Zimbabve Vize İşlemleri

Zimbabve Vize Başvurusunu Sizin Adınıza Yapalım!
 
 
Zimbabve seyahati için vize müracaatı yapacak başvuru sahiplerinin bilmesi gerekir ki Türkiye’ye en yakın Zimbabve Büyükelçiliği Güney Afrika'da  (Madrid) görev yapmaktadır.
 
Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Zimbabve Vizesine Başvurmalı mıdır?
 
Türkiye Cumhuriyeti Bordo Pasaport (umuma mahsus), Yeşil Pasaport (hususi), Gri Pasaport (Hizmet) ve Siyah Pasaport (diplomatik) sahipleri Zimbabve vizesine tabidirler. Zimbabve  vize başvuru işlemlerinde bulunacak T.C. vatandaşlarının, Türkiye dış temsilciliği Zimbabve Büyükelçiliği ve Zimbabve Konsolosluğu bulunmamasından ötürü Zimbabve vizesi işlem başvurularını Türkiye dışındaki temsilciliklerden yapmaları gerekmektedir.
 
Zimbabve Vize Başvurusu için Gereken Evraklar Nelerdir?
 
Zimbabve vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin seyahat amacına ve mesleki durumuna göre değişiklik gösterir.
 
 
Her başvurunun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin !
 
 
Zimbabve Vize Başvuruları Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?
 
Zimbabve vizesi başvuruları için mümkün olabilen en erken tarihte (6 hafta evvelinden) işlemlerin başlatılması gereklidir. Zimbabve vize müracaatları, Johannesburg Zimbabve Konsolosluğu’na doğrudan yapılması halinde 7-14 iş günü içerisinde sonuçlanırken, posta yoluyla yapılan başvuru işlemleri ise, 3-4 hafta içerisinde sonuçlanmaktadır.
 
Zimbabve Vizesi için Hemen İletişime Geçin!
 
Vize Merkezi Zimbabve Vize Temsilcileri, Zimbabve vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
 
Zimbabve vize başvurusuna uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ulaşmak ve Zimbabve'ye uçuş rotanıza göre aktarma yapacağınız ülkenin transit vize uygulaması hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek ve ya soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresinden elektronik posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.
 
Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
 
Zimbabve vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.

Yükleniyor...
ZİMBABVE VİZE İŞLEMLERİ
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 04 54
Faks : +90 (212) 287 72 44
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 04 54
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 04 54
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 25 21
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+ 90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com