Kamboçya Vize Ücretleri

Kamboçya Vize Ücretleri

Kamboçya Vize Ücretleri ile ilgili detaylı bilgilere sayfamız üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Başvuru işlemlerini kurumumuz Vize Merkezi ile gerçekleştirmek istemeniz halinde başvuru işlemlerinin sizin adınıza en doğru şekilde gerçekleştirildiğine emin olabilirsiniz. Kamboçya Krallığı vize ücretlerinin dönemsel olarak güncellenmesi nedeniyle vize başvuru sürecini başlatmadan önce güncel ücretin teyit edilmesi oldukça önem arz etmektedir.

Kamboçya vize ücretleri, vize başvuru işlemleri, gerekli evrakları ile ilgili detaylı bilgi almak için +902129636326 numaralı telefon ve [email protected] e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kamboçya Vize Ücretleri

Kamboçya vize başvuru işlemlerinin başlatılabilmesi için vize başvuru ücretinin ödenmesi zorunluluğu bulunmaktadır. Başvuru işlemlerinin değerlendirme aşamasında herhangi bir nedenden dolayı ret kararı ile sonlandırılması halinde vize ücreti iade edilmemektedir. Söz konusu neden ve seyahat planı ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmaması adına başvuru işlemlerinin prosedüre uygun olarak gerçekleştirilmesi oldukça önem arz etmektedir.

Kamboçya vize işlemleri sırasında vize ücreti, konsolosluk harcı ve hizmet bedeli dahilinde, kurumumuz Vize Merkezi; Kamboçya vize başvuru sürecinde profesyonel destek vererek, tüm işlemlerinin en doğru şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Güncel Kamboçya vize harcı aşağıda belirtilmiştir.

 • Tek girişli: 30$ + 6$ (işlem ücreti)
 • Çok girişli: 35$ + 7$ (işlem ücreti

Yukarıda belirtilen fiyatlara Vize Merkezi danışmanlık ücreti dahil değildir.

Başvuru işlemlerinin olumsuz bir karar ile sonuçlanmaması adına işlemlerin doğru olarak gerçekleştirilmesi, gerekli evrakların eksiksiz olarak ibraz edilmesi, başvuru aşamasında yöneltilen sorulara doğru ve tutarlı yanıtlar verilmesi oldukça önem arz etmektedir. Kamboçya vize başvuru işlemleri ortalama 5iş günü içerisinde değerlendirilerek sonuçlandırılmaktadır. Söz konusu neden dolayısıyla başvuru işlemlerinin seyahat tarihinin en az 15 gün öncesinden tamamlanması tavsiye edilmektedir.

Kamboçya Vize Ücreti ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

 • Kamboçya vize başvuru işlemlerinin değerlendirilmesi aşamasında ret kararı ile sonuçlandırılması halinde vize ücreti başvuru sahibine iade edilmemektedir. Kamboçya vize başvurusunun reddedilmesi ve başvurunun tekrarlanması halinde vize ücretinin tekrardan ödenmesi gerekmektedir.
 • Vize başvuru ücretlerinin her başvuru için ayrı olarak ödenmesi şartı aranmaktadır. Konsolosluk tarafından belirlenen vize ücreti tek başvuru için belirlenmiştir.
 • Kamboçya vize ücretinin başka bir vize başvuru sahibine devredilmesi veya satılması durumu söz konusu olmamaktadır.

Kamboçya vize ücretleri ile ilgili detaylı bilgi almak, güncel ücreti teyit etmek için +902129636326 numaralı telefon ve [email protected] e-posta adresi üzerinden kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Vize Merkezi olarak Kamboçya vize başvuru işlemleri dahilinde profesyonel danışmanlık hizmeti vererek sürecin prosedüre uygun olarak tamamlanmasını sağlamaktadır.

Kamboçya vize ücretleri 2024 detaylarına Vize Merkezi aracılığıyla ulaşın!

Kamboçya Vize Başvurunuz Reddedilmesin

Kamboçya ile ilgili sizden gelen sorular

3 sorudan en popüler 3 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Kamboçya online vize ücreti
  A.G., 26 Ağu 2022, 14:46

  Merhaba, Kamboçya ve Vietnam’a bir gezi planlamaktayım. 5 gün Kamboçya’da 6 gün Vietnam’da kalacağım. Vize konusunda destek oluyor musunuz? Kamboçya online vize ücreti nedir? Süreç hakkında bilgi verebilir misiniz? Teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kamboçya vize ücreti 2020
  Ç.Akgün, 26 Haz 2020, 15:21

  İyi çalışmalar Vize Merkezi, ben Kamboçya elektronik vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Seyahatim turistik gezi amaçlı olacak. E-vize başvurusunun kolay olduğunu biliyorum ama yine de kendim yaparsam gözümden kaçacak şeyler olacağından korkuyorum. Siz bu konuda nasıl yardımcı oluyorsunuz öğrenmek istiyorum. Başvuru evrakları ve Kamboçya vize ücreti 2020 hakkında bilgi alabilir miyim? Teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kamboçya vize ücretleri
  Y.Sarı, 26 Haz 2020, 14:57

  Merhaba, ben bordo pasaport sahibi olarak Kamboçya için vize başvurusunda bulunacağım. Seyahat tarihime kadar çalışıyor olacağım ve bu nedenle vize süreci ile bireysel olarak ilgilenebilecek vakte sahip değilim. Bu konuda sizin sağlamış olduğunuz danışmanlık hizmetinden faydalanmayı düşünüyorum. Başvuru işlemleri ve Kamboçya vize ücretleri hakkında bilgilendirme alabilirsem çok sevinirim. Cevabınız için şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum. İyi çalışmalar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Kamboçya için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp