Slovakya Fahri Konsolosluğu Kayseri

SLOVAKYA CUMHURİYETİ KAYSERİ FAHRİ KONSOLOSLUĞU

Adres:
Organize Sanayi Bölgesi, 16. Cadde, No:4, KAYSERİ
Telefon: (352) 321 2100
E-Mail: osman@gulsangida.com , osman@meysu.com.tr
Görev Bölgesi: Kayseri

Bay Osman Güldüoğlu
Fahri Konsolos

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 02 83
Faks : +90 (212) 287 72 44
avrupa@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 02 83
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 03 83
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 20 26
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com