Ticari Vize

Ticari Vize

Burkina Faso vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Burkina Faso vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Burkina Faso vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Burkina Faso vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Burkina Faso Ticari Vize Çeşitleri

Seyahat sıklığınıza ve konaklama gün sayınıza bağlı olarak farklı vizelere başvurabilirsiniz. Başvuruya açık Burkina Faso Vizeleri aşağıdaki gibidir.

  • 3 Aylık Tek Girişli Burkina Faso Vizesi
  • 3 Aylık Çok Girişli Burkina Faso Vizesi
  • 6 Aylık Çok Girişli Burkina Faso Vizesi
  • 12 Aylık Çok Girişli Burkina Faso Vizesi

Yukarıdaki tüm vize türleri için ihtiyaç duyulan evraklar aynı olmakla birlikte, vize ücretleri farklıdır. 2019 Yılı güncel vize ücretleri için Burkina Faso Vize Ücretleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Not: Vize iptali durumunda ücret geri ödeneği bulunmamaktadır. Vize reddi durumunda itirazda bulunma hakkınız vardır. Ayrıca hangi vize türü olursa olsun aşılar için evraklarınızı yanınıza almalısınız. İlk kez vize başvurusunda bulunuyorsanız büyük ihtimalle sizi ek görüşme için çağırabilirler. Bu konuda hazırlıklı olmanız dileğimizdir. Ayrıca Burkina Faso’da iken askeri ve özel yerlerin fotoğraflarını çekmemeye özen gösterin.

Burkina Faso Vizesi İçin Gerekli Belgeler

Burkina Faso ticari vizesi için gerekli olan belgeler aşağıdaki gibidir:

  • Burkina Faso Vize Başvuru Formu ( Buradan inceleyebilirsiniz.)
  • Vize Talep Dilekçesi
  • Pasaport ( En Az 6 Ay Geçerliliğe Sahip)
  • Biyometrik Fotoğraf (2 Adet)
  • Otel Rezervasyonu / Davetiye

Burkina Faso Ticari Vizesi Kaç Günde Çıkar

Burkina Faso’da iş ve ticaret yapacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ticari vize almak mecburiyetindedir. Burkina Faso ticari vizeler genellikle 3-5 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. 90 günden uzun süreli kalımlarda Burkina Faso için oturum ya da çalışma vizeniz olmak zorundadır. Bu vize türü için 18 yaşın üstünde olmanız gerekmektedir. Ayrıca aşılarınızı yaptırmak zorundasınız.

Faso vize başvurularınızda bir sorun yaşamak istemiyorsanız Burkina Faso vize başvurunuzu mümkün olan en erken bir tarihte; ziyaretinizden örneğin bir ay önce yapmanız yararınıza olacaktır. Burkina Faso vizesinde sıkıntı yaşamak istemiyorsanız profesyonel bir vize danışmanlığına ihtiyaç durabilirsiniz. Bizler Vize Merkezi şubeleri olarak deneyimli kadromuzla bu konuda sizlere yardımcı olmaktan son derece memnuniyet duyarız. Bu sebeple Burkina Faso vizesi için aklınıza takılan bir şey olursa Vize Merkezi şubelerimizi aramaktan çekinmeyin. Kaliteli ve deneyimli kadrosuyla Vize Merkezi ve şubeleri sizlere gerekli bütün danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacaktır.

Burkina Faso ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Burkina Faso için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp