Gaziantep

Telefon/Faks

+90 (342) 255 50 25

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

gaziantep@vizemerkezi.com

Zimbabve Vize Merkezi, Gaziantep

Gaziantep Vize Merkezi

Değerli ziyaretçilerimiz, Zimbabve seyahatiniz için yapacağınız vize başvurularınız için gereken tüm bilgileri öğrenebileceğiniz ve vize sürecinizde merak ettiklerinizi bulacağınız vize merkezi sayfamızda bulunmaktasınız.

Vize merkezimizin Gaziantep şubesi başta olmak üzere Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil, Yavuzeli dışında Şanlıurfa, Osmaniye, Hatay, Kahramanmaraş, Adıyaman, Kilis gibi komşu illerden yapacağınız Zimbabve vize başvurunuz için gerekli bütün bilgileri sayfamızda açıkça ve anlaşılır bir şekilde sizlere sunmaktayız. Zimbabve vize başvurunuz için daha uzman ve kaliteli bir danışmanlık hizmeti almak için +90 342 255 50 25 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz ya da gaziantep@vizemerkezi.com web adresimizden vize merkezimizin danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

Zimbabve Vizesi Kimlere Gerekir?

Zimbabve ticari, turistik, çalışma ya da oturum gibi durumlarda kişilerden vize istemektedir. Zimbabve’yi ziyaret edecek Hizmet (gri), Umuma mahsus (bordo), Diplomatik (siyah) ve Hususi (yeşil) Pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Zimbabve vizesi almak zorundadırlar. Vize merkezimiz Zimbabve seyahatiniz için alacağınız vizenizin başvuru sürecinizin her aşamasında vize merkezimiz sizlere yardımcı olacaklardır.

Zimbabve Vizesi Nasıl Alınır?

Zimbabve’nin Türkiye’de resmi bir temsilciliği bulunmadığı için vize işlemleriniz genellikle Afrika ülkelerinin konsolosluklarından yapılmaktadır. Zimbabve Vize başvuru sürecinizi sayfamızın devamındaki başlıklardan öğrenebilirsiniz.

Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Değerli vize merkezi ziyaretçilerimiz, Zimbabve seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuzda gerekli belge ve evraklarınız sizin ziyaret sebebinize, mesleki durumunuza ve pasaportunuza göre değişiklik göstermektedir. Özellikle seyahat sebebiniz bu süreci etkileyen bir unsurdur. Kişilerin ülkeye girişte göstermeleri zorunlu belgeleri yanlarında bulundurmaları önemlidir. Vize başvurularında sizlerden istenilen belgeleri vize merkezimiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Vize merkezimizin uzmanları sizlere her aşamada yardımcı olduğu gibi bu aşamada da yardımcı olacaklardır. Vize başvurusu için hazırladığınız belgeleri vize merkezimize kargo aracılığıyla bizlere ulaştırabilir ya da şubemize gelerek elden teslim edebilirsiniz. Belge ve evraklarınız teslim alındıktan sonra gerekli evraklarınız vize merkezimizin uzmanları tarafından başvuru için kontrol edilir ve sizlerin onayı ile vize başvurunuz uzmanlarımız tarafından yapılır.

Gaziantep ve çevre illerinden yapacağınız vize başvurunuz için vize merkezimizin Gaziantep şubesine gaziantep@vizemerkezi.com adresimizden ulaşabilir ya da +90 342 255 50 25 numaralı telefonumuzu arayarak iletişime geçebilirsiniz ve vize başvurunuzun detaylarını öğrenebilirsiniz.

Biyometrik verilerin Sunulması: Zimbabve aksi durumlarda sizden veri sunumu talebinde bulunabilir ancak ülke yapacağınız vize başvurunuzda aksi durumlar olmadıkça sizden veri sunumu talebinde bulunmaz. Zimbabve vize başvuruları Afrika ülkeleri konsolosluklarından yapılır. Afrika ülkeleri konsoloslukları randevu sistemiyle çalışır bu nedenle yoğunluk durumuna, bayramlar ve tatil günlerine bağlı olarak randevu almanız zor olabilir. Vize başvurunuzu mümkün olan en erken tarihte yapmanız sizin lehinize olacaktır. Ayrıca Konsoloslukta bizzat bulunmanız şart değildir. Vize merkezimizin uzman ekibi sizin için konsoloslukta bulunarak belge ve evraklarınızı onaylatırlar ve sizlere yardımcı olurlar.

Pasaportun Teslim Alınması: Vize merkezimizin değerli ziyaretçileri, bu aşamada Zimbabve seyahatiniz için yaptığınız vize başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını beklersiniz. Bu süreci vize merkezimizin uzmanları sizin için takip ederler. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında seyahatiniz için pasaportunuzu sizlere en yakın vize merkezi şubemize gelerek elden teslim alabilir ya da isterseniz kargo aracılığı ile pasaportunuzu adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçimiz, vize merkezimiz vize başvurunuzun bütün aşamalarında yanında olduğu gibi bu aşamada da yanınızda olacaktır. Zimbabve devletinin uyguladığı yasalara göre belirli zamanlarda vize ücretlerinde değişiklikler olabilir. Bu değişiklikleri vize merkezimiz sizler için takip ederler. Zimbabve için yapacağınız vize başvurunuzun güncel ücretini vize merkezimize ulaşarak öğrenebilir ve size en yakın vize merkezi şubemize gelerek nakit olarak ya da kredi kartınız ile yapabilirsiniz veya EFT/ havale yoluyla da vize başvuru ücretinizi ödeyebilirsiniz.

Zimbabve Vizesi - Gaziantep

Zimbabve vize başvurunuz için sizden mesleki durumunuza, seyahat sebebinize ve pasaportunuza bağlı olarak belirli belge evraklar talep eder. Fakat vize başvuru sürecinizi belirleyen en önemli unsur Zimbabve’ye gidiş nedeninizdir. Vize merkezimiz aracılığıyla Gaziantep şubemizden ve komşu illerden yapacağınız vize başvurunuzda seyahat sebebinize uygun bütün belge ve evraklarınızı aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.

Değerli vize merkezi ziyaretçilerimiz vize başvurunuzla ilgili daha fazla ve detaylı bilgiye ulaşmak için ve vize başvurunuz için daha kaliteli bir danışmanlık hizmeti almak için +90 342 255 50 25 numaralı telefonumuzu arayarak yada gaziantep@vizemerkezi.com Web adresimizden Vize Merkezi Gaziantep şubemize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Zimbabve Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Gaziantep

Zimbabve seyahatiniz için vize başvurunuzu seyahat etmeyi planladığınız tarihten en az 20 gün öncesinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu vize süreciniz de oluşabilecek durumlar için oldukça önemli bir ayrıntıdır. Zimbabve vize çıkışı 5-7 gün arasında bir zaman arasında belirtilmiştir. Zimbabve vize başvurunuzun süresi konsolosluğun türüne göre ya da vize giriş türüne göre değişiklik gösterir. Seyahat nedeniniz ve pasaportunuzda bu süreyi etkileyebilir. Resmî tatiller gibi olağan durumlar dışında vize sürecinizi bu süre içerisinde alırsınız.

Zimbabve vize başvurunuzun çıkış süresi hakkında daha fazla bilgi almak için vize merkezimizin uzman danışmanlarıyla gaziantep@vizemerkezi.com Web adresimizden ya da +90 342 255 50 25 numaralı telefonumuzu arayarak vize merkezimizin uzman danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

Vize Merkezi Personel

Zimbabve ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5625