Çanakkale

Telefon

+902129636326

Kamboçya Vize Merkezi, Çanakkale

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Çanakkale Kamboçya Vize Merkezi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz Kamboçya Vize sayfasına hoş geldiniz.

Sayfamızın devamında Kamboçya vize başvuru türlerine, vize başvurusu için gerekli evrak listelerine, başvuru süreçlerine, vize sonuçlanma süreçlerine ve vize ücretlerine kolaylıkla erişebileceksiniz

Çanakkale Kamboçya Vize Merkezi şubemiz aracılığı ile Çanakkale il merkezi başta olmak üzere çevre ilçeler olan Ayvacık, Gelibolu, Bayramiç, Lapseki, Ezine, Gökçeada, Biga, Eceabat, Çan, Bozcaada, Yenice ve çevre iller Tekirdağ, Balıkesir, Edirne, İzmir, Bursa ve Tüm Türkiye’den gerçekleştirecek olduğunuz Kamboçya Elektronik Vize başvurularınız için çözüm odaklı bir başvuru hizmeti sunmaktayız. 

Çanakkale Kamboçya Vize Merkezi aracılığı ile danışmanlık hizmetimizden faydalanabilmek, başvuru süreci hakkında uzmanlarımızdan kapsamlı bilgi alabilmek için +90 (212) 963 63 26 numaralı telefonu tuşlayarak ofisimizi arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bizlerden bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca; Afganistan, Arnavutluk, Cezayir, Andorra, Japonya, Angola, Azerbaycan, Belçika, Belize, Kanada, Amerika, İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri ve Kamboçya Elektronik vize başvurusu yapabilen tüm dünya ülkeleri vatandaşları için Çanakkale Kamboçya Vize Merkezi olarak vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilmekteyiz.

Kamboçya Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Çanakkale

Kamboçya’ya seyahat edecek olan Gri (Hizmet) Pasaport, Siyah (Diplomatik) Pasaport ve Yeşil (Hususi) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları 90 güne kadar 30 gün konaklamalı ziyaretlerini vize almadan gerçekleştirebilmektedirler.

Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımızın ise Kamboçya seyahatleri öncesinde vize başvurusu yapmaları gerekmektedir. 

Ülkemiz sınırları içerisinde Kamboçya dış temsilciliği olarak İstanbul ve Ankara’da Kamboçya Fahri Konsoloslukları yer almaktadır. Ancak fahri konsoloslukları vize başvuru süreçlerinde herhangi diplomatik bir yetkileri bulunmamaktadır. Vize başvurusunda bulunabilmek için Çanakkale Kamboçya Elektronik Vize Merkezi ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kamboçya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Çanakkale

Günümüzde birçok ülkenin başvurmakta olduğu Elektronik Vize başvuru sisteminden Kamboçya da faydalanmaktadır. Elektronik Vize başvuru sistemi sayesinde başvuru gerçekleştirecek olan kişilerin bizzat konsolosluklarda bulunmalarına gerek kalmamıştır. Akredite edilmiş vize kurumları aracılığı ile hiçbir zahmete girmelerine gerek kalmadan vize başvuru işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Afganistan, Arnavutluk, Cezayir, Andorra, Japonya, Angola, Azerbaycan, Belçika, Belize, Kanada, Amerika, İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkiye ve daha birçok ülkenin vatandaşları Çanakkale Kamboçya Vize Merkezi şubemiz aracılığı ile Kamboçya Elektronik Vize başvurularını kolaylıkla gerçekleştirebilmektedirler. 

Vize uzmanlarımızın sizler adına Kamboçya Elektronik Vize başvurunuzu gerçekleştirebilmemiz için bizlere yalnızca; Geçerlilik süresi 10 yıl olan ve seyahat bitiş tarihinden en az 6 ay sonrasına kadar geçerliliği devam eden Pasaportunuzun fotoğraflı sayfasının renkli bir şekilde taratılmış görüntüsü ya da net bir şekilde çekilmiş fotoğrafı. Biyometrik fotoğrafınızın net bir şekilde çekilmiş fotoğrafı ya da renkli bir şekilde taratılmış görüntüsünü Çanakkale ofisimiz ile whatsApp uygulaması ya da mail yolu ile paylaşmanız ve başvuru ücretini ödemeniz yeterli olacaktır.

Danışmanlarımız sizler adına başvuru formunu dikkatlice dolduracak ve hataya yer vermeden başvuru işleminizi gerçekleştireceklerdir. Süreç hakkında düzenli olarak bilgilendirilecek ve vizenizin onaylanması durumunda vize danışmanlarımız onaylanmış vizenizi sizlere yönlendirecektir. Sahip olduğunuz Kamboçya Elektronik Vizenizin çıktısı ve pasaportunuzla beraber seyahatinizi gerçekleştirebilirisniz.

Kamboçya Vize Ücreti - Çanakkale

Kamboçya’ya gerçekleştirecek olduğunuz vize başvurunuzun ücretlendirmesi seyahat gerekçeniz ve vize süresine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Güncel vize başvuru ücretleri hakkında bilgi alabilmek ve uzmanlarımızla irtibata geçebilmek için Çanakkale Kamboçya Vize Merkezi şubemizi +90 (212) 963 63 26 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.

Kamboçya Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Çanakkale

Kamboçya’ya gerçekleştirilen elektronik vize başvurularının sonuçlanma süresi ortalama olarak 1 hafta olarak öngörülmüştür. Konsolosluk yetkililerinin yoğunluğu ya da resmi tatil günleri gibi nadir durumlar Kamboçya Elektronik vizenizin sonuçlanma süresini değiştirebilecek etkenlerdendir. Vize başvurunuzun değerlendirmesi ve sonuçlanması ardından sizlerle irtibata geçerek bilgilendirecek ve onaylı vizenizi sizlere ulaştıracağız.

Çanakkale Kamboçya Vize Merkezi şubesi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz Kamboçya Vize başvuru sayfamızı okudunuz. Daha detaylı bilgi alabilmek ve uzmanlarımız ile iletişime geçebilmek için bizleri +90 (212) 963 63 26 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta göndererek sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. 

Vize başvurularında bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder Vize Merkezi Çanakkale şubesi olarak iyi yolculuklar dileriz.

Kamboçya Vize İşlemleri Çanakkale

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp