Konsolosluk

Konsolosluk

Gine Bissau Devleti’nin Türkiye’deki vize işlemlerinin tamamı Gine Bissau Ankara ve İstanbul Fahri Konsolosluğu tarafından değerlendirilmekte ve karara bağlanmaktadır. 

Gine Bissau Ankara ve İstanbul Fahri Konsolosluğu vize işlemleri olmak üzere diğer izinleri de yasal olarak düzenleme gibi işlemleri de yapan bir konsolosluk birimidir. Gine Bissau vize başvuruları yalnızca online sistem üzerinden doldurulan başvuru formu ile yapılmaktadır. 

Gine Bissau'ya seyahat edecek olan diplomatik pasaport sahipleri haricinde tüm pasaport hamillerinin tamamı vizeye tabidir. Türkiye Cumhuriyeti Umumi (Bordo), Hususi (Yeşil) pasaport sahibi vatandaşların ve Hizmet (Gri) pasaportu sahibi kişilerin işlem gerçekleştirimi yapılması gerekmektedir. Gine Bissau'ya seyahat gerçekleştirmek veya iş amaçlı gidiş sağlamak isteyen kişiler tarafından resmi işlem süreci dahilinde işlemlerin resmi olarak alındığı kurum özelliği göstermekte Gine Bissau Konsolosluğu'nun dikkat etmekte olduğu ve resmi işlem süreci dahilinde alımının sağlandığı bir takım belgesel hususlar bulunmaktadır. Gine Bissau vizesi başvuru sürecinde işlem sürecine dahil edilecek olan belgelerin ve pasaport işlemlerinin eksiksiz bir şekilde hazırlanması ve pasaportun en az 1 yıl geçerliliğe sahip olması ve 10 yıldan eski olmaması gerekmektedir. Fahri Konsolosluk tarafından değerlendirme sürecine dahil edilen başvuruların sonuçlanması ortalama 7-10 iş günü sürmektedir. Vizeniz e-vize olarak e-mail adresinize gönderilmektedir.

Gine Bissau Vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Gine Bissau vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi Afrika Departmanı temsilcilerimiz Gine Bissau vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. 

Gine Bissau vizesi hakkında daha fazla bilgi için +90 (212) 970 05 17 numaralı destek hattımıza bağlanabilir, kişisel sorularınızı [email protected] adresimize gönderebilirsiniz.

Gine Bissau ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Gine Bissau için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp