Antalya

Telefon

+90 (242) 255 50 28

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Bangladeş Vize Merkezi, Antalya

Antalya Vize Merkezi

Bangladeş Vize Merkezi Antalya Şubemize hoş geldiniz

Antalya’da yaşayan kişiler Bangladeş vize başvuru işlemlerini, Vize Merkezi Antalya Şubesi’nden yapabilirler. Antalya Bangladeş vize başvurularınız için Antalya ve yakın çevre illerinde yaşıyorsanız Antalya Vize Merkezi ofisine gelebilir veya Antalya Vize Merkezi temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Antalya Vize Merkezi Bangladeş vizesi işlemlerinizi en kısa sürede yapabilmeniz için yardımcı olur. Bangladeş vize başvuru formunun doldurulması, hazırlanması, dilekçe yazılarının formatı ve Bangladeş vize başvuruları için diğer belgeleri içeren evrak takibinin yapılması Antalya Vize Merkezi’nin çalışma alanıdır.

Antalya Bangladeş Şubesi sayfasında sizin için hazırlanmış bilgileri dikkatlice okuyunuz.

Sayfamızda yer alan adres, telefon ve e-mail adresimizden şubemizle iletişime geçebilirsiniz. Bangladeş vize başvuru işlemlerinde uzman olan Vize Merkezi temsilcilerimiz ihtiyacınız olan Bangladeş vizesini almanıza destek olacaklardır.

Bangladeş vizesi hakkında daha fazla bilgi almak için temsilcilerimizi arayabilir ya da [email protected] e-posta adresine vize talebinizi gönderebilirsiniz.

Bangladeş vizenizi Antalya Şubemizden almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz

  1. Adım. Antalya Vize Merkezi’nin çağrı merkezini arayarak Bangladeş vizesi başvurusu için gereken evrakları e-posta ile gönderilmesini isteyebilirsiniz. Evrak listesi ve vize için başvuru şartlarını kapsayan e-posta tarafınıza gönderilecektir.
  2. Adım. Bangladeş vizesi için tarafınıza gönderilen bilgilendirme e-postasında belirtilen evrakları hazırlayın.
  3. Adım. Bangladeş vizesi başvurusunu gerekli evrakları ofisimize bizzat gelerek, kargo ya da kurye ile gönderebilirsiniz. Bangladeş vize başvurunuz kısa zamanda işleme alınacaktır.
  4. Adım. Vize sonucu Bangladeş Konsolosluğu’ndan çıktıktan sonra pasaportunuzu ister kendiniz ofisimizden alabilir ister istediğiniz adrese kargo ile gönderebilirsiniz.

Bangladeş vize başvuruları için Vize Merkezi Antalya çalışma saatleri

Bangladeş vizesine Antalya’dan başvuru yapmak isteyenler, Vize Merkezi Antalya Şubesini çalışma saatleri içinde randevu almadan ziyaret edebilirler.

Pazartesi ve Cuma günleri 08:30 – 18:00 saatleri arası

Cumartesi günü 10:00 – 14:00 saatleri arasında Bangladeş vizesi başvuru işlemleri için şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bangladeş vizesi Antalya başvuru işlemleri için gerekli evraklar hakkında

Antalya Bangladeş vizesi başvurusu için gerekli evrak listesinin en güncel haline Vize Merkezi temsilcilerimizi arayarak öğrenebilirsiniz. Bangladeş vize evrakları duruma ve şartlara bağlı olarak değişebilmektedir. Güncel olan evraklarla yapılmayan vize başvuruları Bangladeş Konsolosluğu tarafından kabul edilmez, eksik veya hatalı evraklarla yapılan başvrular olumlu sonuçlanmamaktadır.

Bangladeş Vize Merkezi Antalya şubesi güncel evrakları istenilen şartlara göre hazırlamanıza yardımcı olur. Bangladeş vize başvuru işlemlerinde önemli konularda Antalya Bangladeş Vize Merkezi sizi en doğru şekilde yönlendirecektir.

Bangladeş vizesi için gerekli evraklar Bangladeş Konsolosluğu ve Bangladeş Büyükelçiliği tarafından istenen evrakladır. Bangladeş Konsolosluğu ve Bangladeş Büyükelçiliği evraklarda değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

Bangladeş seyahat amacınıza uygun vize türüne başvurunuzu yapın

Bangladeş vizesine başvuru yapmadan önce seyahatinizin amacını belirlemeniz gerekmektedir. Dilekçe ve vize başvuru formunda belirtilen seyahat amacı beyan edildikten sonra değiştirilmemektedir. Bangladeş’e ticari nedenlerle gidecek olan firma görevlileri Bangladeş’te iş görüşmesi içerisinde oldukları firmadan gönderilen davetiye ile vize başvurularını gerçekleştirebilirler.

Bangladeş’te aile ve arkadaş ziyareti vizesi ile seyahat edecek kişiler Bangladeş aile ve arkadaş ziyareti vizesine başvuru yaparak gereken evrakları bu vize türüne uygun hazırlamaları gereklidir. Antalya’dan Bangladeş vize başvuru işlemlerinde ticari, çalışma ve aile ziyareti vizesi başvuru işlemleri için davetiye gerekmektedir.

Bangladeş seyahat tarihlerinizi ve seyahat amacınızı belirleyin

Vize Merkezi Antalya Şubesi’nden yapılan başvurularda dilekçe ve başvuru formunda belirtilen seyahat tarihlerinin net olması gerekmektedir. Evraklarda ibraz edilen seyahat tarihlerine dikkat edilmesi gereklidir. Bangladeş’e giriş ve çıkış tarihlerindeki tutarlılık belirtilmeli ve vize başvurusunda şüphe duyulacak bir durum söz konusu olmamalıdır.

Bangladeş Konsolosluğu vizenizi dilekçenizde yazılan tarih aralıklarından itibaren başlatacaktır. Bangladeş vize başvurunuz seyahat tarihinizden önce çıkabilir ancak vizeniz dilekçede belirtilmiş olan tarihten itibaren geçerli sayılır.

Bangladeş vize başvuru evraklarınızı eksiksiz teslim edin

Bangladeş vize başvurusu için gerekli evraklar size e-mail aracılığıyla gönderilen bilgilere göre hazırlamanız gereklidir. Eksik veya yanlış evraklarla yapılacak vize başvuruları Bangladeş Konsolosluğu tarafından kabul edilmemektedir. Bangladeş vize başvurusu için gereken evrakları hazırlarken Vize Merkezi temsilcilerimiz size yardımcı olacaklardır.

Bangladeş Büyükelçiliği tarafından aranabilirsiniz

Antalya’dan yapılan Bangladeş vize başvuruları büyükelçilik tarafından işleme alındıktan sonra yetkili kişiler telefon ya da e-mail aracılığıyla sizi çağırabilirler. Büyükelçilik görevlileri başvuru sahibinin ibraz ettiği bilgileri teyit etme ihtiyacı duyabilirler. Bu durum Vize Merkezi temsilcilerimizden ayrı olarak gelişmekte olup büyükelçilik görevlilerinin inisiyatifindedir.

Bangladeş vizesi kaç günde çıkar?

Antalya’dan yapılacak vize başvuruları 5-7 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Bu süreç kesin bir süre olmamasına rağmen konsolosluğun ek evrak istediği bazı durumlarda uzayabilmektedir.

Bangladeş vize ücreti

Bangladeş vize ücreti başvuru işlemlerinin değerlendirilmesi için istenmektedir. Bangladeş vize ücreti vizenin türüne göre değişiklik göstermektedir. Bangladeş vize ücretleri hakkında daha fazla bilgi almak için Vize Merkezi temsilcilerimizle iletişim kurabilirsiniz.

Antalya’dan yapılacak Bangladeş vize başvurularında dikkat edilmesi gerekenler

Bangladeş vizesi için Antalya’dan yapacağınız başvuru işlemleri İstanbul ya da Ankara’dan yapılan başvurulara göre daha uzun sürede sonuçlanabilmektedir.

Bangladeş seyahat amacınızın önceden belirlenmesi işlemlerinizin kolay ve hızlı olması açısından önem taşımaktadır.

Bangladeş vize başvuru evraklarınızı tam ve doğru şekilde hazırlamaya dikkat ediniz ve güncel olmayan ya da eksik evraklarla yapılan başvurular kabul edilmemektedir.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp