Bangladeş Vizesi

Bangladeş Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

Bangladeş 'e kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri ve akredite turizm seyahat acentaları aracılığıyla kabul edilmektedir.

Bangladeş Vizesi için 5 Adım

► Bangladeş vizesi başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefondan arayarak iletişime geçin. 

► Başvurunuz ile ilgili gereken evraklara danışmanlarımız tarafından ulaştıysanız, evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.

► Belgeleriniz danışmanlarımıza ulaştığında ilk başvuru gününde başvurunuz yapılacaktır.

► Başvuru işlemlerinizi özel olarak takip edecek ve gelişmeleri tarafınıza bildirecektir.

► Bangladeş vizeniz başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.

 

Bangladeş Vize Başvuru İşlemleri Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Bangladeş Vizesine Başvurmalı mıdır?

Bangladeş Devleti, T.C. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport hamili kişileri vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Bangladeş’e seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Bangladeş Büyükelçiliği’ne vize başvurusunda bulunmaları gerekir.

Bangladeş Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?

Bangladeş Turistik Vizesi, Bangladeş Ziyaret Vizesi, Bangladeş Ticari Vizesi, Bangladeş Transit Vizesi dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir.

Bangladeş vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibata geçin!

Bangladeş Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Bangladeş vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin seyahat amacına ve mesleki durumuna göre değişiklik gösterir. Sitede yer alan Bangladeş vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.

Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!

Bangladeş Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Bangladeş vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 2-4 gün içinde vize çıkar. Ancak Konsolosluğun randevu tarihi yoğunluğu ve ek evrak talebi süreci gibi beklenmedik durumlar gözönünde bulundurularak, Bangladeş seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 15 gün önce başvurunun yapılması doğrudur.

 

Vize Merkezi Temsilcileri Bangladeş Seyahat Planınıza Nasıl Yardımcı Olur?

Bangladeş vize işlemleri için gerekli evrakların istenilen şekilde hazırlanması ve Bangladeş otel, uçak bileti rezervasyonları gibi işlemleri de gerçekleştirir.

 

Bangladeş Vizesi için Hemen İletişime Geçin!

 

Vize Merkezi Bangladeş Vize Temsilcileri, Bangladeş vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır. Bangladeş Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve Bangladeş vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilirsiniz.

Bangladeş vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye  ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın. Afganistan vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.

Yükleniyor...
Telefon Et