Slovakya vize merkezine hoş geldiniz. Slovakya vizesiyle ilgili ihtiyacınız olan bilgileri sizin için derledik. Slovakya Konsolosluğu'yla işbirliği içinde güvenilir vize işlemlerinizi yürütmenizi sağlıyoruz. Slovakya vize işlemlerinizi hızlıca sonuçlandırmak, sorunsuz ve çözüm odaklı vize hizmeti almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Slovakya Vizesi

 

Değerli ziyaretçimiz,

Vize Merkezi, Slovakya vizesi başvurularında vize danışmanlık firması olarak bireysel ve kurumsal olarak hizmet vermektedir.  Vize Merkezi'nin hiçbir şubesi telefon, e-posta ya da SMS yoluyla yapılan bilgilendirmelerden herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Slovakya’ya kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkilendirilmiş vize başvuru merkezleri ve akredite turizm seyahat acentaları aracılığıyla kabul edilmektedir.
Slovakya vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibata geçin!

Vize Merkezi, Slovakya vizesi işlemlerinde uzman kadrosuyla profesyonel danışmanlık hizmeti verir. Slovakya Vize Merkezi, Slovakya vizesi başvuru sürecini profesyonel bir yaklaşımla ele alarak ihtiyacınız olan vizeyi almanızda size yardımcı olur. Vize Merkezi’nin Slovakya vizesi işlemleri departmanı, deneyimli kadrosu ile vize başvuru dosyanızı sonuca odaklı şekilde hazırlamanız için size danışmanlık eder. Slovakya Konsolosluğu, Slovakya vizesinin sonucu hakkında karar verme yetkisine sahip olan tek yetkili kurumdur. Slovakya Konsolosluğu tarafından belirtilen Slovakya vize evrak listesine ve Slovakya vizesi hakkında en güncel bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Slovakya vizesi başvurusuna dair tüm sorularınıza cevap alabileceğiniz en doğru adres, vize danışmanlığında uzman bir kadroya sahip olan Vize Merkezidir. 

 

Slovakya ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

Telefon Et