Tayvan Vize İşlemleri

Tayvan Vize Başvurusunu Sizin Adınıza Yapalım!

Tayvan seyahati için vize müracaatı yapacak başvuru sahiplerinin, Tayvan Büyükelçiliği'ne vize başvuru işlemlerini Vize Merkezi Temsilcileri sizin adınıza takip etsin.

 

Tayvan Vizesi Başvuru İşlemleri Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Tayvan Vizesine Başvurmalı mıdır?

Tayvan Devleti’ne seyahat etmek isteyen T.C. Umuma Mahsus (bordo),  T.C. Hizmet (gri), T.C. Hususi (yeşil) ve T.C. Diplomatik (siyah) Pasaport hamili T.C. vatandaşlarının, Tayvan ülkesine giriş yapabilmeleri için Tayvan Vizesi almaları gerekmektedir.

 

Tayvan Vize Başvurusu için Gereken Evraklar Nelerdir?

Tayvan vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin seyahat amacına ve mesleki durumuna göre değişiklik gösterir.

Her başvurunun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!

 

Tayvan Vize Başvuruları Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Tayvan Konsolosluğu, tüm vize başvurularını Pazartesi- Cuma günleri Saat: 09.00 – 10.00 saatleri arasında kabul etmekte ve Tayvan vizes başvurularını 3-4 iş gününde sonuçlanmaktadır. Ancak Konsolosluğun iş yoğunluğu gözönünde bulundurularak, Tayvan'a seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 2 hafta önce başvuruların yapılması doğrudur.

 

Tayvan Vizesi için Hemen İletişime Geçin!

 

Vize Merkezi Tayvan Vize Temsilcileri, Tayvan vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır. Tayvan vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilirsiniz.

Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın. Tayvan vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.

 

 

Yükleniyor...
Telefon