Antalya

Telefon

+902422555147

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Gine Bissau Vize Merkezi, Antalya

Antalya Vize Merkezi

Gine Bissau Vize Merkezi, Antalyaşubesi olarak Seri, İbradı, Akseki, Gazipaşa, Korkuteli, Manavgat, Döşemealtı, Konyaaltı, Aksu, Alanya, Kumluca, Demre, Kaş, Finike, Elmalı, Gündoğmuş, Kepez, Muratpaşa, Kemer ilçelerimiz ve Isparta, Burdur ve Karaman gibi çevre illerden yapacağınız Gine Bissau vize başvurunuz için sizlere hizmet vermekteyiz.

Antalya ili çevre illerden yapılacak olan Gine Bissau vize başvurunuz hakkında sizlere içerikli açıklamaları sunacağız bu sayfamızda sunacağız. Merak ettiğiniz veya bilgi almak istediğiniz durumlarda çalışan uzman kadromuzdan destek talep edebilirsiniz. Uzmanlarımızı +90 (242) 255 51 47 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

Gine Bissau Vizesi Kimlere Gereklidir? - Antalya

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize sahibi olup seyahat edecek ziyaretçilerimizin pasaport türüne göre farklılık gösteren işlemlerini bu başlık altında sizlere sunacağız. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup, Bordo, Gri, Yeşil ve Siyah pasaporta sahip olan her vatandaşımızın Gine Bissau seyahatleri için vize alması gerekmektedir. Bu pasaportlardan herhangi birine sahip olup işlem yaptırmak isterseniz Antalya’daki şubemize ziyaret etmenizi bekleriz.

Gine Bissau Vizesi Hangi Amaca Göre Belirlenir? - Antalya

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize alımı gerçekleştirmek istediğiniz zaman ilk önce bir gerekçe sunmalısınız. Belirlenen gerekçeler şöyledir:

Değerli ziyaretçimiz, gerekçeleri inceleyerek seyahatinize uygun olan kategoriyi seçiniz. Seçmek istediğiniz bir gerekçe olmadığını varsayıyorsanız ya da seçim konusunda kararsız kaldıysanız çalışan ekibimiz ile iletişime geçip yardım isteyebilirsiniz.

Gine Bissau Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Antalya

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, vize işlemlerinizin nasıl olacağına yönelik adımları maddeler halinde sizlere sunacağız.

 • Gerekli Evrakların Hazırlanması ve Vize Başvuru Dilekçesi: Değerli ziyaretçilerimiz, ilk olarak vize başvuru formunu doldurarak ilk adımı tamamlamış olursunuz. Bunun yanında seçmiş olduğunuz vize gerekçesiyle ile ilgili sizlerden belgeler istenir. İstenilen belgeler bizlere ulaştırdığınız takdirde işlemlerine başlanmış olur.
 • Eksik veya Yanlış Evrak Durumu: Değerli ziyaretçilerimiz, ulaştırılan belgeler bizler tarafından incelemeye alınır. İnceleme esnasında yanlış bir belge olduğunu fark ettiğimiz zaman sizlerle iletişime geçilerek yaşanan olumsuz durumu düzletmenize gereken yardımı sağlarız.
 • Pasaportunuzun Size Teslim Edilmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, pasaportunuzu sizlere teslim etmeden önce belgelerinizi konsolosluğa iletiriz. Bizlereilettiğiniz belgeler konsolosluğun incelemesinin alınır. Ardından konsolosluk olumlu karar verdiği zaman pasaportunuzu zaman kaybı olmadan hazırlamaya başlar ve adresinize teslim ederiz.
 • Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, tüm bu işlemlerin onay kazanması istiyorsanız belirlenen vize ücretini ödemeniz gerekmektedir. Ödeme yapacağınız vize ücretinin miktarını konsolosluk harç ücreti, yapılan işlemler ve hizmetleri kapsamaktadır. Ödeme yapılmadığı takdirde işlemeler geçerlilik kazanmayacaktır.

Gine Bissau Vize Kaç Günde Sonuçlanır? - Antalya

Değerli Vize Merkezi ziyaretçilerimiz, merak edilen bir diğer konu olan vizenin çıkış süresini bu başlık altında sizlere açıklayacağız. Gine Bissau seyahati için alınan vizenin çıkış süresi normal koşullar altında 7-10 iş günü arasında belirlenmektedir. Ülkenin resmi tatilleri, ülkenin kötü zamanı ya da yoğun olan konsolosluk bu süreyi normal çıkış süresinden daha geç bir süreye uzatan nedenler arasındadır.

Gine Bissau Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir? - Antalya

Maddeler halinde aşağıda sizlere sunacağımız ülkenin kurallarını ve vize alırken dikkat edilmesi gereken bilgileri sizlere bu başlık altında sunacağız.

 • Ülkeye giriş yapmadan 10 gün önce mutlaka Sarı Humma aşısını yapmanız ve aşı kartınızı yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
 • Başvuru yapacağınız ve sahip olduğunuz pasaportun son 10 yıl içinde almış olmanız gerektiği belirtmek isteriz.
 • Ülkede kaldığınız süre zarfında, ülkede gezdiğiniz süre boyunca dikkatli olmanızı hatırlatmak isteriz. Ülkenin kalabalık yerlerinde sıkça hırsızlığa rastlandığını belirtiriz.
 • Ülkenin talep ettiği bir diğer kural alkol kullanımıdır. Ülke seyahati boyunca alkol kullanmamanızı tavsiye ederiz.
 • Ülkenin beğendiğiniz yerlerini fotoğraf çekerken izin almanız gerektiğini belirtiriz.
 • Vize başvurusu yapmak isteyen kişilerin yaşı 18'den küçük ise işlemlerini yapmak için ebeveyn dahilinde belge hazırlanması ve belgelerde ebeveyn imzaları olması gerekmektedir.
 • Vize başvurunuzun normal koşullar altında sonuçlanmasını isterseniz 1 ay öncesinden vize başvurunuzu yapmanızı öneririz.
 • Belirttiğimiz kurallara uygunluk gösterilmemesi halinde başka bir vize başvurusunda çeşitli olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Değerli ziyaretçilerimiz vize sahibi olurken bizlerden bilgi almayı tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürlerimizi sunarız. Yukarıda başlıklar halinde sizlere sunulan bilgilere ek daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz çalışan ekibimizden bilgi alabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Çalışan ekibimizi +90 (242) 255 51 47 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] mail adresimize e-posta atabilirsiniz.

 

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp