Edirne

Telefon

+908504601538

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Gine Bissau Vize Merkezi, Edirne

Edirne Vize Merkezi

Gine Bissau Vize Merkezi Edirneşubesi olarak Lalapaşa, Keşan, Uzunköprü, Süloğlu, Merkez, Havsa, Meri, Enez, İpsala ilçelerimiz başta olmak üzere Kırklareli, Çanakkale ve Tekirdağ gibi çevre illerimizden yapacağınız Gine Bissau vize başvurunuz için daha kapsamlı bilgi almak istiyorsanız çalışan ekibimizden konu hakkında yardımcı olabilmelerini isteyebilirsiniz. Çalışan saha ekibimizi +90 (850) 460 15 38 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz ya da [email protected] mail adresimize e-posta gönderebilirsiniz.

Gine Vizesi Kimlere Gereklidir? - Edirne

Gine Bissau’ya seyahat etmek isteyen yolcularımız için pasaport türüne göre farklılık gösteren işlemleri bu başlık altında sizlere sunacağız. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve Bordo, Gri, Yeşil ve Siyah pasaporta sahip yolcularımızın yapmak istedikleri seyahat için vize almaları gerekmektedir. Bu pasaportlardan birine sahip olup vize almak isteyen sayın yolcularımızın işlemlerini tamamlamak için Edirne’deki şubemize ziyaret etmelerini bekleriz.

Gine Bissau Vizesi Hangi Amaca Göre Belirlenir? - Edirne

Değerli ziyaretçilerimiz, seyahat etmek istediğiniz ülke için vize alırken seyahat gerekçesi belirlemeniz gerekmektedir. Seyahatinizin hangi amaca yönelik olduğuna karar verip vize işlemlerinizi bu yönde devam ettirmeniz gerekmektedir. Gerekçenizi belirlemeniz için sizlere belirli kategoriler sunacağız.

Değerli ziyaretçimiz, seyahat gerekçenizi belirlemeniz için yukarıda bulunan vize çeşitlerinden birini tıklayarak bu yönde işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Eğer sunulan gereçlerinden birini tercih edemediyseniz ya da uygun bir kategori olmadığını düşünüyorsanız çalışan ekibimizden destek talep edebilirsiniz.

Gine Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Edirne

Değerli ziyaretçilerimiz, vize işlemleriniz ile ilgili gelişmeleri bu başlık altında sizlere sunacağız. Aşamalar halinde hazırlanan işlemleri okuyarak ihtiyaç duyduğunuz bilgileri buradan bulabilirsiniz.

 • Gerekli Evrakların Hazırlanması ve Vize Başvuru Formu: Değerli ziyaretçilerimiz, yukarıdaki başlık altında seçiminize sunulan kategorilerden birini tıklayarak, seçtiğiniz vize türüne göre sizlerden belge hazırlamanızı talep ederiz. Belgeler ile birlikte vize başvuru formunu doldurarak işlemlerine başlanmış olur.
 • Eksik veya Yanlış Evrak Durumu: Değerli ziyaretçilerimiz, sizlerden hazırlamanızı ve bizlere iletmenizi istediğimiz evraklar uzman çalışanlarımız tarafından incelemeye alınarak eksik bir belge durumu olduğu fark edilirse sizlere iletişimde kalıp çıkan sorunu düzenlemenize gereken yardımı sağlarlar.
 • Pasaportunuzun Size Teslim Edilmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, ulaştırmış olduğunuz evrakların incelenmesi ardından konsolosluğa sunularak onay için bekleme sürecine geçeriz. Konsolosluğunda inceleme yaptığı evraklar ardından verilen onay durumu ile pasaportunuzu vakit kaybı olmadan hazırlamaya başlar ve adresinize teslim ederiz.
 • Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçilerimiz, yapılan vize işlemleri ardından ödemekle yükümlü olduğunuz vize ücretinin tam olarak tutarı belirlenememektedir. Seçmiş olduğunuz kategori, ülkede seyahat edeceğiniz süre ve konsolosluk harcını da kapsayan bir vize ücreti çıkmaktadır. Vize ücreti hakkındaki tutar konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz verdiğimiz iletişim bilgileri ile uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz.

Gine Bissau Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır? - Edirne

Değerli ziyaretçilerimiz, sahip olacağınız vizenin kaç günde sonuç vereceğine dair bilgileri bu başlık altında sizlere sunacağız. Yaptığınız Gine Bissau vize başvurunuzun ortalama çıkış süresi 7 ile 10 iş günü arasındadır. Konsolosluğun yoğun çalışma rutini, ülkenin belirli nedenleri gibi faktörler çıkış süresini uzatabilmektedir.

Gine Bissau Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir? - Edirne

 • Değerli ziyaretçilerimiz bu başlık altında seyahat edeceğiniz ülkenin belirlediği seyahat kuralları sunacağız.
 • Ülke seyahatinize en az 10 gün kala Sarı Humma aşısını yapmanız gerekmektedir.
 • Sahip olduğunuz ve işlem yaptırmak istediğiniz pasaportun son 10 yıl içinde alınmış olması dikkat etmeniz gerekmektedir.
 • Havaalanı, Pazar yerleri ve kalabalık yerlerde yaygın olan hırsızlık durumundan korunmanızı tavsiye ederiz.
 • Askeri ve Polis bölgelerinde fotoğraf çekimi için izin almalısınız gerekmektedir.
 • Ülkede alkol kullanmamasına özen göstermenizi tavsiye ederiz.
 • Seyahat etmek istediğiniz zaman diliminde 1 ay öncesinden vize başvurunuzu yapmanızı öneririz.
 • 18 yaş altındaki bireylerin vize işlemleri için ebeveyn onayında belge hazırlanması gerekmektedir.
 • Belirtilen hususlar dikkate alınmadığı halde başka bir vize başvurusunda çeşitli olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Değerli ziyaretçilerimiz, sahip olmak istediğiniz Gine Bissau vizesi için gereken bilgileri ve dikkat edilmesi önerilen bilgileri sizlere sunmuş bulunmaktayız. Ülke Ziyaretiniz boyunca belirtirken kurallara uyarak bir seyahat planı yapmanızı dileriz. Sunduğumuz bilgilere ek olarak daha içerikli bilgi sahibi olmak, merak ettiğiniz vize işlemleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız çalışan ekibimizden bilgi alabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Çalışanlarımızı +90 (850) 460 15 38 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz ya da [email protected] mail adresimize e-posta gönderebilirsiniz. Merak ettiğiniz vize işlemleri hakkındaki gerekli bilgileri sizlere sunacaklardır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp