Kamboçya Ticari Vize Talep Dilekçesi

Kamboçya Ticari Vize Talep Dilekçesi

Kamboçya Ticari Vizesi başvurusunda bulunacak kişilerin başvuru işlemleri sırasında Kamboçya Ticari Vize Talep Dilekçesi ibraz etmeleri gerekmektedir. Sayfamızın devamında Ticari Vize Talep Dilekçesi hazırlanmasına ilişkin gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Vize Merkezi olarak Kamboçya vize başvuru işlemleri sırasında ve gerekli evrakların hazırlanması aşamasında profesyonel danışmanlık hizmeti vererek sürecin prosedüre uygun olarak tamamlanmasını sağlamaktayız.

Kamboçya vize işlemleri, başvuru süreci, gerekli evrakları, dilekçe hazırlanması gibi konular dahilinde bilgi almak veya başvuru işlemlerini başlatmak için [email protected] ve 0212 970 05 38 numaralı telefon üzerinden kurumumuz ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. 

Kamboçya Ticari Vize Talep Dilekçesi

Kamboçya sınırları içerisine iş toplantısı, konferans, fuar, alan araştırması gibi ticari nedenlerle seyahat edecek kişilerin Kamboçya Ticari Vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Ticari Vizesi başvurusu işlemleri sırasında Kamboçya Ticari Vize Talep Dilekçesi sunulması zorunluluğu bulunmaktadır. Vize Talep Dilekçesi yazılması aşamasında belli başlı kurallara uyulması şartı aranmaktadır. Aşağıda ticari vize talep dilekçesi yazılmasına ilişkin gerekli bilgiler yer almaktadır:

 • Kamboçya Ticari Vize Talep Dilekçesinin başvuru sahibinin bağlı olduğu şirketin yetkilisi tarafından şirketin antetli kağıdına yazılması gerekmektedir. Dilekçenin konsolosluğa hitaben yazılması ve imzalı ve kaşeli olarak ibraz edilmesi şartı aranmaktadır. 
 • Dilekçe içerisinde seyahat amacının açık ve net olarak belirtilmesi oldukça önem arz etmektedir. Başvuru sahibinin Kamboçya sınırları içerisinde temasta bulucağı şirkete dair bilgilerin, katılacağı konferans, toplantı gibi etkinliklerin dilekçeye eklenmesi şartı aranmaktadır. 
 • Vize Talep Dilekçesi içerisinde başvuru sahibinin şirket içerisindeki görevinin belirtilmesi gerekliliği bulunmaktadır. Ayrıca ilgili kişinin seyahat bitiş tarihinden sonra görevine geri dönecek olduğunun taahhüt edilmesi gerekmektedir. 
 • Kamboçya sınırları içerisine gerçekleştirilecek seyahat tarihlerinin dilekçe içerisinde belirtilmesi gerekmektedir. Söz konusu seyahat tarihleri içerisinde başka bir ülkenin ziyaret edilecek olması halinde ilgili seyahate dair evrakların belirtilmesi gerekmektedir. 
 • Başvuru sahibinin bağlı olduğu şirket yetkilisi tarafından yazılacak dilekçede başvuru sahibinin seyahat süresi boyunca oluşacak masraflarının şirket tarafından karşılanacak olduğunun belirtilmesi şartı aranmaktadır. 

Kamboçya Ticari Vize Dilekçe Örneği Ticari Vize Dilekçe Örneği

Kamboçya Ticari Vizesi başvuru işlemleri sırasında hazırlanacak olan Vize Talep Dilekçesi içerisinde yer alan bilgilerin ibraz edilen diğer gerekli evraklar ile tutarlılık göstermesi gerekmektedir. Başvuru değerlendirme aşamasında evraklar arasında tutarsızlık olması başvurunun vize reddi kararı ile sonuçlanmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle başvuru işlemlerinin en doğru şekilde gerçekleştirilmesi, gerekli evrakların prosedüre uygun olarak hazırlanması için kurumumuzdan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. 

Kamboçya vize işlemleri ile ilgili detaylı bilgi almak için [email protected] ve 0212 970 05 38 numaralı telefon üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Kamboçya Ticari Vize Talep Dilekçesi

Kamboçya ile ilgili sizden gelen sorular

1 sorudan en popüler 1 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Kamboçya ticari vize talep dilekçesi
  O.Tahran, 02 Tem 2020, 17:41

  İyi günler öncelikle, ben yeni imzalanacak olan bir şirket anlaşması nedeniyle şuan çalışmakta olduğum şirketi temsilen Kamboçya’ya gideceğim. Bordo pasaportum olduğu için vize başvurusunda bulunmam gerekiyor. Herhangi bir sorun yaşamamak adına kurumunuzdan yardım almak istiyorum. Gerekli evrakları öğrendim bir de Kamboçya ticari vize talep dilekçesi ile ilgili bilgi verebilirseniz sevinirim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Kamboçya için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp