Gine Bissau Vizesi

Gine Bissau Vizesi

Vize Merkezi Afrika Departmanımız tecrübeli ve güvenilir kadrosuyla evraklarınızı Konsoloslukların talep ettiği biçimde hazırlayıp, prosedürlere uygun şekilde sunarak en hızlı şekilde sonuçlanması için hizmet verir. Vize başvurunuzda ihtiyacınız olabilecek her şeyi sayfamızda bulabilirsiniz. Gine Bissau Vizesi hakkında daha detaylı bilgi için +90 (212) 970 05 17 numaralı hattımızdan bize ulaşabilir veya [email protected] e-mail adresimiz üzerinden talep ve sorularınızı yazılı olarak iletebilirsiniz. 

Gine Bissau vize işlemlerinde Gine Bissau Büyükelçiliği tarafından istenilen şartlara uyulması adına vize başvurularında umuma pasaport( bordo pasaport) sahibi kişilerin vize başvurusunda bulunması istenilmektedir. Gine Bissau'ya gitmek için başvuruda bulunan kişilerin bilmesi sağlık açısından büyük önem taşıyan bazı bilgiler bulunmaktadır. Bunlar Gine Bissau'ya gidilmek istenilen tarih öncesinde sarıhummaya karşı önlem alınmasını ve Türkiye sınırları içerisinde Sağlık Bakanlığı onayında bir sağlık kontrolüne tabii olarak Gine Bissau'ya gitme sürecinden önce bu işlemlerin gerçekleştirilmesidir. Ülkeye gitmek için vize başvuru işlemlerinin eksiksiz ve hızlı bir süreç içerisinde hazırlanmasında vize danışmanlığı almak vize başvurusunun olumlu sonuç alması açısından oldukça önemlidir.

gine bissau turistik vizesi

Gine Bissau vize işlemlerinin ilk ve en önemli adımı başvuru evraklarının eksiksiz bir şekilde hazırlanmasıdır. Vize türüne, başvuru sahibinin mesleki durumuna ve vizenin kaç girişli olacağına göre farklılık göstermektedir. Gine Bissau vizesiyle ilgili hangi evrakları hazırlamanız gerektiğini ve 2019 güncel evrak listesini [email protected] adresimize mail göndererek yetkilimizden isteyebilirsiniz.

Gine Bissau Vizesi için Gerekli Belgeler:

  • Geçerli pasaport
  • 2 adet fotoğraf
  • Başvuru formu 
  • Otel ve Uçak rezervasyonu
  • Davet mektubu fotokopisi
  • Kimlik fotokopisi

gine bissau ticari vizesi

Gine-Bissau Vizesi Başvuru Evrakları Hakkında

Gine-Bissau ülkesini ziyaret etmek isteyen tüm pasaport hamilleri gerekli prosedürleri yerine getirmek zorundadır. Ülkeden vize almak için temin edilmesi gereken ilk evrak pasaporttur. Elde edilen pasaportların seyahat sürecinden sonra da en az 1 yıl boyunca geçerliliğinin bulunması şarttır. Gine-Bissau vizesi için gerekli olan diğer evraklar ise; nüfus cüzdanı fotokopisi, tam vukuatlı nüfus kayıt örneği, ulaşım rezervasyon bilgilerini gösteren onaylanmış belgeler, konaklama rezervasyon bilgilerini gösterir belge, Gine-Bissau vize başvuru formu ( eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurulmuş olması şarttır.) ve banka hareketlerini gösterir belgelerin yanında vize ücretinin ödendiğine dair dekont alınmalıdır.

Gine-Bissau Vize Ücretleri

Gine-Bissau T.C. vatandaşlarına vize uygulaması yapan bir ülkedir. Vize başvurusu öncesinde vize ücretlerinin ödenerek dekont alınması şarttır. Gine-Bissau vizesi ücretleri konsolosluk kararlarına göre değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle vize işlemlerine girişmeden önce konsolosluklardan bilgi alınması tavsiye edilmektedir.

Gine Bissau ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Gine Bissau için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp