Bursa

Adres

Demirsubaşı Mahallesi, Ahmet Dural Meydanı No:4 Gemlik/BURSA

Telefon/Faks

+90 (224) 322 20 98

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09.00 - 18.30

Eposta

bursa@vizemerkezi.com

Zimbabve Vize Merkezi, Bursa

Bursa Vize Merkezi

Değerli ziyaretçilerimiz, Zimbabve seyahatiniz için yapacağınız vize başvuru sürecinizde merak ettiklerinizi bulacağınız ve vize başvurularınız için gerekli bilgileri öğrenebileceğiniz vize merkezi sayfamıza hoş geldiniz.

Vize merkezimizin Bursa şubesi başta olmak üzere Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, Kestel, İznik, Orhangazi, Yenişehir dışında Balıkesir, Bilecik, Kütahya, Sakarya, Kocaeli, Yalova gibi komşu illerden yapacağınız Zimbabve vize başvurunuz için gerekli bütün bilgileri sayfamızda anlaşılır bir şekilde size sunmaktayız. Zimbabve vize başvurunuz için uzman bir danışmanlık hizmeti almak için +90 224 322 20 98 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da bursa@vizemerkezi.com web adresimizden ulaşabilirsiniz.

Zimbabve Vizesi Kimlere Gerekir?

Zimbabve’yi ziyaret edecek, Hizmet (gri), Diplomatik (siyah), Hususi (yeşil)ve Umuma mahsus (bordo) Pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Zimbabve vizesi almak zorundalardır. Zimbabve ticari, turistik, çalışma ya da oturum gibi durumlarda kişilerden vize istemektedir. Vize merkezimiz Zimbabve ziyaretiniz için alacağınız vizenizin başvuru sürecinde vize merkezimiz sizlere her aşamada yardımcı olacaklardır.

Zimbabve Vizesi Nasıl Alınır?

Zimbabve’nin Türkiye’de resmi bir temsilciliği bulunmamaktadır. Bu nedenle vize işlemleriniz genellikle Afrika ülkelerinin konsolosluklarından yapılmaktadır. Vize başvuru sürecinizi sayfamızın devamındaki başlıklardan öğrenebilirsiniz.

Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Değerli vize merkezi ziyaretçilerimiz Zimbabve ziyaretiniz için yapacağınız vize başvurunuz da gerekli olan belgeler sizin ziyaret nedeninize, mesleki durumunuza ve pasaportunuza göre değişiklik göstermektedir. Vize başvurularında sizlerden istenilen belgeleri vize merkezimiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Vize merkezimizin uzmanları sizlere bu aşamada da yardımcı olacaklardır. Vize başvurusu için hazırladığınız belgeleri vize merkezimize kargo aracılığıyla bizlere ulaştırabilir, Bursa şubemize gelerek elden teslim edebilirsiniz. Gerekli evraklarınız vize merkezimizin uzmanları tarafından başvuru için kontrol edilir ve sizlerin onayı ile vize başvurunuz uzmanlarımız tarafından yapılır.

Bursa ilimizden yapacağınız vize başvurunuz için vize merkezimizin Bursa şubesine bursa@vizemerkezi.com adresimizden ulaşabilir veya +90 224 322 20 98 numaralı telefonumuzu arayarak bizler ile iletişime geçebilir vize başvurunuzun detaylarını ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Biyometrik verilerin Sunulması: Zimbabve yapacağınız vize başvurunuzda aksi durumlar olmadıkça sizden veri sunumu talebinde bulunmaz. Ancak aksi durumlarda ülke sizden veri sunumu talebinde bulunabilir. Afrika ülkeleri konsoloslukları randevu sistemiyle çalışır bu nedenle yoğunluk durumuna ve tatil günlerine bağlı olarak randevu almanız zorlaşabilir. Ayrıca Konsoloslukta şahsen bulunmanız şart değildir. Vize merkezimizin uzman ekibi sizin için konsoloslukta bulunarak belge ve evraklarınızı onaylatırlar ve size yardımcı olurlar.

Pasaportun Teslim Alınması: Vize merkezimizin değerli ziyaretçileri, pasaportunuzun teslim alınması aşamasında, Zimbabve seyahatiniz için yaptığınız vize başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını beklersiniz. Bu süreci vize merkezimizin uzmanları sizin için takip ederler. Vize başvurunuzun sonucu olumlu olduğunda seyahatiniz için pasaportunuzu sizlere en yakın vize merkezi Bursa şubemize gelerek elden teslim alabilir ya da isterseniz kargo aracılığı ile pasaportunuzu adresinize gönderilmesi talebinde bulunabilirsiniz.

Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçimiz vize merkezimiz vize başvurunuzun bütün aşamalarında yanında olduğu gibi bu aşamada da yanınızda olacaktır. Zimbabve devletinin yasalarına göre vize ücreti belirli zamanlarda değişiklik gösterir. Ayrıca pasaportunuzun türüne ve gidiş nedeninize bağlı olarak vize ücretiniz değişebilir. Zimbabve için yapacağınız vize başvurunuzun güncel ücretini vize merkezimize ulaşarak öğrenebilir ve size en yakın vize merkezi şubemize gelerek nakit olarak ya da kredi kartınız ile yapabilirsiniz veya EFT/ havale yoluyla da vize başvuru ücretinizi ödeyebilirsiniz.

Zimbabve Vizesi - Bursa

Zimbabve vize başvurunuz için sizden mesleki durumunuza, seyahat sebebinize ve pasaportunuza bağlı olarak belirli belge evraklar talep eder. Fakat vize başvuru sürecinizi belirleyen en önemli unsur Zimbabve’ye gidiş sebebinizdir. Vize merkezimiz aracılığıyla Bursa şubemizden ve çevre illerden yapacağınız vize başvurunuzda seyahat sebebinize uygun bütün belge ve evraklarınızı aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.

Değerli vize merkezi ziyaretçilerimiz vize başvurunuzla ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için ve vize başvurunuz için daha kaliteli ve uzman bir danışmanlık hizmeti almak için +90 224 322 20 98 numaralı telefonumuzu arayarak ya da bursa@vizemerkezi.com Web adresimizden Vize Merkezi Bursa şubemize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Zimbabve Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Bursa

Zimbabve seyahatiniz için vize başvurunuzu ziyaret etmeyi planladığınız tarihten en az 20 gün öncesinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu vize süreciniz de oluşabilecek aksi durumlar için oldukça önemli bir detaydır. Zimbabve vize başvurunuz konsolosluğun türüne göre ya da vize giriş türüne göre süresi değişiklik gösterir. Zimbabve vize çıkışı 5-7 gün arasında bir zaman arasında belirtilmiştir. Fakat konsolosluğun yoğunluğuna ve tatil günlerine göre bu süre değişiklik gösterebilir. Ayrıca seyahat nedeniniz ve pasaportunuzun türü de bu süreyi etkileyebilir.

Zimbabve vize başvurunuzun çıkış süresi hakkında daha fazla bilgi almak için bursa@vizemerkezi.com Web adresimizi ziyaret edebilir yada +90 224 322 20 98 numaralı telefonumuzu arayarak vize merkezimizin uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Vize Merkezi Personel

Zimbabve ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5754