Vize Ücreti

Vize Ücreti

Burkina Faso vize ücretleri vize türüne ve zamanına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Burkina Faso devletinin uyguladığı yasalara göre belirli zaman aralıklarında değişiklikler olması normaldir. Burkina Faso vize ücretleri hakkında bu değişiklikler olması nedeni ile güncel Burkina Faso vize ücretleri için Vize Merkezi ofislerimizi arayarak ya da bizi ziyaret ederek daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Yine de burada bilinmesi gereken bir başka durum da; Burkina Faso vizesi için ücret ödemeniz ve sonrasında ret cevabı almanız halinde paranızın geri iade edilmediğini bilmeniz gerektiğidir. Burkina Faso vize ücreti ödemeniz halinde bankadan bu ücreti ödediğinize dair Burkina Faso vizesi banka ödendi dekontunuzu yanınızda bulundurmanız mecburi istenen belgeler arasındadır.

Burkina Faso vize ücretleri Burkina Faso turistik vize, Burkina Faso öğrenci vizesi, Burkina Faso aile vizesi, Burkina Faso ticari vize, Burkina Faso yatırımcı vizesi, Burkina Faso konsolosluk çalışanları vizesi, Burkina Faso basın vizesi gibi değişik vize çeşitlerinden oluşur ve amaçlarına göre bu sayı azalıp artabilmektedir. Burkina Faso göçmenlik, Burkina Faso aile birleşimi gibi durumlar haricinde ise çeşitli sınıfları içeren vize türleri ile Burkina Faso vizesinde ücret değişikliğine sebebiyet verebilmektedir. Sonuç olarak Burkina Faso vize ücretleri belirlenen zaman içinde geçerli olduğundan dolayı bir evvelki yıl alınan Burkina Faso vize ücreti ile bir sonraki yılda alınan Burkina Faso vize ücreti arasında farklılıklar olması rastlanan bir olaydır. Burkina Faso vize ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi ya da konuyla ilgili sormak istediğiniz bir şey olursa Vize Merkezi şubeleri çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz ya da dilerseniz bizi şahsen ziyaret edebilirsiniz.

Vize SüresiVize TipiGiriş SayısıToplam Ücret
3 AyTuristikTek Girişli100 Euro
3 AyTicariTek Girişli100 Euro
3 AyTicariÇok Girişli120 Euro
6 AyTicariÇok Girişli150 Euro
12 AyTicariÇok Girişli200 Euro

 

Burkina Faso ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Burkina Faso için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp