Konya

Adres

Horozluhan Mahallesi, Şenyurt Sokak Oto Plaza Sitesi No: 26 Selçuklu/Konya

Telefon/Faks

+90 (332) 225 43 90

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

konya@vizemerkezi.com

Tayvan Vize Merkezi, Konya

Tayvan Vize Merkezi Konya Şubemize hoş geldiniz.

Konya ve yakınında olan illerden Tayvan vizesine başvuru yapmak isteyen kişiler Vize Merkezi Konya şubemiz üstünden Tayvan vize işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirler.

Sayfamızda belirtilen bilgileri dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Sayfamızdaki adres, telefon ve e-posta bilgilerimizden Konya ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Tayvan vize başvuru işlemlerinde deneyimli Vize Merkezi temsilcilerimiz öncelikleriniz göz önüne alarak başvurunuzu sonuç odaklı ele alarak evraklarınızı inceler ve Tayvan vizenizi almanıza destek olurlar.

Detaylı bilgi için Vize Merkezi temsilcilerimizi arayabilir veya konya@vizemerkezi.com e-posta hesabımıza talebinizi gönderebilirsiniz.

Tayvan vizesini Konya’dan başvuru yapmak ve almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1. Adım. Konya Vize Merkezi’nin çağrı merkezini arayarak Tayvan vizesi için gerekli evrakları e-posta ile gönderilmesini isteyebilirsiniz. Evrak listesi ve vize başvuru şartlarını kapsayan e-posta tarafınıza gönderilir.

2. Adım. Tayvan vizesi için bilgilendirme e-postasında gönderilen evrakları hazırlayın.

3. Adım. Tayvan vizesi için gereken evrakları ofisimize kargo, kurye ile gönderebilir veya şahsen randevu almadan ofisimize gelerek de yapabilirsiniz. Tayvan vize başvurunuz en kısa sürede işleme alınacaktır.

4. Adım. Vize sonucu Tayvan Büyükelçiliği’nden çıktıktan sonra pasaportunuzu ofisimizden alabilir ya da istediğiniz adrese kargo ile gönderebilmekteyiz.

Tayvan vize başvurularınız için Vize Merkezi çalışma saatleri

Tayvan vizesine Konya’dan başvuru yapmak isteyenler Konya Vize Merkezi’ni çalışma saatleri içerisinde randevu almadan ziyaret edebilirler.

Pazartesi ve Cuma günleri 08:30-18:00 Cumartesi günü 10:00-14:00 saatlerinde Tayvan vizesi başvurularınız için ofisimize yapacağınız ziyaretlerde randevu almanız şart değildir.

Tayvan vizesi Konya başvuruları için gerekli evraklar hakkında

Konya’dan Tayvan vize başvuruları için gereken evrakları Tayvan Vize Merkezi sayfamızın ilgili bölümlerinden ulaşabilirsiniz. Ancak güncel evrak listesini öğrenmek için Vize Merkezi temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Tayvan vize başvuru işlemlerinde durumunuza ve seyahat amacınıza uygun belgelerin hazırlanması gereklidir. Tayvan vize başvurunuzun kabul edilmesi için Tayvan Büyükelçiliği tarafından belirlenen vize başvuru koşullarını eksiksiz, tam olarak yerine getirmelisiniz. Eksik veya hatalı evraklarla yapılan Tayvan vize başvuruları kabul edilmemektedir.

Seyahat amacına uygun Tayvan vize türüne başvuru yapın

Tayvan vizesine başvuru yapmadan önce seyahat amacınızı belirlemeniz gereklidir. Dilekçe ve başvuru formunda belirtilen seyahat amacı belgeleri ibraz edildikten sonra değiştirilmez.

Tayvan vize başvurusu için gerekli evrakları size iletilen bilgilendirme e–postası’ndaki bilgiler doğrultusunda hazırlayın. Eksik ya da yanlış evraklarla yapılacak başvurular Tayvan Büyükelçiliği tarafından kabul edilmemektedir. Tayvan vizesi için gerekli evrakları hazırlarken yardıma ihtiyacınız olduğunda Vize Merkezi temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Tayvan turistik vize ücreti

Tayvan Büyükelçiliği vize ücretini başvurunun işleme alınabilmesi ve değerlendirilmesi için istemektedir. Güncel Tayvan vize ücretleri hakkında bilgi almak için Vize Merkezi temsilcilerimizle iletişim kurabilirsiniz. Tayvan turistik vize ücreti başvuru sahibinin evraklarının konsolosluğa gönderilmesinden önce ödenmektedir. Herhangi bir nedenden dolayı vizenin reddedilmesi halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Tayvan vizesi kaç günde çıkar?

Tayvan turistik vize işlemleri Tayvan Ankara Büyükelçiliği’ne yapılmakta olup vize çıkış süresi 7-10 iş günü sürmektedir. Ancak bazı vize türleri sundukları kalış süresinin uzun olmasından ötürü daha uzun sürede sonuçlanabilmektedir. Aynı zamanda Tayvan Büyükelçiliği’nin randevu tarihlerinin yoğun olması, tatil günlerine denk gelmesi veya ek evrak talep etmesi gibi durumlar olması halinde vizenin çıkış süresi uzayabilmektedir. Bu sebeple Tayvan turistik vize başvurusunun seyahat tarihinden en az 10 gün öncesinden yapılması tavsiye edilmektedir.

 

 

 

 

 

daha fazla göster

Telefon