Turistik Vize

Turistik Vize

Burkina Faso vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Burkina Faso vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Burkina Faso vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Burkina Faso vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Burkina Faso Turistik Vize Çeşitleri

Turistik amaçlı seyahatler için gerekli olan Burkina Faso Vizesi tek girişli olarak, 90 güne kadar talep edilebilir. Vizenizin süresi konsolosluğun insitifinde olmakla birlikte, davetiye ve ya otel rezervasyon belgeniz bu süresinin belirlenmesine önemli rol oynar.

Burkina Faso Vize Başvurularında tüm vize türleri için ihtiyaç duyulan evraklar aynı olmakla birlikte, vize ücretleri farklıdır. 2019 Yılı güncel vize ücretleri için Burkina Faso Vize Ücretleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Not: Vize iptali durumunda ücret geri ödeneği bulunmamaktadır. Vize reddi durumunda itirazda bulunma hakkınız vardır. Ayrıca hangi vize türü olursa olsun aşılar için evraklarınızı yanınıza almalısınız. İlk kez vize başvurusunda bulunuyorsanız büyük ihtimalle sizi ek görüşme için çağırabilirler. Bu konuda hazırlıklı olmanız dileğimizdir. Ayrıca Burkina Faso’da iken askeri ve özel yerlerin fotoğraflarını çekmemeye özen gösterin.

Burkina Faso Vizesi İçin Gerekli Belgeler

Burkina Faso turistik vizesi için gerekli olan belgeler aşağıdaki gibidir:

  • Burkina Faso Vize Başvuru Formu ( Buradan inceleyebilirsiniz.)
  • Vize Talep Dilekçesi
  • Pasaport ( En Az 6 Ay Geçerliliğe Sahip)
  • Biyometrik Fotoğraf (2 Adet)
  • Otel Rezervasyonu / Davetiye

Burkina Faso Turistik Vizesi Kaç Günde Çıkar

Burkina Faso’da iş ve ticaret yapacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ticari vize almak mecburiyetindedir. Burkina Faso turistik vizeler genellikle 3-5 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. 90 günden uzun süreli kalımlarda Burkina Faso için oturum ya da çalışma vizeniz olmak zorundadır. Bu vize türü için 18 yaşın üstünde olmanız gerekmektedir. Ayrıca aşılarınızı yaptırmak zorundasınız.

Faso vize başvurularınızda bir sorun yaşamak istemiyorsanız Burkina Faso vize başvurunuzu mümkün olan en erken bir tarihte; ziyaretinizden örneğin bir ay önce yapmanız yararınıza olacaktır. Burkina Faso vizesinde sıkıntı yaşamak istemiyorsanız profesyonel bir vize danışmanlığına ihtiyaç durabilirsiniz. Bizler Vize Merkezi şubeleri olarak deneyimli kadromuzla bu konuda sizlere yardımcı olmaktan son derece memnuniyet duyarız. Bu sebeple Burkina Faso vizesi için aklınıza takılan bir şey olursa Vize Merkezi şubelerimizi aramaktan çekinmeyin. Kaliteli ve deneyimli kadrosuyla Vize Merkezi ve şubeleri sizlere gerekli bütün danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacaktır.

Burkina Faso ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Burkina Faso için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp