Burkina Faso Konsolosluğu

Burkina Faso Konsolosluğu

Burkina Faso Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Burkina Faso vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Burkina Faso vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Burkina Faso vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Burkina Faso vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Burkina Faso Konsolosluğu

Burkina Faso Konsolosluğu Burkina Faso vize işlemleri olmak üzere diğer izinleri de yasal olarak düzenleme gibi işlemleri de yapan bir konsolosluk birimidir. Burkina Faso Konsolosluğunda vize işlemlerinizi yapacaksanız öncelikle randevu alıp gitmeniz gerekir. Burkina Faso Konsolosluğu pasaport sahibi olmayan başvuru sahiplerinin vize işlemlerini gerçekleştirmez.

Burkina Faso vize işlemleri içinde istenen en önemli evraklardan biri hiç şüphe yok ki sahip olduğunuz pasaportunuzdur. Eğer bir pasaportunuz bulunmuyorsa pasaport sahibi olmanın en kısa yolu sakini olduğunuz il ya da ilçe merkezinizdeki ya da çok gerekmesi halinde başka il ya da ilçe merkezlerindeki emniyet merkezlerinde ya da polis merkezlerinde kendi şahsınız adına pasaport bölümünde başvurusunda bulunabilirsiniz.

----

Pasaport başvuruları şahsa münhasır olduğundan dolayı bu işlemleri şahsen yapmalı ve ayrıca pasaport için gerekli olan belgelerin başvuru ücretini ödenmiş bir banka dekontuyla birlikte verebilmelisiniz. Bu bağlamda ayrıca sizden hakkınızda bilgiler istenebilir ve bazı sorular sorulabilir. İşlemleriniz devam ederken parmak iziniz de alınır ve bu yüzden parmaklarınızın parmak izi olan kısımlarının yaralanmamış ya da işlemlerinizi parmak izi alımında şüpheye düşürecek, zorlaştıracak nesnelerle, boyalarla kaplı olmamasına özen göstermenizde fayda görüyoruz. Ayrıca pasaport başvurusu için biyometrik fotoğraflar da götürmeyi unutmamanız gerekir. İşlemleriniz onaylanır ve pasaportunuz olumlu cevap alırsa ondan sonra pasaportunuz sizin belirlediğiniz bir adrese teslim edilmek üzere gönderilir.

Burkina Faso Fahri Konsolosluğu: Oruç Reis Mah. Vadi Cad. No 108 İstanbul Ticaret Sarayı Kat:3 Esenler, İstanbul adresinde bulunmaktadır. Burkina Faso Başkonsolosluğu Çalışma Saatleri vize işlemleri için başvurularda öğleden önce alımlarda ise öğleden sonradır.

Burkina Faso Ankara Büyükelçiliği İlkbahar Mah. Galip Erdem Cad. 618. Sokak No:23 Çankaya/Ankara adresinde bulunmaktadır. Burkina Faso Ankara Büyükelçiliği Pazartesinden Cumaya kadar vize işlemleri için öğleden önce başvuru yapmalısınız. Alımlar genellikle öğleden sonradır. Kendi başınıza gitmeden önce randevu almayı unutmayın. Ya da dilerseniz Vize işlemlerinizde bizler Vize Merkezi olarak size danışmanlık yapar ve bütün konularda size yardımcı oluruz. Bize bir telefon kadar uzaktasınız.

Burkina Faso vize başvurunuzu mümkün olduğu kadar erken bir tarihte yapmaya dikkat etmeniz sürecin sağlığı için son derece yararlıdır. Çünkü vize başvuruları değişmekle birlikte en erken 3 ile 5 iş gününden daha uzun sürede onaylanabilmektedir. Burkina Faso ticari vize için gerekli belgeler ise öncelikle başvuru tarihinizden itibaren 6 ay geçerli olan ve boş sayfaları bulunan pasaportunuzdur. Pasaportunuzun yıpranmamış olmasına da dikkat etmeniz ayrıca önem arz etmektedir.

Ayrıca Burkina Faso Konsolosluğuna Burkina Faso vizesi için başvuruda bulunacaksanız Burkina Faso için resmi tatil, bayram gibi tatil günlerini de bilmenizde fayda vardır. Burkina Faso Konsolosluğu günün ancak belli bir vaktinde vize işlemlerine bakabilmektedir. Burkina Faso vize başvuruları Burkina Faso Konsolosluğu ve Burkina Faso Ankara Büyükelçiliği ve vize işlemleri konusunda yetki sahibi kılınmış danışmanlık hizmeti veren firmalar yapabilmektedir.

Bu bağlamda sizin seçtiğiniz firmanın size Burkina Faso vizesine dair başarı getirme şansı firmanın güvenirliliği ve deneyimi ile orantılı olduğundan dolayı bizler Vize Merkezi şubeleri ve çalışanları olarak burada sizin için her şeyin en iyi bir biçimde sonuçlanabilmesi konusunda size lazım olan her türlü danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacağımızı belirtiriz. Burkina Faso vizesi için istenen gereklilikleri yerine getirmeniz halinde kişisel olarak ya da Burkina Faso vize işlemleri için yetki almış olan danışman şirketler ile Burkina Faso vizesi başvurularınızı yapabilirsiniz. Burkina Faso vize işlemlerine dair merak ettiğiniz herhangi bir şey hakkında soru sormak ya da Burkina Faso vize başvuru formunu almak isterseniz bizi arayabilir ya da İstanbul’da yaşıyor iseniz bizi ziyaret edebilirsiniz.

Burkina Faso ile ilgili sizden gelen sorular

0 sorudan en popüler 0 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

Burkina Faso için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp