Çanakkale

Telefon

+908502411483

Gine Bissau Vize Merkezi, Çanakkale

Sayfamızda Gine Bissau vize türlerine, gerçekleştirecek olduğunuz vize başvurusu için gerekli evrak listelerine, başvuru süreçlerine, vize sonuçlanma sürelerine ve vize ücretlerine erişim sağlayabileceksiniz.Gine Bissau Vize Merkezi Çanakkaleşubemiz ile Çanakkale ili başta olmak üzere çevre ilçelerimiz olan Bayramiç, Lapseki, Ezine, Gelibolu, Ayvacık, Gökçeada, Biga, Çan, Eceabat, Bozcaada, Yenice ve çevre illerimiz olan Tekirdağ, Balıkesir, Edirne, İzmir, Bursa da dahil olmak üzere Tüm Türkiye’den gerçekleştirecek olduğunuz Gine Bissau Elektronik Vize başvurularınız için sonuç odaklı bir başvuru hizmeti vermekteyiz.Gine Bissau Vize Merkezi Çanakkale olarak gerçekleştirmekte olduğumuz danışmanlık hizmetinden faydalanabilmek, başvuru süreci hakkında detaylı bilgi alabilmek adına +90 (850) 241 14 83 numaralı telefonu tuşlayarak uzmanlarımızdan canlı destek alabilir ya da [email protected] adresimize e-posta göndererek bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz. 

Ayrıca; Afganistan, Arnavutluk, Belize, Cezayir, Belçika, Andorra, Angola, Arjantin, Ermenistan, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Bahreyn, Bulgaristan, Kanada, Amerika, İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri ve Gine Bissau Elektronik Vize başvuru sistemine kayıtlı olan bütün dünya ülkeleri vatandaşları için Çanakkale Gine Bissau Vize Merkezi olarak hizmet sunmaktayız.

Gine Bissau Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Çanakkale

Türkiye Cumhuriyeti ve Gine Bissau arasında herhangi bir vize anlaşması bulunmamaktadır. Bu nedenle Gine Bissau Cumhuriyetine seyahat edecek olan Diplomatik (Siyah) Pasaport, Hizmet (Gri) Pasaport, Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport ve Hususi (Yeşil) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vizeye tabidirler.

Ülkemizde, Gine Bissau Cumhuriyetine ait olan dış temsilciliği olarak İstanbul ve Ankara’da 2 adet fahri konsolosluk bulunmaktadır. Ancak fahri konsoloslukların vize başvuru süreçlerinde herhangi bir diplomatik yetkileri bulunmamaktadır.

Çanakkale Gine Bissau Vize Merkezi olarak tecrübeli vize danışmanlarımız rehberliğinde sizler adına Gine Bissau Vize başvurularınızı çözüm odaklı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. 

Gine Bissau Vize Türleri Nelerdir? - Çanakkale

Gerçekleştirecek olduğunuz Gine Bissau seyahatinizin gerekçesi başvuru yapmanız gerek vize türünü belirlemektedir. Vize türleri kendi içlerinde farklı evrak gereksinimi duyabilmektedir bu nedenle seyahat gerekçenizi doğru bir şekilde belirlemeniz gerekli evrakları doğru bir şekilde tamamlayabilmeniz için büyük önem arz etmektedir.

Gine Bissau Vize türleri aşağıda listelenmiştir ilgili başlığa tıklayarak gerekli evrakların listelerine ve vize türü hakkında kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Seyahat gerekçesine uygun olan başlığın hangisi olduğu konusunda fikir sahibi olamıyor ya da belirtilen bu seçenekler içerisinde yer almadığını düşünüyorsanız eğer Çanakkale Gine Bissau Vize Merkezinde hizmet vermekte olan vize uzmanlarımıza +90 (850) 241 14 83 numaralı telefonu tuşlayarak ulaşabileceğiniz gibi [email protected] adresine e-posta göndererek de rehberlik talebinde bulunabilirsiniz.

Gine Bissau Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Çanakkale

Gine Bissau’nun ve birçok ülkenin de başvurmakta olduğu Elektronik Vize başvuru sistemi sayesinde başvuru sahiplerinin bizzat konsolosluklarda bulunmalarına gerek kalmamıştır.

Gine Bissau Vize başvurularını hiçbir zahmete girmeden kurumumuz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Standart başvurularda olduğu gibi fazla evrak ihtiyacı duymadan, konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan, çözüm odaklı bir şekilde en kısa zamanda tecrübeli ekibimiz sayesinde sizler adına Gine Bissau Vize başvurularınızı gerçekleştiriyoruz.

Çanakkale Gine Bissau Vize Merkezi şubesi aracılığı ile vize başvurusunda bulunabilmek için ofisimize yalnızca pasaportunuzun 2. sayfasının renkli bir şekilde taratılmış görüntüsü ya da net bir şekilde çekilmiş fotoğrafını ve biometrik fotoğrafınızın aynı şekilde renkli ve net bir şekilde çekilmiş fotoğrafı ya da taratılmış görüntüsünü iletmeniz yeterli olacaktır. 

Çanakkale şubemize evrakları göndermeniz sonrasında başvuru ücretini ödemeniz halinde uzmanlarımız gerekli evrakları doldurup Gine Bissau Elektronik Vize başvurunuzu gerçekleştireceklerdir.

Süreç hakkında sizleri detaylı olarak bilgilendirecek ve vizenizin sizlere ulaştırılması sağlanacaktır.

Gine Bissau Vize Ücreti - Çanakkale

Vize başvuru ücretleri, başvuru yapılacak vize türüne, vize süresine ve giriş - çıkış sayısına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Seyahat gerekçenize ve seyahat sürenize göre başvurusu yapılmış olan Gine Bissau Elektronik Vize başvuru ücreti hakkında detaylı bilgi alabilmek için uzmanlarımız +90 (850) 241 14 83 numaralı telefon aracılığı ile arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Gine Bissau Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Çanakkale

Gine Bissau Cumhuriyetine gerçekleştirecek olduğunuz vizenizin sonuçlanması genel olarak konsolosluk insiyatifindedir. Gine Bissau Elektronik Vize başvuruları genel olarak 7 ila 10 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu süreye cumartesi, pazar ve resmi tatil günleri dahil değildir. 

Herhangi bir problem ya da aksaklıkla karşılaşmamak adına seyahat tarihinden en az 30 gün öncesinde bizlerle iletişime geçmeniz önerilmektedir.

Değerli ziyaretçilerimiz, sizler için hazırlamış olduğumuz Gine Bissau Elektronik Vize sayfasını okudunuz. Yukarıda verilmiş olan bilgiler ışığında kafanıza takılan soruları sormak için iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, Çanakkale Gine Bissau Vize Merkezi olarak iyi yolculuklar dileriz.

 

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp