Antalya

Telefon

+902422555147

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Zimbabve Vize Merkezi, Antalya

Antalya Vize Merkezi

Sayın vize merkezi ziyaretçilerimiz, Zimbabve yolculuğunuz için yapacağınız vize başvuru sürecinizde merak ettiklerinizi bulacağınız ve vize başvurularınız için gerekli bilgileri öğrenebileceğiniz vize merkezi sayfamıza hoş geldiniz.

Vize merkezimizin Antalya şubesi başta olmak üzere Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Serik, Aksu, Kumluca, Döşemealtı, Kaş, Korkuteli, Gazipaşa, Finike, Kemer, Elmalı, Demre, Akseki, Gündoğmuş, İbradı dışında Muğla, Burdur, Isparta, Konya, Karaman, Mersin gibi komşu illerden yapacağınız Zimbabve vize başvurunuzda sizin için gerekli bütün bilgileri sayfamızda anlaşılır bir şekilde sunmaktayız. Zimbabve vize başvurunuz için uzman bir danışmanlık hizmeti almak için +90 242 255 51 47 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da [email protected]m web adresimizden ulaşabilirsiniz.

Zimbabve Vizesi Kimlere Gerekir?

Zimbabve’yi ziyaret edecek Hizmet (gri), Diplomatik (siyah), Umuma mahsus (bordo) ve Hususi (yeşil) Pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Zimbabve vizesi mecburidir. Zimbabve ticari, turistik, çalışma ya da oturum gibi durumlarda kişilerden vize istemektedir. Vize merkezimiz Zimbabve ziyaretiniz için alacağınız vizenizin başvuru sürecinde vize merkezimiz sizlere bütün aşamalarda yardımcı olacaklardır.

Zimbabve Vizesi Nasıl Alınır?

Zimbabve’nin Türkiye’de resmi bir temsilciliği bulunmamaktadır. Bu sebeple vize işlemleriniz genellikle Afrika ülkelerinin konsolosluklarından yapılmaktadır. Vize başvuru sürecinizi sayfamızın devamındaki başlıkları inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Gerekli Olan Belgelerin Hazırlanması: Sayın vize merkezi ziyaretçilerimiz, Zimbabve yolculuğunuz için yapacağınız vize başvurunuzda gerekli olan belgeler sizin mesleki durumunuza, pasaportunuza özellikle ziyaret nedeninize göre değişiklik göstermektedir. Vize başvurularında istenilen belgeleri vize merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz. Vize merkezimizin uzmanları sizlere bu aşamada da yardımcı olacaklardır. Başvuru için hazırladığınız belgeleri vize merkezimizin size en yakın şubesine gelerek elden teslim edebilir ya da kargo aracılığıyla bizlere ulaştırabilirsiniz. Gerekli evraklarınız bizlere ulaştıktan sonra vize merkezimizin uzmanları tarafından başvuru için kontrol edilir ve sizlerin onayı ile vize başvurunuz uzmanlarımız tarafından yapılır.

Antalya ve komşu illerinden yapacağınız vize başvurunuz için vize merkezimizin Antalya şubesine [email protected] web adresimizden ulaşabilir +90 242 255 51 47 numaralı telefonumuzu arayabilir ve vize başvurunuz için gerekenleri detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Biyometrik verilerin Sunulması: Zimbabve yapacağınız vize başvurunuzda sizden veri sunumu talebinde bulunmaz ancak aksi durumlarda ülke sizden veri sunumu talebinde bulunabilir. Afrika ülkeleri konsoloslukları randevu sistemiyle çalışır. Bu sebeple yoğunluk durumuna ve tatil günlerine bağlı olarak randevu almanız zorlaşabilir. Vize merkezimizin uzman ekibi sizin için konsoloslukta bulunarak belge ve evraklarınızı sizler için onaylatırlar ve size yardımcı olurlar. Konsoloslukta bizzat bulunmanız şart değildir. Vize merkezimizin uzmanları sizler için bu görevi üstlenirler.

Pasaportun Teslim Alınması: Vize merkezimizin sayın ziyaretçileri, bu süreci vize merkezimizin uzmanları sizin için takip ederler. Zimbabve seyahatiniz için yaptığınız vize başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını beklersiniz. Vize başvurunuzun sonucu olumlu olduğunda seyahatiniz için pasaportunuzu sizlere en yakın vize merkezi şubemize gelerek elden teslim alabilir yada isterseniz kargo aracılığı ile pasaportunuzu adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Vize Ücretinin Ödenmesi: Sayın ziyaretçimiz, Zimbabve devletinin yasalarına göre vize ücreti belirli zamanlarda değişiklik gösterir. Ayrıca pasaportunuzun türüne ve gidiş nedeninize bağlı olarak vize ücretiniz değişebilir. Zimbabve için yapacağınız vize başvurunuzun güncel ücretini vize merkezimize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Vize başvuru ücretinizi size en yakın vize merkezi Antalya şubemize gelerek nakit olarak ya da kredi kartınız ile yapabilirsiniz veya EFT/ havale yoluyla da ödeyebilirsiniz.

Zimbabve Vizesi - Antalya

Zimbabve vize başvurunuz için sizden mesleki durumunuza, seyahat sebebinize ve pasaportunuza bağlı olarak belirli belge evraklar talep eder. Fakat vize başvuru sürecinizi belirleyen en önemli unsur Zimbabve’ye gidiş sebebinizdir. Vize merkezimiz aracılığıyla Antalya şubemizden ve komşu illerden yapacağınız vize başvurunuzda seyahat sebebinize uygun bütün belge ve evraklarınızı aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz.

Sayın vize merkezi ziyaretçilerimiz, vize başvurunuzla ilgili daha detaylı bir bilgiye ulaşmak için ve vize başvurunuz için daha kaliteli ve uzman bir danışmanlık hizmeti almak için +90 242 255 51 47 numaralı telefonumuzu arayarak ya da [email protected] web adresimizden Vize Merkezi Antalya şubemize ulaşabilirsiniz.

Zimbabve Vizesi Kaç Günde Çıkar? Antalya

Zimbabve ziyaretiniz için vize başvurunuzu yolculuğunuzu planladığınız tarihten en az 20 gün öncesinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu vize süreciniz de oluşabilecek aksi durumlar için oldukça önemli bir detaydır. Başvurunuzu erkenden yapmanız sizin lehinize olacaktır. Zimbabve vize çıkışı 5-7 gün arasında bir zaman arasında belirtilmiştir. Zimbabve vize çıkış süresi başvurduğunuz konsolosluğun türüne göre ya da vize giriş türüne göre değişiklik gösterir. Fakat başvurduğunuz konsolosluğun yoğunluğuna ve tatil günlerine göre bu süre değişiklik gösterebilir. Ayrıca seyahat sebebiniz ve pasaportunuzun türü de bu süreyi etkileyebilir.

Zimbabve vize başvurunuzun çıkış süresi hakkında daha fazla bilgi almak için [email protected] web adresimizi ziyaret edebilir yada +90 242 255 51 47 numaralı telefonumuzu arayarak vize merkezimizin uzman danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp