Gine Bissau Vizesi

Vize Merkezi Gine Bissau vize departmanı, göçmenlik ve göçmen olmayan tüm Gine Bissau vize türlerinde yani Gine Bissau vize işlemleri için danışmanlık hizmeti veren bir kuruluştur.

Atlas Okyanusu sahillerinde Kuzeyden Senegal, güney ve doğudan Gine ile çevrili Batı Afrika ülkesi Gine Bissau'yu keşfetmeye Vize Merkezi'yle başlayın!

Gine Bissau Vizesi

Gine Bissau Vizesi

Vize Merkezi,Gine-Bissau Vizesi için işlem sürecini profesyonel bir biçimde ele alır ve ihtiyaç duyduğunuz vizenizi almanızda eksiksiz evrak toplama, başvuru formu doldurma, dilekçe hazırlama ve randevu alma aşamalarında profesyonel bir danışmanlık rolü üstlenir. Vize Merkezi Afrika Departmanımız tecrübeli ve güvenilir kadrosuyla evraklarınızı Konsoloslukların talep ettiği biçimde hazırlayıp, prosedürlere uygun şekilde sunarak en hızlı şekilde sonuçlanması için hizmet verir.

Vize başvurunuzda ihtiyacınız olabilecek her şeyi sayfamızda bulabilirsiniz. Gine-Bissau Vizesi hakkında daha detaylı bilgi için +90 (212) 970 05 17 numaralı hattımızdan bize ulaşabilir veya [email protected] e-mail adresimiz üzerinden talep ve sorularınızı yazılı olarak iletebilirsiniz.

Umuma mahsus bordo pasaport, yeşil pasaport, diplomatik ve hizmet pasaportu sahibi Türkiye vatandaşları Gine-Bissau seyahatleri için vize almaları zorunludur. Gine Bissau vize işlemlerinde kullanacak pasaportun 10 yıldan eski olmaması ve seyahatin bitim tarihinden en az 1 yıl sonrasına kadar geçerli olmalıdır. Ayrıca vize başvurusu esnasında vize onayı için pasaportta 2 boş sayfanın olması zorunludur. Gine-Bissau vize başvuruları 7 ila 10 iş günü içerisinde sonuçlandığı için Gine-Bissau'ya seyahat etmek isteyen şahıslar, seyahat etmeyi planladıkları tarihten en az 15 gün öncesinden başvuru yapmalıdırlar.

Gine Bissau Hakkında

Komşu ülkesi olan Gine ile karıştırılmaması için başkent Bissau’nun adı eklenerek ismi oluşturulan Gine Bissau, Dünyanın en yoksul 20 ülkesinden biridir. Nüfusun büyük bir kısmı başkent Bissau’da yaşamaktadır. Resmi dili Portekizce olan ülkede etnik gruplar tarafından konuşulan diller de bulunmaktadır. Para birimi olarak Batı Afrika CFA frangını kullanmaktadırlar. Yerel saat Türkiye saatine göre 2 saat daha geridir. Gine Bissau Türkiye'den vize isteyen ülkeler arasındadır, gitmeden önce vize başvurunuzu yapmış ve Gine Bissau’ya vize almış olmanız gerekmektedir.

gine bissau vize türleri

Gine-Bissau Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gine-Bissau ülkesine seyahat etmek isteyen Türk vatandaşlarının vize için gerekli belgeleri temin ederek, konsolosluklara teslim etmesi gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti ve Gine Bissau arasında herhangi bir vize anlaşması söz konusu olmadığından umuma mahsus pasaport hamilleri de hususi, hizmet ve diplomatik pasaport hamilleri de vizeye tabi tutulmuşlardır. Bu ülkeye sınır kapısında vize uygulaması söz konusu değildir. Bu nedenle temsilciliklerle iletişime geçilerek, vize işlemlerinin yerine getirilmesi gerekmektedir.

Başvuru esnasında konsolosluk tarafından istenilen belgelerin eksiksiz olarak tamamlanmasına özen gösterilmelidir. Vize Merkezi Gine Bissau vize başvurusunda yetkili acentadır ve vize işlemlerinin tüm aşamalarında hızlı ve olumlu bir vize sonucuna varmak için danışmanlık desteği vermektedir. Detaylı bilgi, evraklar ve vize başvurularınız için Vize Merkezi vize uzmanlarımıza +90 (212) 970 05 17 numaralı telefondan veya [email protected] e-mail adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gine-Bissau Ne Kadar Süre Vize Verir?

Türk vatandaşları Gine-Bissau için vize uygulamasına tabiidir. Konsolosluk tarafından istenilen belgelerin temin edilmesinden sonra, konsolosluk ya da büyükelçilik uygun gördüğü takdirde ülkeden 90 güne kadar vize alınması ve stendiği takdirde bu süreyi uzatmak mümkündür. Bunun için ilgili konsolosluklara yeniden başvuru yapılması şarttır.

Gine Bissau Vize Türleri

Gine Bissau ülkeye seyahat etmek isteyen kişilere seyahat amaçlarına göre vize türleri kategorize etmektedir. Gine Bissau vize türleri aşağıdaki gibidir;

  • Gine Bissau Ticari Vize
  • Gine Bissau Turistik Vize
  • Gine Bissau Öğrenci Vizesi

Gine Bissau Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Gine Bissau’ya seyahat etmek isteyen Türk vatandaşlarının vize işlemleri evrakların eksiksiz ve doğru bir biçimde teslim edilmesi şartı ile ortalama 7-10 iş günü içerisinde cevaplanmaktadır. Ek evrak talebi veya olası aksilikleri ya da resmi tatil süreçlerini dikkate alarak seyahatinizden en az 15 gün önce vize işlemlerinizi başlatmanız yerinde olacaktır.

Gine Bissau Vizesi Ücreti

Gine Bissau vize ücreti seyahat amacına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca vize başvurusundan önce yatırmak zorunda olduğunuz vize harç ücreti vize reddi veya seyahat iptali durumunda iade edilmemektedir.

Gine Bissau ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Gine Bissau için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp