İstanbul

Adres

Meşrutiyet Mah. Rumeli Cad. No:78
Tahtaburunyan/Birlik Apt.
D:4 Nişantaşı, Şişli, İSTANBUL

Telefon/Faks

+90 (212) 970 05 38

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

afrika@vizemerkezi.com

Zimbabve Vize Merkezi, İstanbul

İstanbul Vize Merkezi

Değerli ziyaretçilerimiz, Zimbabve seyahatiniz için yapacağınız vize başvurularınız için gerekli bilgileri öğrenebileceğiniz ve vize sürecinizde merak ettiklerinizi bulacağınız vize merkezi sayfamıza hoş geldiniz.

Vize merkezimizin İstanbul şubesi başta olmak üzere Adalar, Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu dışında Tekirdağ ve Kocaeli gibi komşu illerden yapacağınız Zimbabve vize başvurunuz için gerekli bütün bilgileri sayfamızda anlaşılır bir şekilde size sunmaktayız. Zimbabve vize başvurunuz için uzman bir danışmanlık hizmeti almak için +90 212 970 05 38 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da afrika@vizemerkezi.com web adresimizden ulaşabilirsiniz.

Zimbabve Vizesi Kimlere Gerekir?

Zimbabve’yi ziyaret edecek Umuma mahsus (bordo), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah) ve Hususi (yeşil) Pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Zimbabve vizesi almak zorundalar. Zimbabve ticari, turistik, çalışma yada oturum gibi durumlarda kişilerden vize istemektedir. Vize merkezimiz Zimbabve ziyaretiniz için alacağınız vizenizin başvuru sürecinde vize merkezimiz sizlere her aşamada yardımcı olacaklardır.

Zimbabve Vizesi Nasıl Alınır?

Zimbabve’nin Türkiye’de konsolosluğu bulunmadığından dolayı vize işlemleriniz genellikle Afrika ülkelerinin konsolosluklarından yapılmaktadır. Vize başvuru sürecinizi sayfamızın devamındaki başlıklardan öğrenebilirsiniz.

Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Değerli vize merkezi ziyaretçilerimiz Zimbabve ziyaretiniz için yapacağınız vize başvurunuz da gerekli olan belgeler sizin ziyaret nedeninize, mesleki durumunuza ve pasaportunuza göre değişiklik göstermektedir. Vize başvurularında sizlerden istenilen belgeleri vize merkezimiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Vize merkezimizin uzmanları sizlere bu aşamada da yardımcı olacaklardır. Vize başvurusu için hazırladığınız belgeleri vize merkezimize kargo aracılığıyla bizlere ulaştırabilir yada şubemize gelerek elden teslim edebilirsiniz. Gerekli evraklarınız vize merkezimizin uzmanları tarafından başvuru için kontrol edilir ve sizlerin onayı ile vize başvurunuz uzmanlarımız tarafından yapılır.

İstanbul ve çevre illerinden yapacağınız vize başvurunuz için vize merkezimizin İstanbul şubesine afrika@vizemerkezi.com adresimizden ulaşabilir veya +90 212 970 05 38 numaralı telefonumuzu arayarak iletişime geçebilir vize başvurunuzun detaylarını öğrenebilirsiniz.

Biyometrik verilerin Sunulması: Zimbabve yapacağınız vize başvurunuzda sizden veri sunumu talebinde bulunmaz. Ancak aksi durumlarda ülke sizden veri sunumu talebinde bulunabilir. Afrika ülkeleri konsoloslukları randevu sistemiyle çalışır bu nedenle yoğunluk durumuna bağlı olarak randevu almanız zor olabilir. Ayrıca Konsoloslukta bizzat bulunmanız şart değildir. Vize merkezimizin uzman ekibi sizin için konsoloslukta bulunarak belge ve evraklarınızı onaylatırlar ve size yardımcı olurlar.

Pasaportun Teslim Alınması: Vize merkezimizin değerli ziyaretçileri, pasaportunuzun teslim alınması aşamasında, Zimbabve seyahatiniz için yaptığınız vize başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını beklersiniz. Bu süreci vize merkezimizin uzmanları sizin için takip ederler. Vize başvurunuzun sonucu olumlu olduğunda seyahatiniz için pasaportunuzu sizlere en yakın vize merkezi İstanbul şubemize gelerek elden teslim alabilir yada isterseniz kargo aracılığı ile pasaportunuzu adresinize gönderilmesi talebinde bulunabilirsiniz.

Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçimiz vize merkezimiz vize başvurunuzun bütün aşamalarında yanında olduğu gibi bu aşamada da yanınızda olacaktır. Zimbabve için yapacağınız vize başvurunuzun ücretini vize merkezimize ulaşarak öğrenebilir ve size en yakın vize merkezi şubemize gelerek nakit olarak ya da kredi kartınız ile yapabilirsiniz veya EFT/ havale yoluyla da vize başvuru ücretinizi ödeyebilirsiniz.

Zimbabve Vizesi - İstanbul

Zimbabve vize başvurunuz için sizden mesleki durumunuza, seyahat sebebinize ve pasaportunuza bağlı olarak belirli belge evraklar talep eder. Fakat vize başvuru sürecinizi belirleyen en önemli unsur Zimbabve’ye gidiş nedeninizdir. Vize merkezimiz aracılığıyla İstanbul şubemizden ve çevre illerden yapacağınız vize başvurunuzda seyahat sebebinize uygun bütün belge ve evraklarınızı aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.

Değerli vize merkezi ziyaretçilerimiz vize başvurunuzla ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için ve vize başvurunuz için daha kaliteli bir danışmanlık hizmeti almak için +90 212 970 05 38 numaralı telefonumuzu arayarak yada afrika@vizemerkezi.com Web adresimizden vize Merkezi İstanbul şubemize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Zimbabve Vizesi Kaç Günde Çıkar? - İstanbul

Zimbabve seyahatiniz için vize başvurunuzu gitmeyi planladığınız tarihten en az 20 gün öncesinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir vize süreciniz de oluşabilecek durumlar için oldukça önemli bir detaydır. Zimbabve vize başvurunuz konsolosluğun türüne göre yada vize giriş türüne göre süresi değişiklik gösterir. Zimbabve vize çıkışı 5-7 gün arasında bir zaman arasında belirtilmiştir. Fakat konsolosluğun yoğunluğuna ve tatil günlerine göre bu süre değişebilir. Ayrıca seyahat nedeniniz ve pasaportunuzda bu süreyi etkileyebilir.

Zimbabve vize başvurunuzun çıkış süresi hakkında daha fazla bilgi almak ve vize merkezimize afrika@vizemerkezi.com Web adresimizi ziyaret ederek ya da +90 212 970 05 38 numaralı telefonumuzu arayarak vize merkezimizin uzman danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

Vize Merkezi Personel

Zimbabve ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6012