İstanbul

Telefon

+902129700538

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Tayvan Vize Merkezi, İstanbul

İstanbul Vize Merkezi

Tayvan Vize Merkezi İstanbul Şubemize hoş geldiniz.

İstanbul ve çevre illerinden Tayvan vizesine başvuru yapmak isteyenler Vize Merkezi İstanbul şubemiz üzerinden Tayvan vize işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirler.

Sayfamızda yer alan bilgileri dikkatlica okuyunuz. Sayfamızdaki adres, telefon ve e-posta bilgilerimizden İstanbul ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Tayvan vize işlemlerinde uzman olan Vize Merkezi temsilcilerimiz önceliliklerinizi dikkate alarak başvurunuzu sonuç odaklı ele alıp evraklarınızı inceleyerek Tayvan vizesini almanızda size destek olacaklardır.

Detaylı bilgi için temsilcilerimizi arayabilir ya da [email protected] e-posta hesabımıza vize talebinizi gönderebilirsiniz.

Tayvan Vizesini İstanbul’dan almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. Adım. İstanbul Vize Merkezi’nin çağrı merkezini arayarak Tayvan vizesi için gereken evrakları e-posta olarak gönderilmesini talep edebilirsiniz. Uygun olan evrak listesi ve vize başvuru koşullarını içeren e-posta tarafınıza ulaştırılacaktır.
  2. Adım. Tayvan vizesi bilgilendirme e-postasında belirtilen belgeleri hazırlayın.
  3. Adım. Tayvan vizesi için gerekli evrakları ofisimize kargo, kurye ile gönderebileceğiniz gibi bizzat randevu almadan gelerek de yapabiliriz. Tayvan vize başvurunuz en kısa zamanda işleme alınacaktır.
  4. Adım. Vize sonucu Tayvan Büyükelçiliği’nden çıktıktan sonra pasaportunuzu ofisimizden alabilir veya istediğiniz adrese kargo ile gönderebilmekteyiz.

Tayvan vize başvurularınız için Vize Merkezi çalışma saatleri

Tayvan vizesine İstanbul’dan başvuru yapmak isteyen kişiler, İstanbul Vize Merkezi’ni çalışma saatleri içinde randevu almadan ziyaret edebilirler.

  • Pazartesi ve Cuma günleri arası 08:30-18:00
  • Cumartesi günü 10:00 – 14:00 saatleri arasında Tayvan vizesi başvurularınız için ofisimize yapacağınız ziyaretlerde randevu almanız zorunlu değildir.

Tayvan vizesi İstanbul başvuruları için gerekli evraklar hakkında

İstanbul’dan Tayvan vize başvuruları için gerekli evrakları Tayvan Vize Merkezi sayfamızın ilgili bölümlerinden ulaşabilirsiniz. Ancak güncel evrak listesini öğrenmek için Vize Merkezi temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Tayvan vize başvuru işlemlerinde durumunuza ve seyahat amacınıza uygun belgelerin hazırlanması gereklidir. Tayvan vize başvurunuzun kabul edilmesi için Tayvan Büyükelçiliği tarafından belirlenen vize başvuru koşullarını eksiksiz, tam olarak yerine getirmelisiniz. Eksik ya da hatalı evraklarla yapılan Tayvan vize başvuruları kabul edilmemektedir.

Seyahat amacına uygun Tayvan vize türüne başvuru yapın

Tayvan vizesine başvuru yapmadan önce seyahat amacınızı belirlemeniz gerekmektedir. Dilekçe ve başvuru formunda belirtilen seyahat amacı belgeleri ibraz edildikten sonra değiştirilmez.

Tayvan vize başvurusu için gerekli evrakları size iletilen bilgilendirme –postasındaki bilgiler doğrultusunda hazırlayın. Eksik ya da yanlış evraklarla yapılacak başvurular Tayvan Büyükelçiliği tarafından kabul edilmemektedir. Tayvan vizesi için gerekli evrakları hazırlarken yardıma ihtiyacınız olduğunda Vize Merkezi temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Tayvan vizesi kaç günde çıkar?

Tayvan turistik vize işlemleri Tayvan Ankara Büyükelçiliği’ne yapılmakta olup vize çıkış süresi 7-10 iş günü sürmektedir. Ancak bazı vize türleri sundukları kalış süresinin uzun olmasından ötürü daha uzun sürede sonuçlanabilmektedir. Aynı zamanda Tayvan Büyükelçiliği’nin randevu tarihlerinin yoğun olması, tatil günlerine denk gelmesi veya ek evrak talep etmesi gibi durumlar olması halinde vizenin çıkış süresi uzayabilmektedir. Bu sebeple Tayvan turistik vize başvurusunun seyahat tarihinden en az 10 gün öncesinden yapılması tavsiye edilmektedir.

Tayvan turistik vize ücreti

Tayvan Büyükelçiliği vize ücretini başvurunun işleme alınabilmesi ve değerlendirilmesi için istemektedir. Güncel Tayvan vize ücretleri hakkında bilgi almak için Vize Merkezi temsilcilerimizle iletişim kurabilirsiniz. Tayvan turistik vize ücreti başvuru sahibinin evraklarının konsolosluğa gönderilmesinden önce ödenmektedir. Herhangi bir nedenden dolayı vizenin reddedilmesi halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

tayvan vize merkezi İstanbul

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp