önce bizlerden bilgi almayı tercih ettiğiniz için sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Başlıkta halinde açıklama yaptığımız vize konularına ek olarak daha ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olmak isterseniz çalışan uzman kadromuzdan bilgi alabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Çalışan ekibimizden yardım isterseniz +90 (850) 460 15 20 numaralı telefondan arayabilirsiniz ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp