Edirne

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1/12 Merkez / Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 38

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

edirne@vizemerkezi.com

Zimbabve Vize Merkezi, Edirne

Edirne Vize Merkezi

Sayın ziyaretçilerimiz, Zimbabve seyahatiniz için yapacağınız vize başvurularınız için gerekli bilgileri öğrenebileceğiniz ve vize sürecinizde merak ettiklerinizi kolaylıkla bulabileceğiniz vize merkezi sayfamıza hoş geldiniz.

Vize merkezimizin Edirne şubesi başta olmak üzere Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu, Uzunköprü dışında Tekirdağ, Kırklareli ve İstanbul gibi çevre illerden yapacağınız Zimbabve vize başvurunuz için gerekli bütün bilgileri sayfamızda açık ve anlaşılır bir şekilde sizlere sunmaktayız. Zimbabve vize başvurunuz için uzman ve daha kaliteli bir danışmanlık hizmeti almak için +90 850 460 15 38 numaralı çağrı merkezimizden ya da edirne@vizemerkezi.com web adresimizden bizler ile irtibata geçebilirsiniz.

Zimbabve Vizesi Kimlere Gerekir?

Zimbabve ticari, turistik, çalışma ya da oturum gibi durumlarda sizlerden vize istemektedir. Zimbabve’yi ziyaret edecek Umuma mahsus (bordo), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah) ve Hususi (yeşil) Pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vizeye tabidirler. Vize merkezimiz Zimbabve ziyaretiniz için alacağınız vizenizin başvuru sürecinizin her aşamasında vize merkezimiz sizlere yardımcı olacaklardır.

Zimbabve Vizesi Nasıl Alınır?

Zimbabve’nin Türkiye’de resmi bir temsilciliği bulunmadığından dolayı vize işlemleriniz genellikle Afrika ülkelerinin konsolosluklarından yapılmaktadır. Vize başvuru sürecinizi sayfamızın devamındaki başlıklardan öğrenebilirsiniz.

Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Sevgili vize merkezi ziyaretçilerimiz Zimbabve ziyaretiniz için yapacağınız vize başvurunuz için gereken belge ve evraklarınız sizin ziyaret sebebinize, mesleki durumunuza ve pasaportunuza göre değişiklik göstermektedir. Seyahat sahiplerinin, ülkeye girişte göstermeleri mecburi belgeleri yanlarında taşımları zorunludur. Vize başvurularında sizlerden istenilen belgeleri vize merkezimiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Vize merkezimizin uzmanları sizlere bu aşamada da yardımcı olacaklardır. Vize başvurusu için hazırladığınız belgeleri vize merkezimize kargo aracılığıyla bizlere ulaştırabilir ya da şubemize bizzat gelerek elden teslim edebilirsiniz. Teslim alındıktan sonra gerekli evraklarınız vize merkezimizin uzmanları tarafından başvuru için kontrol edilir ve sizlerin onayı ile vize başvurunuz uzmanlarımız tarafından yapılır.

Edirne ve komşu illerinden yapacağınız vize başvurunuz için vize merkezimizin Edirne şubesine edirne@vizemerkezi.com adresimizden ulaşabilir ya da +90 850 460 15 38 numaralı telefonumuzu arayarak iletişime geçebilir vize başvurunuzun detaylarını ayrıntılı bir şekilde öğrenebilir ve merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

Biyometrik verilerin Sunulması: Zimbabve yapacağınız vize başvurunuzda sizden veri sunumu talebinde bulunmaz. Ancak aksi durumlarda ülke sizden veri sunumu talebinde bulunabilir. Afrika ülkeleri konsoloslukları randevu sistemiyle çalışır bu nedenle yoğunluk durumuna ve tatil günlerine bağlı olarak randevu almanız zor olabilir. Zimbabve Vize başvurunuzu mümkün oldukça erken tarihte yapmanız sizin lehinize olacaktır. Ayrıca Konsoloslukta bizzat bulunmanız şart değildir. Vize merkezimizin uzman ekibi sizin için konsoloslukta bulunarak belge ve evraklarınızı onaylatırlar ve size yardımcı olurlar.

Pasaportun Teslim Alınması: Vize merkezimizin değerli ziyaretçileri, bu aşamada, Zimbabve seyahatiniz için yaptığınız vize başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını beklersiniz. Bu süreci vize merkezimizin uzmanları sizin için takip ederler. Zimbabve Vize başvurunuzun sonucu olumlu olduğunda seyahatiniz için pasaportunuzu sizlere en yakın vize merkezi şubemize gelerek elden teslim alabilirsiniz ya da kargo aracılığı ile pasaportunuzu adresinize gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Vize Ücretinin Ödenmesi: Zimbabve devletinin uyguladığı yasalara göre belirli zamanlarda vize ücretlerinde değişiklikler olabilir. Vize ücretiniz pasaportunuzun türüne göre de değişiklik gösterebilir. Zimbabve için yapacağınız vize başvurunuzun güncel ücretini vize merkezi Edirne şubesini arayarak öğrenebilir ve size en yakın vize merkezi Edirne şubemize gelerek nakit olarak ya da kredi kartınız ile yapabilirsiniz veya EFT/ havale yoluyla da vize başvuru ücretinizi ödeyebilirsiniz.

Zimbabve Vizesi - Edirne

Zimbabve vize başvurunuz için sizden mesleki durumunuza, seyahat sebebinize ve pasaportunuza bağlı olarak belirli belge evraklar talep eder. Fakat vize başvuru sürecinizi belirleyen en önemli unsur Zimbabve’ye gidiş nedeninizdir. Sizden istenecek belgeleri çağrı merkezimizi arayarak ya da edirne@vizemerkezi.com web adresimizden öğrenebilirsiniz. Vize merkezimiz aracılığıyla Edirne şubemizden ve komşu illerden yapacağınız vize başvurunuzda seyahat sebebinize uygun tüm belge ve evraklarınızı aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.

Değerli vize merkezi ziyaretçilerimiz vize başvurunuzla ilgili daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak için ve vize başvurunuz için daha kaliteli bir danışmanlık hizmeti almak için +90 850 460 15 38 numaralı telefonumuzu arayarak ya da edirne@vizemerkezi.com Web adresimizden Vize Merkezi Edirne şubemize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Zimbabve Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Edirne

Zimbabve seyahatiniz için vize başvurunuzu gitmeyi planladığınız tarihten en az 20 gün öncesinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu vize süreciniz de oluşabilecek aksi durumlar için oldukça önemli bir detaydır. Zimbabve vize başvurunuz konsolosluğun türüne göre ya da vize giriş türüne göre süresi değişiklik gösterebilir. Zimbabve vize çıkışı 5-7 gün arasında bir zaman arasında belirtilmiştir. Resmi tatiller gibi olağan durumlar bu süreyi değiştirebilir. Seyahat nedeniniz ve pasaportunuzda bu süreyi etkileyebilir.

Zimbabve vize başvurunuzun çıkış süresi hakkında daha fazla bilgi almak için vize merkezimizin uzman danışmanlarına edirne@vizemerkezi.com Web adresimizden ya da +90 850 460 15 38 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilirsiniz.

Vize Merkezi Personel

Zimbabve ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5883