Konsolosluk

Zimbabve Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Zimbabve vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Zimbabve vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Zimbabve vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Zimbabve vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Zimbabve Konsolosluğu

Zimbabve devletinin Türkiye’de bir resmi konsolosluğu ya da elçiliği bulunmamaktadır. Vize başvuruları genellikle diğer konsolosluklar ya da yurtdışında Zimbabve vizesi veren ülkeler üzerinden yapabilirsiniz. Afrika ülkeleri üzerinden vize işlemleri yapılabilir. Turistik vizeler dışında işlemler asıl elçiliklerden yapıldığı için herhangi resmi bir Zimbabve elçiliği bulunan bir ülke üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bizler Vize Merkezi şubeleri ve çalışanları olarak burada sizin için her şeyin en iyi bir biçimde sonuçlanabilmesi konusunda size lazım olan her türlü danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacağımızı belirtiriz. Zimbabve vizesi için istenen gereklilikleri yerine getirmeniz halinde kişisel olarak ya da Zimbabve vize işlemleri için yetki almış olan danışman şirketler ile Zimbabve vizesi başvurularınızı yapabilirsiniz. Zimbabve vize işlemlerine dair merak ettiğiniz herhangi bir şey hakkında soru sormak ya da Zimbabve vize başvuru formunu almak isterseniz bizi arayabilir ya da İstanbul’da yaşıyor iseniz bizi ziyaret edebilirsiniz.

daha fazla göster

Yükleniyor...
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6766