İstanbul

Telefon

+90 (212) 970 05 13

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Bangladeş Vize Merkezi, İstanbul

İstanbul Vize Merkezi

Bangladeş Vize Merkezi İstanbul Şubemize hoş geldiniz.

İstanbul ve çevre illerden Bangladeş vizesine başvuru yapmak isteyen kişiler Vize Merkezi İstanbul şubemiz üzerinden Bangladeş vize işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirler.

Sayfamızda yer alan bilgileri dikkatle okuyunuz. Sayfamızdaki adres, telefon ve e-mail bilgilerimizden İstanbul ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bangladeş vize işlemlerinde uzman olan temsilcilerimiz önceliklerinizi dikkate alarak başvurunuzu sonuç odaklı ele alıp evraklarınızı inceleyip Bangladeş vizesini almanızda size destek olacaklardır.

Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizi arayabilir veya [email protected] e-mail hesabımıza vize talebinizi bildirebilirsiniz.

Bangladeş Vizenizi İstanbul’dan almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz

  1. Adım. İstanbul Vize Merkezi’nin çağrı merkezini arayarak Bangladeş vizesi için gerekli evrakları e-posta olarak talep edebilirsiniz. Uygun evrak listesi ve vize başvuru şartlarını içeren e-posta tarafınıza ulaştırılacaktır.
  2. Adım. Bangladeş vizesi bilgilendirme e-postasında belirtilen evrakları hazırlayın
  3. Adım. Bangladeş vizesi için gereken evrakları ofisimize kargo veya kurye ile gönderebileceğiniz gibi şahsen randevu almadan gelerek de yapabilirsiniz. Bangladeş vize başvurunuz kısa zamanda işleme alınacaktır.
  4. Adım. Vize sonucu Bangladeş Konsolosluğu’ndan çıktıktan sonra pasaportunuzu ofisimizden alabilir ya da istediğiniz adrese kargo ile gönderebiliriz.

Bangladeş vize başvurularınız için Vize Merkezi çalışma saatleri

Bangladeş vizesine İstanbul’dan başvuru yapmak isteyen kişiler, İstanbul Vize Merkezi’ni çalışma saatleri içinde randevu almadan ziyaret edebilirler.

  • Pazartesi ve Cuma günleri arası 08:30-18:00
  • Cumartesi günü 10:00 – 14:00 saatleri arasında Bangladeş vizesi başvurularınız için ofisimize yapacağınız ziyaretlerde randevu almanız zorunlu değildir.

Bangladeş vizesi İstanbul başvuruları için gerekli evraklar hakkında

İstanbul’dan Bangladeş vize başvuruları için gereken evrakları Bangladeş Vize Merkezi sayfamızın ilgili bölümlerinden ulaşabilirsiniz. Fakat güncel evrak listesini öğrenmek için Vize Merkezi temsilcilerimizle iletişime geçiniz. Bangladeş vize başvuru işlemlerinde durumunuza ve seyahat amacınıza uygun olan belgelerin hazırlanması gereklidir.

Bangladeş vize başvurunuzun kabul edilmesi için Bangladeş Konsolosluğu tarafından belirlenen vize başvuru şartlarını eksiksiz, tam olarak yerine getirmelisiniz. Eksik veya hatalı evraklarla yapılan Bangladeş vize başvuruları kabul edilmemektedir. Bangladeş Konsolosluğu vize bölümü ek evrak getirmeniz talebinde bulunabilirler.

Seyahat amacına uygun Bangladeş vize türüne başvuru yapın

Bangladeş vizesine başvuru yapmadan önce ilk önce seyahat amacınızı belirlemeniz gerekmektedir. Dilekçe ve başvuru formunda belirtilen seyahat amacı belgeleri beyan edildikten sonra değiştirilmez.

Bangladeş Vize Başvuru evraklarınızı eksiksiz teslim edin

Bangladeş vize başvurusu için gerekli evrakları size gönderilen bilgilendirme e-mailindeki bilgiler doğrultusunda hazırlayın. Eksik veya yanlış evraklarla yapılacak başvurular Bangladeş Konsolosluğu tarafından kabul edilmemektedir. Bangladeş vizesi için gereken evrakları hazırlarken yardıma ihtiyacımız olduğunda Vize Merkezi temsilcilerimiz size destek olacaklardır.

Bangladeş vizesi ne zaman çıkar?

İstanbul’dan yapacağınız Bangladeş vize başvuru işlemleriniz 5-7 iş günü içerinse sonuçlanmaktadır. Bu süre kesin olmamakla birlikte ek evrak talep edildiği durumlarda uzayabilmektedir.

Bangladeş vize ücreti

Bangladeş vize ücreti başvurunun işleme alınabilmesi için konsolosluk tarafından istenmektedir. Vize ücreti vizenin türüne, giriş sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bangladeş vize ücretleri için İstanbul şubemizi arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp