Kamboçya Vize Evrakları

Kamboçya Vize Evrakları

Kamboçya Vize Evrakları, Kamboçya Vize Ücreti, Kamboçya vizesine dair tüm bilgilere sitemizde bulunan ilgili sayfalar üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak istemeniz halinde kurumumuz Vize Merkezi ile (0212) 970 05 38 numaralı telefon ve [email protected] e-posta adresi üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Kamboçya vize işlemleri sırasında başvurunun değerlendirme aşamasında herhangi bir olumsuz karar ile sonuçlanmaması adına evrakların eksiksiz olarak ibraz edilmesi oldukça önem arz etmektedir. Değerlendirme aşamasında eksik evrak teslim edildiğinin gözlemlenmesi başvurunun işleme alınmamasına veya vize reddi kararı ile sonuçlanmasına neden olabilmektedir. Başvuru değerlendirme aşamasında gerek görülmesi halinde ek evrak talep edilebilmektedir. Başvuru sonuçlanma aşamasında seyahat planını etkileyecek bir gecikme yaşanmaması adına evrakların eksiksiz olarak teslim edilmesi şartı aranmaktadır.

Kamboçya Turistik Vize Evrakları

Kamboçya Turistik Vize başvuru işlemleri kurumumuz Vize Merkezi tarafından prosedüre uygun şekilde gerçekleştirilmektedir. Başvuru aşamasında şahsen bulunma zorunluluğu olmaması nedeniyle tüm işlemleri başvuru sahibi adına yapılmaktadır. Başvuru işlemlerini başlatmak için aşağıda yer alan evrakların eksiksiz olarak kurumumuza iletilmesi yeterli sayılmaktadır.

 • Kamboçya seyahat bitiş tarihinden sonra en az 6 ay daha geçerliliği bulunan Pasaport,
 • Son 3 ay içerisinde çekilmiş olan 2 adet Biyometrik Fotoğraf,
 • Nüfus Cüzdanı ve Pasaport fotokopileri,
 • Otel ve Uçak Rezervasyonları,
 • Kamboçya Turistik Vize Talep Dilekçesi evrakların ibraz edilmesi gerekmektedir.

Kamboçya Ticari Vize Belgeleri

Kamboçya Ticari Vize başvuru işlemleri sırasında aşağıda yer alan belgelerin eksiksiz olarak ibraz edilmesi gerekmektedir.

 • Seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerliliği bulunan, içerisinde en az 2 boş sayfa olan Pasaport,
 • Uluslararası ölçülere uygun, beyaz fona sahip 2 adet Biyometrik Fotoğraf,
 • Kamboçya Vize Başvuru Formu,
 • Kamboçya sınırları içerisinde yer alan anlaşmalı şirket tarafından gönderilen Davetiye,
 • Türkiye’de bulunan başvuru sahibinin bağlı olduğu şirket belgeleri,
 • Uçak ve Otel Rezervasyonları,
 • Kamboçya Ticari Vize Talep Dilekçesi belgelerinin eksiksiz olarak ibraz edilmesi gerekmektedir. (Söz konusu dilekçenin belirlenen prosedürlere uygun olarak yazılması şartı aranmaktadır. Dilekçenin Kamboçya Konsolosluğuna hitaben ve başvuru sahibinin bağlı olduğunun şirketin antetli kağıdına yazılması gerekmektedir. Dilekçe içerisinde yer alan bilgiler arasında seyahat tarihi, amacı ve seyahat sponsoru bilgilerinin bulunması zorunluluğu bulunmaktadır. Başvuru sahibinin şirket içerisinde pozisyonu, Kamboçya sınırları içerisinde gerçekleştirecek olduğu görev detayları, Kamboçya’daki görev süresi boyunca izinli olduğu bilgilerinin dilekçeye eklenmesi gerekliliği bulunmaktadır. Şirket yetkilisi tarafından kaşenelerek ve imzalanarak ibraz edilecek dilekçede seyahat bitiş tarihi itibariyle başvuru sahibi kişinin ülkesine geri dönecek olduğunun teyit edilmesi oldukça önem arz etmektedir.

Kamboçya Vize İşlemleri İçin En Yakın Şubemiz Ofisiniz

Kamboçya ile ilgili sizden gelen sorular

3 sorudan en popüler 3 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Kamboçya Vize Evrakları
  F.V., 31 Ağu 2022, 17:48

  Merhaba, firma çalışanımızın kısa süreli Kamboçya’ya seyahat etmesi gerekiyor. Ortalama 4 günlük vizeye ihtiyacımız var. Bunun için ne yapılması gerekiyor? Kamboçya’ya vize başvurusunda bulunmak istiyoruz. Kamboçya vize evrakları nedir? Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kamboçya ticari vize evrakları
  Ü.Bilgin, 26 Haz 2020, 13:18

  İyi çalışmalar, Kamboçya’da katılacağım bir iş toplantısı nedeniyle tarafınızdan destek alarak vize başvurusunda bulunacağım. Başvurunun nasıl yapılabilediğine bilgi almak istiyorum. Sizinle doğrudan iletişime mi geçmem gerekli yoksa buradan dönüş yapıp yardımcı olur musunuz emin olamadım. Kamboçya ticari vize evrakları bana çok karmaşık geliyor tam olarak hangi belgeleri hazırlamam gerektiğine dair bilgi verebilir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kamboçya turistik vize evrakları
  O.Akar, 26 Haz 2020, 12:45

  Merhabalar Vize Merkezi, ben turist olarak Kamboçya’yı ziyaret etmek istiyorum. Başvuru sürecine ayırabilecek vaktim yok şuan ki yoğunluğun nedeniyle. Bu sebeple sizden danışmanlık desteği almak istiyorum. Başvuruyu sizinle başlattığımda Kamboçya turistik vize evrakları olarak neler hazırlamam gerekiyor? Sizinle seyahatimden ne kadar önce görüşmeliyim ve online olarak görüşmemiz yeterli olur mu?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Kamboçya için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp