Ankara

Telefon

+903129700538

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Zimbabve Vize Merkezi, Ankara

Ankara Vize Merkezi

Değerli ziyaretçimiz, Zimbabve seyahatiniz için yapacağınız vize başvurunuzda sizin için gereken bilgileri öğrenebileceğiniz ve vize sürecinizde merak ettiklerinizi bulabileceğiniz vize merkezi sayfamıza hoş geldiniz.

Vize merkezimizin Ankara şubesi başta olmak üzere Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle dışında Eskişehir, Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya gibi çevre illerden yapabileceğiniz Zimbabve vize başvurunuz için uzman bir danışmanlık hizmeti almak için +90 312 970 05 38 numaralı telefonumuzu arayarak yada [email protected] web adresimizden ulaşabilirsiniz.

Zimbabve Vizesi Kimlere Gerekli?

Zimbabve’ye seyahat edecek Umuma mahsus (bordo), Hizmet (gri), Diplomatik (siyah), ve Hususi (yeşil) Pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Zimbabve vizesi almak zorundadırlar. Zimbabve ticari, turistik, çalışma yada oturum gibi durumlarda sizden vize istemektedir. Zimbabve seyahatiniz için alacağınız vizenizin başvuru sürecinin bütün aşamalarında vize merkezimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Zimbabve Vizesi Nasıl Alınır?

Türkiye’de Zimbabve’nin bir konsolosluğu bulunmamaktadır. Bu yüzden Zimbabve için vize başvurunuzu Afrika ülkelerinin konsolosluklarından yapabilirsiniz. Vize başvurunuz için süreçleri sayfamızın devamındaki başlıklardan öğrenebilirsiniz.

Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Sayın vize merkezi ziyaretçilerimiz Zimbabve için yapacağınız vize başvurunuzda gerekli olan belgeler sizin ziyaret nedeninize, mesleki durumunuza ve pasaportunuza göre değişkenlik gösterir. Vize merkezimiz aracılığı ile vize başvurunuzda sizlerden istenen belgeleri kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Vize merkezimizin uzmanları sizlere bu aşamada da yardımcı olacaktır. Vize başvurunuz için hazırladığınız belgeleri vize merkezimize kargo aracılığı ile bizlere ulaştırabilir yada size en yakın Ankara şubemize gelerek elden teslim edebilirsiniz. Başvurunuz için gereken belgeleri, vize merkezimizin uzmanları tarafından kontrol edilir ve sizlerin onayı ile vize başvurunuz uzmanlarımız tarafından sizin adınıza yapılır.

Ankara ve çevre illerden yapacağınız vize başvurunuz için vize merkezimizin Ankara şubesine [email protected] web adresimizden ulaşabilir yada +90 312 970 05 38 numaralı telefonumuzu arayarak vize başvurunuzun detaylarını öğrenebilirsiniz.

Biyometrik Verilerin Sunulması: Zimbabve aksi durumlar dışında vize başvurunuzda sizden veri sunumu talebinde bulunmaz. Zimbabve vize başvurunuzu Afrika ülkeleri konsolosluklarından randevu sistemiyle yapabilirsiniz. Yoğunluğa ve tatil günlerine bağlı olarak randevu almanız zor olabilir. Ayrıca konsoloslukta bizzat bulunmanız şart değildir. Vize merkezimizin uzman ekibi sizler için konsoloslukta bulunarak sizin için belge ve evraklarınızı onaylayıp size yardımcı olurlar.

Pasaportun Teslim Alınması: Değerli ziyaretçilerimiz, bu aşamada Zimbabve seyahatiniz için yaptığınız vize başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını beklersiniz. Bu süreci vize merkezimizin uzmanları sizler için takip ederler. Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığında seyahatiniz için pasaportunuzu en yakın vize merkezi şubemize uğrayarak alabilirsiniz. İsterseniz kargo aracılığı ile pasaportunuzu istediğiniz adrese gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Vize Ücretinin Ödenmesi: Vize merkezimizin değerli ziyaretçileri vize merkezimiz vize başvurunuzun bütün aşamalarında yanınızda olduğu gibi vize ücretinin ödenmesi aşamasında da sizlere yardımcı olacaktır. Zimbabve için yapacağınız vize başvurunuzun ücretini vize merkezimize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Daha sonra size en yakın vize merkezi Ankara şubemize gelerek nakit olarak yada kredi kartıyla yapabilirsiniz. Fakat EFT/havale yoluyla da vize başvurunuzun ücretini ödeyebilirsiniz.

Zimbabve Vizesi - Ankara

Zimbabve vize başvurunuz için sizden belirli belge ve evraklar talep eder. Bu belge ve evraklar sizin mesleki durumunuza, seyahat sebebinize ve pasaportunuza göre değişiklik gösterebilir. Fakat vize başvuru sürecinizi etkileyen en önemli faktör Zimbabve’ye gidiş nedeninizdir. Vize merkezimiz aracılığıyla Ankara şubemizden ve çevre illerden yapacağınız vize başvurunuzda seyahat nedeninize uygun tüm belge ve evraklarınızı aşağıda maddeler şeklinde bulabilirsiniz.

Vize merkezimizin değerli ziyaretçileri, vize başvurunuzla ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için ve vize başvurunuz için daha uzman ve kaliteli bir danışmanlık hizmeti almak için +90 312 970 05 38 bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Zimbabve Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Ankara

Zimbabve seyahatiniz için vize başvurunuzu seyahat etmeyi planladığınız tarihten en az 20 gün öncesinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu vize sürecinizde oluşabilecek aksaklıklar için oldukça önemli bir detaydır. Zimbabve vize çıkışı 5-7 gün arasında belirtilmiştir. Bu süre başvurduğunuz konsolosluğun türüne ve vize giriş türüne yada konsolosluğun yoğunluğuna ve tatil günlerine göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca seyahat nedeniniz ve pasaportunuzun türü bu süreyi etkileyebilir. Vize başvurunuzun çıkış süresi hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için vize merkezimizin uzman danışmanlarıyla [email protected] web adresimizden yada +90 312 970 05 38 numaralı telefonumuzu arayarak ulaşabilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp