Kamboçya Turistik Vize

Kamboçya Turistik Vize

Kamboçya sınırları içerisine turistik gezi amacıyla seyahat edecek vatandaşlarımız başvuru işlemlerini kurumumuz Vize Merkezi ile gerçekleştirerek süreci en doğru şekilde tamamlayabilmektedir. Vize Merkezi olarak Kamboçya Turistik Vize başvuru sürecinde profesyonel danışmanlık hizmeti vererek başvuru sahiplerinin şahsen bulunması zorunluluğu olmaksızın gerçekleştirmekteyiz.

Kamboçya vizesi, Kamboçya turist vizesi, gerekli evrakları ve başvuru işlemleri için (0212) 970 05 38 numaralı telefon ve [email protected] e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kamboçya Turistik Vize

Kamboçya seyahatini turistik gezi amacı ile gerçekleştirecek Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi vatandaşlarımızın seyahatleri öncesinde vize sahibi olma zorunlulukları bulunmaktadır. Hususi (Yeşil) Pasaport, Diplomatik (Siyah) Pasaport ve Hizmet (Gri) Pasaportu sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Kamboçya sınırları içerisine gerçekleştirecekleri 90 günü aşmayan turistik seyahatleri izin vize sahibi olma zorunluluğundan muaf tutulmaktadır.

Kamboçya vize işlemleri ortalama 7 iş günü içerisinde değerlendirilerek sonuçlandırılmaktadır. Kamboçya Turist Vizesi ile ülke sınırları içerisinde 30 gün ikamet edilebilmektedir. Planlanan seyahat ile ilgili herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına başvuru işlemlerinin seyahat tarihinin en az 15 gün öncesinden gerçekleştirilmesi tavsiye edilmektedir.

Kamboçya E-Vize

Kamboçya turist vizesi başvurusunda bulunacak Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi vatandaşlarımız başvuru işlemlerini e-vize sistemi aracılığıyla online olarak tamamlayabilmektedir. Kurumumuz Vize Merkezi Kamboçya e-vizesi başvuruları ile ilgili Kamboçya vize temsilcilerimiz ile profesyonel danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Kamboçya online vize başvuru işlemlerinin en doğru şekilde yapılmasını sağlayarak başvuru aşamasında yapılan hatalardan dolayı ortaya çıkabilecek olumsuz sonuçların önüne geçmektedir.

Kamboçya e-vize başvuruları gerekli evrakların sisteme yüklenmesi ve vize ücretinin online olarak ödenebilmesi seçenekleri ile gerçekleştirilmektedir. Başvurunun Vize Merkezi ile gerçekleştirilmesi halinde gerekli evrakların kurumumuza e-posta adresi ile iletilmesi yeterli olmaktadır. Vize uzmanlarımız evrakları başvuruya hazır olacak şekilde düzenleyerek işlemlerin başlatılmasını sağlamaktadır. Başvuru ve değerlendirme sürecinin ardından e-vize sonucu başvuru aşamasında belirtilen e-posta adresine gönderilmektedir.

Kamboçya Turistik Vize Gerekli Evrakları

Kamboçya turist vizesi için talep edilen gerekli evrakların kurumumuza iletilmesi ile başvuru süreci başlatılmaktadır. Aşağıda yer alan evrakların herhangi bir olumsuz sonuç ile karşılaşılmaması adına eksiksiz olarak ibraz edilmesi oldukça önem arz etmektedir.

 • Kamboçya seyahat bitiş tarihinden sonra en az 6 ay daha geçerliliği bulunan Pasaport,
 • Son 3 ay içerisinde çekilmiş olan 2 adet Biyometrik Fotoğraf,
 • Nüfus Cüzdanı ve Pasaport fotokopileri,
 • Otel ve Uçak Rezervasyonları,
 • Kamboçya Turistik Vize Talep Dilekçesi evrakların ibraz edilmesi gerekmektedir.

Kamboçya Turistik Vizesi başvuru işlemlerine dair detaylı bilgi almak veya başvuru işlerini kurumumuz aracılığıyla başlatmak için [email protected] ve (0212) 970 05 38 numaralı telefon üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Kamboçya Turistik Vize

Kamboçya ile ilgili sizden gelen sorular

4 sorudan en popüler 4 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Kamboçya Turistik Vize
  S.A., 24 Ağu 2022, 17:02

  Merhaba, Kamboçya turistik vize ile kaç gün süreyle seyahat etme hakkım olur. Tayland’a gidip oradan Kamboçya’ya geçmeyi planlıyorum. Vize için ne zaman önceden başvuru yapmam uygun olacaktır? Cevaplarınıza şimdiden teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kamboçya için vize gerekli mi
  H.Tahsin, 01 Tem 2020, 12:34

  Merhaba, kardeşim uzun zamandır Kamboçya’ya gitmek istiyor. Ben de ikimiz için Kamboçya tatili planlamayı düşünüyorum. Kamboçya için vize gerekli mi bilmiyorum. İkimizden bordo pasaport sahibiyiz ve başvurunun nasıl yapıldığını hangi belgelerin hazırlanması gerektiğini bilmiyorum. Siz yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kamboçya turist vizesi
  Z.Dağcı, 23 Haz 2020, 14:34

  İyi çalışmalar, biz eşimle beraber Kamboçya’ya turistik gezi seyahatine çıkmayı planlıyoruz. Bunun için Kamboçya turist vizesi sahibi olmamız gerekiyor sanırım çünkü ikimizde bordo pasaport sahibiyiz. Başvurunun en kolay nasıl yapıldığı hakkında bilgi almak için buradan size yazıyorum. Dönüş yaparsanız konu ile ilgili diğer sorularımı da yönelteceğim ya da bunun için doğrudan sizinle iletişime geçmek daha mı kolay olur? Yardımınızı bekliyorum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Kamboçya e vize
  M.Bozdağ, 23 Haz 2020, 13:53

  Merhabalar, Kamboçya’yı ilk kez ziyaret edeceğim. Bordo pasaportum var. Vize başvurusunun online olarak yapılabildiğini öğrendim. Kamboçya e vize diye geçiyormuş fakat daha önce online vize başvurusu yapmadım bu sebeple konuyla ilgili çekincelerim var. Başvuruyu sizin danışmanlığınızda gerçekleştirme kararı aldım. Bunun için ne yapmam gerekiyor ve seyahatin ne kadar zaman öncesinden size ulaşmalıyım?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Kamboçya için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp