İzmir

Adres

Akdeniz Mahallesi, Akdeniz Caddesi, No: 8 / B 35210 Konak / İzmir

Telefon/Faks

+90 (232) 970 05 38

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

izmir@vizemerkezi.com

Zimbabve Vize Merkezi, İzmir

İzmir Vize Merkezi

Değerli ziyaretçilerimiz, Zimbabve seyahatiniz için yapacağınız vize başvurularınız için gerekli bilgileri öğrenebileceğiniz ve vize sürecinizde merak ettiklerinizi kolaylıkla bulacağınız vize merkezi sayfamızda bulunmaktasınız.

Vize merkezimizin İzmir şubesi başta olmak üzere Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Ödemiş, Kemalpaşa, Bergama, Aliağa, Menderes, Tire, Balçova, Urla, Narlıdere, Dikili, Kiraz, Seferihisar, Çeşme, Bayındır, Selçuk, Foça, Güzelbahçe, Kınık, Beydağ, Karaburun dışında Balıkesir, Manisa ve Aydın gibi çevre illerden yapacağınız Zimbabve vize başvurunuz için gereken tüm bilgileri sayfamızda anlaşılır bir şekilde sizlere sunmaktayız. Zimbabve vize başvurunuz için uzman ve kaliteli bir danışmanlık hizmeti almak için +90 232 970 05 38 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz ya da afrika@vizemerkezi.com web adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Zimbabve Vizesi Kimlere Gerekir?

Zimbabve’yi ziyaret edecek Umuma mahsus (bordo), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah) ve Hususi (yeşil) Pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Zimbabve vizesi almak zorundadırlar. Zimbabve ticari, turistik, çalışma yada oturum gibi durumlarda sizlerden vize istemektedir. Vize merkezimiz Zimbabve ziyaretiniz için alacağınız vizenizin başvuru sürecinizin her aşamasında vize merkezimiz sizlere yardımcı olacaklardır.

Zimbabve Vizesi Nasıl Alınır?

Zimbabve’nin Türkiye’de resmi bir temsilciliği bulunmadığından dolayı vize işlemleriniz genellikle Afrika ülkelerinin konsolosluklarından yapılmaktadır. Vize başvuru sürecinizi sayfamızın devamındaki başlıklardan öğrenebilirsiniz.

Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Değerli vize merkezi ziyaretçilerimiz Zimbabve ziyaretiniz için yapacağınız vize başvurunuz için gereken belge ve evraklarınız sizin ziyaret sebebinize, mesleki durumunuza ve pasaportunuza göre değişiklik göstermektedir. Seyahat sahiplerinin, ülkeye girişte göstermeleri mecburi belgeleri yanlarında bulundurmaları önemlidir. Vize başvurularında sizlerden istenilen belgeleri vize merkezimiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Vize merkezimizin uzmanları sizlere her aşamada yardımcı olduğu gibi bu aşamada da yardımcı olacaklardır. Vize başvurusu için hazırladığınız belgeleri vize merkezimize kargo aracılığıyla bizlere ulaştırabilir yada şubemize gelerek elden teslim edebilirsiniz. Teslim alındıktan sonra gerekli evraklarınız vize merkezimizin uzmanları tarafından başvuru için kontrol edilir ve sizlerin onayı ile vize başvurunuz uzmanlarımız tarafından yapılır.

İzmir ve çevre illerinden yapacağınız vize başvurunuz için vize merkezimizin İzmir şubesine afrika@vizemerkezi.com adresimizden ulaşabilir yada +90 232 970 05 38 numaralı telefonumuzu arayarak iletişime geçebilir vize başvurunuzun detaylarını öğrenebilirsiniz.

Biyometrik verilerin Sunulması: Zimbabve yapacağınız vize başvurunuzda sizden aksi durumlar olmadıkça veri sunumu talebinde bulunmaz. Ancak aksi durumlarda ülke sizden veri sunumu talebinde bulunabilir. Afrika ülkeleri konsoloslukları randevu sistemiyle çalışır bu nedenle yoğunluk durumuna bağlı olarak randevu almanız zor olabilir. Vize başvurunuzu mümkün olan en erken tarihte yapmanız sizin lehinize olacaktır. Ayrıca Konsoloslukta bizzat bulunmanız şart değildir. Vize merkezimizin uzman ekibi sizin için konsoloslukta bulunarak belge ve evraklarınızı onaylatırlar ve size yardımcı olurlar.

Pasaportun Teslim Alınması: Vize merkezimizin değerli ziyaretçileri, bu aşamada, Zimbabve seyahatiniz için yaptığınız vize başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını beklersiniz. Bu süreci vize merkezimizin uzmanları sizin için takip ederler. Vize başvurunuzun sonucu olumlu olduğunda seyahatiniz için pasaportunuzu sizlere en yakın vize merkezi İzmir şubemize gelerek elden teslim alabilir yada isterseniz kargo aracılığı ile pasaportunuzu adresinize gönderilmesi talebinde bulunabilirsiniz.

Vize Ücretinin Ödenmesi: Değerli ziyaretçimiz vize merkezimiz, Zimbabve vize başvurunuzun bütün aşamalarında yanında olduğu gibi bu aşamada da yanınızda olacaktır. Zimbabve devletinin uyguladığı yasalara göre belirli zamanlarda vize ücretlerinde değişiklikler olabilir. Zimbabve için yapacağınız vize başvurunuzun güncel ücretini vize merkezimize ulaşarak öğrenebilir ve size en yakın vize merkezi İzmir şubemize gelerek nakit olarak ya da kredi kartınız ile yapabilirsiniz veya EFT/ havale yoluyla da vize başvuru ücretinizi ödeyebilirsiniz.

Zimbabve Vizesi - İzmir

Zimbabve vize başvurunuz için sizden mesleki durumunuza, seyahat sebebinize ve pasaportunuza bağlı olarak belirli belge evraklar talep eder. Fakat vize başvuru sürecinizi belirleyen en önemli unsur Zimbabve’ye gidiş nedeninizdir. Vize merkezimiz aracılığıyla İzmir şubemizden ve çevre illerden yapacağınız vize başvurunuzda seyahat sebebinize uygun bütün belge ve evraklarınızı aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.

Değerli vize merkezi ziyaretçilerimiz vize başvurunuzla ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için ve vize başvurunuz için daha kaliteli bir danışmanlık hizmeti almak için +90 232 970 05 38 numaralı telefonumuzu arayarak yada afrika@vizemerkezi.com Web adresimizden Vize Merkezi İzmir şubemize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Zimbabve Vizesi Kaç Günde Çıkar? - İzmir

Zimbabve seyahatiniz için vize başvurunuzu gitmeyi planladığınız tarihten en az 20 gün öncesinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir vize süreciniz de oluşabilecek durumlar için oldukça önemli bir detaydır. Zimbabve vize başvurunuz konsolosluğun türüne göre yada vize giriş türüne göre süresi değişiklik gösterir. Zimbabve vize çıkışı 5-7 gün arasında bir zaman arasında belirtilmiştir. Resmi tatiller gibi olağan durumlar dışında genellikle bu süre içinde vize sonucunuzu alırsınız. Seyahat nedeniniz ve pasaportunuzda bu süreyi etkileyebilir.

Zimbabve vize başvurunuzun çıkış süresi hakkında daha fazla bilgi almak için vize merkezimizin uzman danışmanlarıyla afrika@vizemerkezi.com Web adresimizden yada +90 232 970 05 38 numaralı telefonumuzu arayarak vize merkezimizin uzman danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

Vize Merkezi Personel

Zimbabve ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6270