Ticari Vize

Zimbabve Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Zimbabve vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Zimbabve vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Zimbabve vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Zimbabve vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Zimbabve Ticari Vize Belgeleri

Zimbabve’de iş ve ticaret yapacak, iş kuracak ve ekonomi ile ilgili çeşitli etkinliklerde bulunacak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ticari vize almak mecburiyetindedir. Zimbabve ticari vizeler genellikle 7 iş günü ile 14 iş günü arasında sonuçlanmaktadır. Express vizeler fazla ücret istemekle birlikte daha erken alınabilir. Ancak iş türüne ve konsolosluk birimine göre bu süre değişebilmektedir. Bu vize türü için 18 yaşın üstünde olmanız mecburidir. Davetiye mektubunuz ya da iş teklif mektubunuz olmadan başvurunuz geçersiz olacaktır. İş kuracak kişi iseniz istenen belgeleri vermeniz son derece önemlidir. Vizeniz sonuçlanmadan uçak biletlerinizi tarihi değişebilir şekilde ayarlayın. Gecikmeler olabilir. Aşılar ve iletişim bilgilerini doğru vermelisiniz.

Zimbabve ticari vizesi için gerekli olan belgeler aşağıdaki gibidir:

 1. Pasaport (en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir)
 2. 2 adet biyometrik fotoğraf
 3. Zimbabve vize başvuru formu (İngilizce)
 4. Nüfus cüzdanı fotokopisi
 5. Pasaport fotokopisi
 6. Pasaportta en az 2 boş sayfa bulunması
 7. Otel, uçak vs. rezervasyon belgeleri ve konfirmeleri ve geri dönüş bilgileri
 8. Bankada yeterli miktarda para
 9. Davetiye mektubu (iş ve aile nedeniyle gidecekler için)
 10. Zimbabve vizesi ücreti ödenti dekontu
 11. Şirket bilgileri (şirket çalışanları için, ticari gazete, imza sirküleri, faaliyet belgesi vs.)
 12. Nüfus kayıt örneği
 13. Ulaşacağı yerin adres bilgileri
 14. Daha önceki varsa Zimbabve vize belgeleri
 15. İş mektubu
 16. Vatandaşı olduğu ülke bilgisi
 17. Evli ise evlilik cüzdanı
 18. Uluslararası sağlık sigortası
 19. Vize vergileri ödendi dekontu

Not: Vize iptali durumunda ücret geri ödeneği bulunmamaktadır. Vize reddi durumunda itirazda bulunma hakkınız vardır. Ayrıca hangi vize türü olursa olsun aşılar için belgelerinizi yanınıza almalısınız. İlk kez vize başvurusunda bulunuyorsanız büyük ihtimalle sizi ek görüşme için çağırabilirler. Ticari amaçlar için özellikle davet sahibi şirketlerin bilgilerini vermeniz kesinlikle istenen bir şarttır. Bu konuda dikkatli olmanızda fayda vardır.

Zimbabve vize başvurularınızda bir sorun yaşamak istemiyorsanız Zimbabve vize başvurunuzu mümkün olan en erken bir tarihte; ziyaretinizden örneğin bir ay önce yapmanız yararınıza olacaktır. Zimbabve vizesinde sıkıntı yaşamak istemiyorsanız profesyonel bir vize danışmanlığına ihtiyaç durabilirsiniz. Bizler Vize Merkezi şubeleri olarak deneyimli kadromuzla bu konuda sizlere yardımcı olmaktan son derece memnuniyet duyarız. Bu sebeple Zimbabve vizesi için aklınıza takılan bir şey olursa Vize Merkezi şubelerimizi aramaktan çekinmeyin. Kaliteli ve deneyimli kadrosuyla Vize Merkezi ve şubeleri sizlere gerekli bütün danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacaktır.

 

daha fazla göster

ZİMBABVE VİZE İŞLEMLERİ
Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 04 54
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 04 54
ayko@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 04 54
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 850 460 17 83
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 2467
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5375
ayko@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com