Çanakkale

Telefon/Faks

+90 (850) 241 14 83

Eposta

canakkale@vizemerkezi.com

Tayvan Vize Merkezi, Çanakkale

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Sizler için hazırlamış olduğumuz Tayvan Vize Çanakkale sayfasına hoş geldiniz. Sayfamızın devamında Tayvan Vize başvuru süreçleri hakkında kapsamlı bilgilere, vize başvurusu için ihtiyaç duyacak olduğunuz evrak listelerine, vize başvuru ücretlerine ve daha birçok detaylı bilgiye erişim sağlayabilirsiniz.

Çanakkale ilimiz ve çevre ilçelerimiz olan; Ezine, Ayvacık, Lapseki, Gelibolu, Gökçeada, Biga, Çan, Bozcaada, Yenice, Bayramiç, Eceabat gibi çevre ilçelerimizle beraber civar iller olan Tekirdağ, İzmir, Edirne, Balıkesir, Bursa ve Tüm Türkiye’den gerçekleştirecek olduğunuz Tayvan Vize başvurularınız için Vize Merkezi Tayvan Çanakkale Şubesi olarak vize danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Çanakkale Tayvan Vize Merkezi şubesi olarak hizmet vermekte olduğumuz Tayvan vize başvuru danışmanlığından faydalanmak ve süreç hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için ofisimizi +90 850 241 14 83 tel numaralı telefonu tuşlayarak aramanız ya da canakkale@vizemerkezi.com adresine e-posta atarak sizlere ulaşabilmemiz için bizlerle iletişim adresinizi paylaşmanız yeterli olacaktır.

Ayrıca, Tayvan Elektronik Vize sistemine başvuru yapabilecek olan bütün dünya ülkelerinin vatandaşları için Çanakkale Tayvan Vize Merkezi olarak global bir vize danışmanlık hizmeti sunmaktayız. 

Tayvan Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Çanakkale

Bordo (Umuma Mahsus) Pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının seyahatleri öncesinde Tayvan Vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Siyah (Diplomatik) Pasaport, Gri (Hizmet) Pasaport ve Yeşil (Hususi) Pasaport sahibi olan vatandaşlarımızın Tayvan seyahatlerini vizeden muaf bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler.

Vize başvurularında değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisi yalnızca Tayvan Ankara Büyükelçiliği’nde bulunmaktadır. 

Tayvan Vize Türleri Nelerdir? - Çanakkale

Tayvan’a gerçekleştirecek olduğunuz seyahatin gerekçesi başvurusunu gerçekleştirecek olduğunuz vize türünü belirlemektedir. Seyahat gerekçesine uygun olan vize türünün belirlenmesi büyük önem oluşturmaktadır. Gerekli evrakların farklılık göstermesinden dolayı seyahat planlamanızı yapmadan önce Çanakkale Tayvan Vize Merkezinde çalışmakta olan vize uzmanlarımıza danışmanızı tavsiye etmekteyiz. 

Seyahat türüne göre farklılık gösteren vize türlerini ve bu vize türleri için ihtiyaç duyulan evraklar hakkında kapsamlı bilgilerin olduğu sayfalarımız aşağıda sizler için listelenmiştir;

Yukarıda seyahatiniz için uygun olan başlığa tıklayarak gerekli evrakların listelerine ve ilgili vize türleri hakkında kapsamlı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eğer ilgili başlıklar içerisinde seyahatiniz için uygun olan vize türünün hangisi olduğu konusunda fikir sahibi olamıyorsanız ya da belirtilen vize türleri içerisinde seyahat gerekçesine uygun olan başlık yer almıyorsa Çanakkale ofisimizde hizmet vermekte olan vize danışmanlarımızı +90 850 241 14 83 numaralı telefon aracılığı ile arayabilir ya da canakkale@vizemerkezi.com adresine e-posta göndererek bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz. 

Tayvan Vize Başvurusu Nasıl Yapılı? - Çanakkale

10 Şubat 2016 yılından itibaren Tayvan’a gerçekleşecek olan kısa süreli seyahatler için elektronik vize başvuru sistemi uygulanmaktadır. Online olarak gerçekleştirilebilen Elektronik Vize başvuru sistemini günümüzde birçok ülke tarafından kullanılmaktadır. Elektronik vize başvuru sistemi sayesinde başvuru yapacak kişilerin bizzat konsolosluklarda bulunmasına gerek yoktur. Diğer vize başvuru türlerine kıyasla gerekli evrakların az olması, konsolosluklarda oluşabilecek olan randevu yoğunluklarından etkilenmeme ve sıra bekleme gibi problemlerle karşılaşılmamasından dolayı uzmanlarımız başvuru işlemlerinde elektronik vize başvurusunu gerçekleştirmenizi tavsiye etmektedir. Bu sistem sayesinde hiçbir zahmete girmenize gerek kalmadan özel olarak yetkilendirilmiş olan ofisimiz aracılığı ile Tayvan Elektronik Vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Tayvan Elektronik Vize başvurunuzun gerçekleşebilmesi için Çanakkale ofisimize; En az 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun görüntüsü, biyometrik Fotoğrafınızın net bir şekilde çekilmiş görüntüsünü iletmeniz ve Tayvan Vize başvuru ücretini ödemeniz yeterli olacaktır.

Uzmanlarımız sizler adına vize başvuru formunu titizlikle dolduracak ve herhangi bir hataya yer vermeden başvuru işleminizi tamamlayacaktır.

Süreç hakkında detaylı olarak bilgilendirilecek ve vizenin onaylanması halinde tarafınıza yönlendirilmesi gerçekleştirilecektir. 

Tayvan Vize Ücreti - Çanakkale

Vize ücretlendirmeleri, başvuru yapacak olduğunuz vizenin türüne ve süresine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ödenmesi gereken vize başvuru ücretinin içerisinde vize harç bedeli ve danışmanlık hizmet bedeli mevcut olacaktır. Güncel vize başvuru ücretleri hakkında bilgi almak, Tayvan vize türlerine göre sınıflandırılmış ve genel bilgilerin yer aldığı bilgilendirme maili talebinde bulunabilmek için Çanakkale Tayvan Vize Merkezi ofisimizi +90 850 241 14 83 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da canakkale@vizemerkezi.com adresine e-posta göndererek uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Tayvan Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Çanakkale

Tayvan vizesi için gerçekleştirilen başvurular, Tayvan Konsolosluğunca yapılacak olan incelemeler sonucunda genel olarak 3 ila 5 iş günü içerisinde sonuç bulmaktadır. Vize başvuru işlemlerinde öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken nokta resmi tatil günleridir. Resmi tatil günlerine denk gelen işlemler Tayvan vize başvurunuzun sonuçlanma süresini erteleyebilmektedir. 

Değerli ziyaretçilerimiz, Çanakkale Tayvan Vize Merkezi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz sayfamızı incelediniz. Çanakkale şubemizde sizler için hizmet veren vize uzmanlarımıza ulaşmak için +90 850 241 14 83 tel numaralı telefonu arayabilir ya da canakkale@vizemerkezi.com mail adresine e-posta gönderebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder Çanakkale Tayvan Vize Merkezi olarak iyi yolculuklar dileriz. 

tayvan vize merkezi çanakkale

Vize Merkezi Personel

Tayvan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz